همه چیز درباره ی Xbox Live

می تونی بازی ها،فیلم ها،تم ها و ... که پوینت نیاز دارن رو دانلود کنی.مثل پوله دیگه.

یعنی شما باید بخری چیزی رو که می خوای...
چجوری میشه بدست اورد این مایکروسافت پوینت رو؟
پدرام فکرکنم این 100سئوالی باشه که ازت میپرسم کلی رو اعصابت پیاده روی کردم این چند روزه:blushing:

چجوری میشه بدست اورد این مایکروسافت پوینت رو؟
پدرام فکرکنم این 100سئوالی باشه که ازت میپرسم کلی رو اعصابت پیاده روی کردم این چند روزه:blushing:

بابا خجالت بکش من مخلصتم هستم.

این مایکروسافت پوینت رو باید بخرید دیگه.مثل اکانت Gold.

دوستان من نميدونم چرا هميشه تو COD4 وضعيت پينگم قرمز هست ؟؟ درحاليكه بعضي از دوستانم كه در حال بازي كردن با من هستند و هم سرعتشون پايينتر و هم پينگشون بالاتر از من هست سه يا چهار چراغ سبزشون پر هست ؟؟ تاحالا كسي اين مشكل رو نداشته ؟ تو XBL مثل PSN رجيون Accunt هم تاثير داره ؟

دوستان من نميدونم چرا هميشه تو COD4 وضعيت پينگم قرمز هست ؟؟ درحاليكه بعضي از دوستانم كه در حال بازي كردن با من هستند و هم سرعتشون پايينتر و هم پينگشون بالاتر از من هست سه يا چهار چراغ سبزشون پر هست ؟؟ تاحالا كسي اين مشكل رو نداشته ؟ تو XBL مثل PSN رجيون Accunt هم تاثير داره ؟

این فکر کنم بستگی به سرور و محل اینترنت شما داره.مثلا شما از تهران وصل میشی به سرور COD4 و من از بوشهر.بعد چراغ های سبز شما روشن هست و چراغ من قرمز هست.این فکر کنم نشونه این هست که مشکل از اینترنت و پینگ شما با سرور هست.دوستان دیگه به نظر میاد با سرور مشکلی نداشته باشن.

شما الان با وجود چراغ قرمز مشکلی هم برای بازی کردن دارید ؟

gamer tag من هم meysam young360 هست
ولي وضع گيم اسكورم بد خرابه:((:((:((
ما رو هم بي زحمت add كنيد
راستي يه چند تا بازي كه تو لايو با سرعت خوب ميشه بازي كرد معرفي كنيد;)

اقا راستي اگه adsl 128 بگيرم برا بازي خوبه
و ايني كه ميگم محدوديت دانلود داره تا سقف 8 گيگ تا 1 ماه برا بازي اين 8 گيگ جواب ميده؟؟؟؟

این فکر کنم بستگی به سرور و محل اینترنت شما داره.مثلا شما از تهران وصل میشی به سرور COD4 و من از بوشهر.بعد چراغ های سبز شما روشن هست و چراغ من قرمز هست.این فکر کنم نشونه این هست که مشکل از اینترنت و پینگ شما با سرور هست.دوستان دیگه به نظر میاد با سرور مشکلی نداشته باشن.

شما الان با وجود چراغ قرمز مشکلی هم برای بازی کردن دارید ؟
عرضم به خدمتت پدرام جان
من مشهدم و صبانت هم دارم. در مورد شهر هم بايد بگم الان بعضي از دوستان من در مشهد بودند و الان هم دارند همين COD4 رو با FULL Capacity transfer بازي ميكنند. من فكر نكنم اصلا ربطي به شهر داشته باشه ولي بايد بگم چند روزي هست كه صبانت پينگش خيلي بالا رفته و من هم ديشب براي اولين بار Connect شدم و فكر كنم بخاطر اون باشه. ولي با توجه به اينكه تو خود IWF بعضي از User ها نسبت به اين مساله اعتراض دارند من مشكوكم.
من تو GOW زياد مشكل ندارم نميدونم اين COD4 چرا اينطوريه ؟؟

