همه چیز درباره ی Xbox Live

دستتون درد نکنه

1. آقا یون دستتون درد نکنه خیلی رو مختون دویدم. :blushing::thanks: شرمنده میشه بگیدmicrosoft point رو چه جوری میشه گیر آورد. اصلا تو ایران هست . اگه هست چنده. ممنو ن میشم . ببخشید.:blushing::love:میشه بگید آپدیت پاییز چیه اصلا چه جوری میشه آپدیت کرد.؟

آخرین ویرایش:
آقا سلام من يه مشكل دارم اطفا راهنمايي كنيد
من اولين دفعه كه اكانت ساختم نميزاره بازي كنم با لايو بعد در قسمت xbox live و marketplace خيلي لود ميكنه
مگه نميگن از اولين دفعه وصل شدن به live اكانت gold داري پس چي شده براي من ميزنه silver
لطفا من را راهنمايي كنيد
باتشكر

چند تا پست بالاتر هم مشکل شما رو داشتن

این به 2 دلیل میتونه باشه :
1 - اینترنت بد
2 - اگر اکانتت رو از طریق سایت xbox.com ساختی ، گلدت ( برای بازی آنلاین ) فعال نمیشه

----------------------------------------
شرمنده میشه بگیدmicrosoft point رو چه جوری میشه گیر آورد. اصلا تو ایران هست . اگه هست چنده. ممنو ن میشم . ببخشید.میشه بگید آپدیت پاییز چیه اصلا چه جوری میشه آپدیت کرد.؟

MS Point رو میتونی از آقا پیام یا West یا جاهای دیگه بگیری ... حدود 30-40 تومنه فکر کنم 2000 تاش ...
وقتی هم که به لایو وصل میشی ، اگه کنسولت آپدیت نباشه ازت میخواد که آپدیت کنی و مجبور هم هستی که آپدیت کنی ...
پس اگه تا الان این پیغامو ندیدی بدون که آپدیت هستی ( البته وقتی یک بازی رو برای اولین بار توی لایو میذاری باید اونم آپدیت کنی که امکانات آنلاینش اضافه بشه )

اقا من یه مشکلی پیدا کردم دستگاه به لایو وصل میشه اما قسمتی که مربوط به مارکت و ایکس باکس لایو هست لود میده اما لود نمیکنه من حتی 1سا عت هم گذاشتم بمونه اما بازم هیچی نشده مشکل چیه؟
اگه میشه زودتر بگین
سلام
برا منم امروز اینتوری شده من تو لایو بازی میکنم اما صفحه ی مارکت و ... نمیاد فکر نکنم ایراد از سرعت باشه. نکنه میخوان بنمون کنن.؟:eek::((

سلام
برا منم امروز اینتوری شده من تو لایو بازی میکنم اما صفحه ی مارکت و ... نمیاد فکر نکنم ایراد از سرعت باشه. نکنه میخوان بنمون کنن.؟:eek::((
نه اين ربطي به بن نداره ، بعضي مواقع چنين مشكلي پيش مياد كه فردا يا چند روز بعدش درست ميشه

سلام
من تا حالا به live وصل نشدم (چون adsl هنوز تو منطقه ما نیومده زیاد دنبالش نرفتم). جند تا سوال دارم.
1. وقتی به live وصل میشیم خودش firmware رو download میکنه؟
2.برای وصل شدن باید firmware آخرین version باشه؟
3.من یک بار سعی کردم وصل بشم نوشت downloading updates. این update ها چی هستن؟ download کردنشون خطری نداره؟ (dashboard اخرین ورزن بود)
4.برای بازی سرعت اینترنت باید چقدر باشه تا بشه بدون lag و با voice chat بازیکرد؟
5.یک ماه gold که روی premium هست از اولین اتصال حصاب میشه یا از وقتی بخوای؟
6.اگر firmware رو به ixtreme تغییر بدم دیگه بازیهاییمو که الان دارم و stealth نیستن نمیتونم بازی کنم؟
7.با account سیلور میشه از market place خرید کرد؟
8.برای account گلد حتما باید credit card استفاده کرد؟ چیزی مثلا مثل game card های wow نداره که بخری و کدش رو اونجا بزنی؟
9. آیا تنها خطری که وصل شدن به live داره اینه که دستگاه ban بشه؟ مشکلاتی مثل break شدن و این چیزا که نداره انشالله.

نکته: تاریخ ساخت دستگاهم dec 2006 هست و فروردین 86 خریدمش. firmware نمیدونم چیه.

فعلا همین اگه سوال دیگهای بود بازم مزاحم میشم :p
ممنون از همه دوستان.
سال نوتونم مبارک.

سلام
من تا حالا به live وصل نشدم (چون adsl هنوز تو منطقه ما نیومده زیاد دنبالش نرفتم). جند تا سوال دارم.
1. وقتی به live وصل میشیم خودش firmware رو download میکنه؟
2.برای وصل شدن باید firmware آخرین version باشه؟
3.من یک بار سعی کردم وصل بشم نوشت downloading updates. این update ها چی هستن؟ download کردنشون خطری نداره؟ (dashboard اخرین ورزن بود)
4.برای بازی سرعت اینترنت باید چقدر باشه تا بشه بدون lag و با voice chat بازیکرد؟
5.یک ماه gold که روی premium هست از اولین اتصال حصاب میشه یا از وقتی بخوای؟
6.اگر firmware رو به ixtreme تغییر بدم دیگه بازیهاییمو که الان دارم و stealth نیستن نمیتونم بازی کنم؟
7.با account سیلور میشه از market place خرید کرد؟
8.برای account گلد حتما باید credit card استفاده کرد؟ چیزی مثلا مثل game card های wow نداره که بخری و کدش رو اونجا بزنی؟
9. آیا تنها خطری که وصل شدن به live داره اینه که دستگاه ban بشه؟ مشکلاتی مثل break شدن و این چیزا که نداره انشالله.

