همه چیز درباره ی Xbox Live

اقا جان مادراتون كمكككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككك
من به ليو وصل شدم ولي گيمر تگم نميدونم چرا 0 شده:((
و اصلا امار بازيهام پريده حتي اون قسمت دستگاه كه هر چي بازي داري توش ثبت شده هم 0 هست:((
من تو ليو دقيقا يه اكانت ساختم مثل برا خودم (هموني كه نزديك 24000 گيم اسكور داشتم:(()
حالا همه چيز پريده چه خاكي تو سرم كنم:confused::((:((:((

از این اکانتی که الان هست sign out کن ببین اون یکی هنوز مونده یا نه

از این اکانتی که الان هست sign out کن ببین اون یکی هنوز مونده یا نه

بابا دمت گرم ديگه يعني ما اينقدر داهاتي هستيم:p
اين تم اديداس قضيش چيه وقتي با pc ميرم سايت xbox هست ولي وقتي با 360 ميخوام دان كنم هر چي ميگردم نيست چجورياست:confused:

بابا دمت گرم ديگه يعني ما اينقدر داهاتي هستيم:p
اين تم اديداس قضيش چيه وقتي با pc ميرم سايت xbox هست ولي وقتي با 360 ميخوام دان كنم هر چي ميگردم نيست چجورياست:confused:

احتمال داره هنوز توی XBL نذاشته باشن اما خوب امکان این که این Theme برای رجیوند دستگاه شما نباشه هم هست.

اقا من یه مشکلی پیدا کردم دستگاه به لایو وصل میشه اما قسمتی که مربوط به مارکت و ایکس باکس لایو هست لود میده اما لود نمیکنه من حتی 1سا عت هم گذاشتم بمونه اما بازم هیچی نشده مشکل چیه؟
اگه میشه زودتر بگین

اقا من یه مشکلی پیدا کردم دستگاه به لایو وصل میشه اما قسمتی که مربوط به مارکت و ایکس باکس لایو هست لود میده اما لود نمیکنه من حتی 1سا عت هم گذاشتم بمونه اما بازم هیچی نشده مشکل چیه؟
اگه میشه زودتر بگین

خوب این هم به دلیل سرعت اینترنت هست و هم به دلیل باگی که توی XBL وجود داره.

شما بعضی وقت ها برو توی بازی و بازی کن برا خودت.البته XBox Live هم فعال باشه.امکان داره صفحه های MarketPlace و XBox Live باز بشن.من خودم اکثرا این کار رو می کنم.

دوباره اینترنتا خراب شده ؟
امروز هرجا کار داشتم که adsl داشتن یا میگفتن قطعه یا میگفتن خرابه
برای من هم افت شدید سرعت داره

عزیز به دلیل انتخابت مجلس اینترنت ها رو قطع کردن.بعضی از شرکت ها هم سرعت اینترنتشون رو کاهش دادن یا پینگش رو بردن بالا.از امشب یا فردا صبح درست میشه دوباره.

شما اکانت Gold ات تموم شده ... شما با اکانت گلد میتونی آنلاین بازی کنی که الان نمیتونی ...
ولی الان و برای همیشه شما اکانت Silver داری که میتونی باهاش دانلود کنی

آقا من از اولی که به اینتر نت وصل شدم نمی تونستم بازی کنم.بعدشم اینجوری که شما میگید تا آخر عمرم میتونم چیز دانلود کنم؟:confused::-"

شما اکانت Gold ات تموم شده ... شما با اکانت گلد میتونی آنلاین بازی کنی که الان نمیتونی ...
ولی الان و برای همیشه شما اکانت Silver داری که میتونی باهاش دانلود کنی

آقا من از اولی که به اینتر نت وصل شدم نمی تونستم بازی کنم.بعدشم اینجوری که شما میگید تا آخر عمرم میتونم چیز دانلود کنم؟:confused::-"

همه چیز نمی تونی دانلود کنی.فقط اونهایی که Free هستند.

آقا من از اولی که به اینتر نت وصل شدم نمی تونستم بازی کنم.

این به 2 دلیل میتونه باشه :
1 - اینترنت بد
2 - اگر اکانتت رو از طریق سایت xbox.com ساختی ، گلدت ( برای بازی آنلاین ) فعال نمیشه

همونطور که پدرام جان گفتن ، برای همیشه میتونی چیزهای Free رو دانلود کنی

این نکته رو باید یادآور بشم که زمانی که گلد شما به زمان اتمامش نزدیک میشه هر چند روز یک بار بهتون پیغام میدن از طریق Email.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or