حالا هر دانلود چقدر می خواد ؟؟؟ خود پویت چقدر هست؟؟؟؟

شرمنده تو شدم با سوالات پی در پیم ( پدرام جان ):love:

قیمتاش بسته به تعداد پوینت داره.اینا هست :

500،1000،2000،5000

gamer tag من هم meysam young360 هست
ولي وضع گيم اسكورم بد خرابه:((:((:((
ما رو هم بي زحمت add كنيد
راستي يه چند تا بازي كه تو لايو با سرعت خوب ميشه بازي كرد معرفي كنيد;)

Gears Of War,COD3,COD4,Fifa08
اقا راستي اگه adsl 128 بگيرم برا بازي خوبه
و ايني كه ميگم محدوديت دانلود داره تا سقف 8 گيگ تا 1 ماه برا بازي اين 8 گيگ جواب ميده؟؟؟؟

بله محدودیت 8 گیگابایت تقریبا مناسب هست.
عرضم به خدمتت پدرام جان
من مشهدم و صبانت هم دارم. در مورد شهر هم بايد بگم الان بعضي از دوستان من در مشهد بودند و الان هم دارند همين COD4 رو با FULL Capacity transfer بازي ميكنند. من فكر نكنم اصلا ربطي به شهر داشته باشه ولي بايد بگم چند روزي هست كه صبانت پينگش خيلي بالا رفته و من هم ديشب براي اولين بار Connect شدم و فكر كنم بخاطر اون باشه. ولي با توجه به اينكه تو خود IWF بعضي از User ها نسبت به اين مساله اعتراض دارند من مشكوكم.
من تو GOW زياد مشكل ندارم نميدونم اين COD4 چرا اينطوريه ؟؟

خوب بستگی به بازی و سرور هم داره دیگه.البته این مشکلی که میگی احتمال زیاد از همون اینترنتت هست داداش سعید.

متاسفانه شما اشتباهی رو مرتکب شدید که یسری از افراد انجام می دن و تمام سوابقشون پاک می شه. شما نباید یک اکانت جدید شبیه اونی که داشتید می ساختید بلکه باید همین اکانت رو مستفیما تبدیل می کردید. شاید نام شما گرفته شده بوده قبلا و شما به جای اینکه برید نام رو عوض کنید به سیستم اجازه دادید تا یک اکانت جدید روی این اکانت بسازه.

در هر صورت کاری است که شده و راه برگشتی هم نداره، متاسفم..
.
باید چه مراحلی رو در ساختن gamertag طی کنیم تا این اتفاق نیفته؟:(:biggrin1:

نه عزیزم فکر نکنم اکانتم تموم شده باشه چون می تونم demo ی بازی ها رو دانلود کنم.

شما اکانت Gold ات تموم شده ... شما با اکانت گلد میتونی آنلاین بازی کنی که الان نمیتونی ...
ولی الان و برای همیشه شما اکانت Silver داری که میتونی باهاش دانلود کنی

باید چه مراحلی رو در ساختن gamertag طی کنیم تا این اتفاق نیفته؟

شما قبل از اینکه به لایو وصل بشین یه پروفایل برای بازی خودتون ساختین ، مثلا با اسم Omid
وقتی میخواین به لایو وصل بشین ، سیستم چک میکنه و اگر اسم فرد دیگه ای Omid باشه به شما میگه ...
حالا اگه اینجا شما یه اسم جدید انتخاب کنید ( در حالی که وصل هستین ) ، همه اطلاعات پروفایلتون از بین میره ... ( هر وقت دیدی ازت اسم جدید برای پروفایل خواست ، سریع اینترنت رو قطع کن ! اینجوری بهتره :دی )

حالا وقتی که قطع کردی ، اسمت رو عوض کن و یه اسمی بذار که عمومیت نداشته باشه و تک باشه .. دوباره وصل شو ... دیگه مشکلی نیست ... ( اگر اینم تکراری نباشه البته ! :دی )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or