نکته: تاریخ ساخت دستگاهم dec 2006 هست و فروردین 86 خریدمش. firmware نمیدونم چیه.

فعلا همین اگه سوال دیگهای بود بازم مزاحم میشم :p
ممنون از همه دوستان.
سال نوتونم مبارک.

1. بله
2. خیر
3. بذارین داونلود بشن، اونا آخرین تغییرات برای کنسولتون هستن
4. نمیدونم، دوستان دیگه باید بگن، من ADSL دارم و خیلی روان هستش
5. از اولین اتصال حساب میشه
6. خیر، Iextreme فقط SP+ ها رو اجرا میکنه ولی استفاده از اون شدیدا توصیه میشه، سی دی هایی رو هم که دارین یه بار ایمیجشون رو بگیرین، استیلث کنین و دوباره رایت کنین، راهنماش هم توی همین انجمن هست
7. بله
8. میتونین کارتش رو هم بخرین
9. خیر، فقط دیگه نمیتونین گیمرتگ تون رو آپدیت کنین و آپگریدها رو نصب کنید و همچنین آن لاین بازی کنید، مورد دیگه ای نداره.

سلام
1 - Firmware که نه ... آپدیت دشبورد رو اگه چیز جدیدی باشه دانلود میکنه
2 - Firmware ی که برای کپی خور کردن استفاده میکنی بهتره آخرین ورژن iXtreme باشه که از بن شدن جلوگیری بکنه تا حدودی
3 - نه خطری نداره ... اصلا اگه دانلود نکنی نمیتونی وصل بشی ... مجبوری
4 - سرعت در درجه دومه ... پینگ مهمه اما 256 نسبتا خوبه ... چیزی هم به عنوان بدون لگ توی ایران وجود نداره :دی
5 - از اولین اتصال البته بشرطی که با خود دستگاه اکانت بسازی
6 - نه نمیتونی
7 - بله میشه
8 - هر دو راه رو میشه استفاده کرد .. هم Credit Card و هم Prepaid که میشه همین کارتهایی که میخری و کدش رو وارد میکنی
9 - بله تنها خطرش همینه :دی

احتمالا Firmware _ت iXtreme نیست ... بهتره بریزی

ویرایش :

ببخشید پست ها همزمان شد ! :دی

ممنون از هردوتون. sam fisher و hoom.
فقط سوال 1 رو جواب های مختلف دادین بلاخره firmware رو update میکنه یا نمیکنه؟

Dashboard رو آپدیت می کنه.یعنی سرعت Load و جا به جا شدن توی Tab های Dashboard بالاتر میره.برای Update فریمور شما باید نسخه جدید فریمور رو بریزید و ارتباطی به این آپدیت های اینترنتی نداره.

ممنون console جان.
یه سوال دیگه اگه تغییر region بدم حتما ban میشم؟
اگه تغییر region بدم بعد دوباره تغییر بدم به همونی که اول بود چی؟ (فرضا تو مدتی که تغییر کرده بوده به live وصل نشدم )

در ضمن یک سوال بی ربط: هزینه تغییر region چقدره؟ ایا نرم افزاری انجام میشه یا سخت افزاری؟

ممنون console جان.
یه سوال دیگه اگه تغییر region بدم حتما ban میشم؟
اگه تغییر region بدم بعد دوباره تغییر بدم به همونی که اول بود چی؟ (فرضا تو مدتی که تغییر کرده بوده به live وصل نشدم )

در ضمن یک سوال بی ربط: هزینه تغییر region چقدره؟ ایا نرم افزاری انجام میشه یا سخت افزاری؟

بله بن میشید.

اگر باز هم به رجیون قبلی تغییر بدید بن میشید.

هزینه اش هم باید زنگ بزنید NextGen.IR و سوال کنید.

مجددا سلام.
ایندفعه سوالم در مورد live نیست ولی چون تاپیکی در مورد system link پیدا نکردم اینجا میپرسم که تاپیک علکی ایجاد نکنم. البته system link هم تقریبا مثل live هست دیگه پس خیلی هم off topic نیست.

برای بازی کردن از تریق system link آیا لازمه که دستگاه ها مستقیم به هم وصل باشن؟
فرض کنیم من xbox رو به PC وصل کنم دوستم هم همین کارو بکنه. بعد PC هارو با تلفن به هم وصل کنیم. آیا اینجوری system link کار میکنه؟ کسی تا حالا امتحان کرده؟

EDIT: اینو یادم رفت بپرسم اون headphone که به دسته وصل میشه با system link هم کار میکنه یا فقط با live?

آخرین ویرایش:
مجددا سلام.
ایندفعه سوالم در مورد live نیست ولی چون تاپیکی در مورد system link پیدا نکردم اینجا میپرسم که تاپیک علکی ایجاد نکنم. البته system link هم تقریبا مثل live هست دیگه پس خیلی هم off topic نیست.

برای بازی کردن از تریق system link آیا لازمه که دستگاه ها مستقیم به هم وصل باشن؟
فرض کنیم من xbox رو به PC وصل کنم دوستم هم همین کارو بکنه. بعد PC هارو با تلفن به هم وصل کنیم. آیا اینجوری system link کار میکنه؟ کسی تا حالا امتحان کرده؟

خوب مستقیم باید وصل باشن با کابل Ethernet.اما وقتی به PC وصل میشه فقط کار Multimedia انجام میشه داد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or