همه چیز درباره ی Xbox Live

دوستان میخواستم ببینم گیمر تگ رو بخوایم عوض کنیم چقدر هزینه داره؟(منظورم MSپوینت هستش)
800 پوینت ناقابل :biggrin1:

این البته یه راه بهتری هم داره، کافیه به چندنفر از دوستاتون بگین که یه اعتراض به تگ شما توی IM بفرستن، چندتا که فرستاده بشه دفعه بعدی که به لایو وصل میشین یه پیغام میده که لطفا گیمرتگ خودتون رو عوض کنید. با این روش اون 800 تا پوینت رو صرفه جویی میکنید.

راستی وصل کردن کنسول به کامپیوتر به چه دردی می خوره؟؟؟

می تونی از بخش مدیاسنتر XBox360 استفاده کنی.

همچنین می تونی از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل بشی.که باید اینترنت رو بین PC و XBox360 به حالت Share در بیاری.

live

آقا سلام
من میخو ام به live وصل بشم گیر کردم یه جایی میاد از من آدرس و تلفن و...
می خواد هر چی که می زنم قبو ل نمی کنه ممکنه جوابمو بدین.

آقا سلام
من میخو ام به live وصل بشم گیر کردم یه جایی میاد از من آدرس و تلفن و...
می خواد هر چی که می زنم قبو ل نمی کنه ممکنه جوابمو بدین.

یه آدرس توی USA می تونی بزنی.کشور رو USA انتخاب کن و آدرس زیر رو بزن :

adress:307 Colburn Ave
city:williamsville
state:NY
zip:14221
tell:716-633-0123

آخرین ویرایش:
اقا جان مادراتون كمكككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككك
من به ليو وصل شدم ولي گيمر تگم نميدونم چرا 0 شده:((
و اصلا امار بازيهام پريده حتي اون قسمت دستگاه كه هر چي بازي داري توش ثبت شده هم 0 هست:((
من تو ليو دقيقا يه اكانت ساختم مثل برا خودم (هموني كه نزديك 24000 گيم اسكور داشتم:(()
حالا همه چيز پريده چه خاكي تو سرم كنم:confused::((:((:((

و اصلا امار بازيهام پريده حتي اون قسمت دستگاه كه هر چي بازي داري توش ثبت شده هم 0 هست:((
من تو ليو دقيقا يه اكانت ساختم مثل برا خودم (هموني كه نزديك 24000 گيم اسكور داشتم:(()

اگر بار اولت هست به Live وصل میشی این عادیه.برای من هم اینطوری شد و کلی GameScore پرید.

همه چيزم پريده اونوقت عاديه:confused::confused::confused:
كاش دستم ميشكست اصلا وصل نميشدم:((:((:((
يعني هيچ راهي نداره؟

فکر نمی کنم راهی داشته باشه.فکر کنم باید بازی ها رو هم با این اکانت جدیدت از اول بری.

منم کلی GameScore هام پرید.

اشکالی نداره.ایشالا 10 برابر این GameScore بگیری.

من از اینترنت ADSL شاتل در تهران استفاده می کنم.
مشکلی که برایم پیش آمده است این است که نمی توانم با کسی Voice chat داشته باشم و در بسیاری از بازیها که می خواهم یک به یک بازی کنم (Fifa Street 3 و Army of Two) امکان اتصال به طرف مقابل فراهم نمی شود.
آیا شما می دانید مشکل از کجاست؟ قبلا مشکلی نداشته ام. آیا شرکت شاتل محدودیتهایی اعمال کرده است و آیا از شما دوستان کسی هست که از شاتل استفاده می کند یا همین مشکل را دارد؟

متاسفانه شما اشتباهی رو مرتکب شدید که یسری از افراد انجام می دن و تمام سوابقشون پاک می شه. شما نباید یک اکانت جدید شبیه اونی که داشتید می ساختید بلکه باید همین اکانت رو مستفیما تبدیل می کردید. شاید نام شما گرفته شده بوده قبلا و شما به جای اینکه برید نام رو عوض کنید به سیستم اجازه دادید تا یک اکانت جدید روی این اکانت بسازه.

در هر صورت کاری است که شده و راه برگشتی هم نداره، متاسفم.

من از اینترنت ADSL شاتل در تهران استفاده می کنم.
مشکلی که برایم پیش آمده است این است که نمی توانم با کسی Voice chat داشته باشم و در بسیاری از بازیها که می خواهم یک به یک بازی کنم (Fifa Street 3 و Army of Two) امکان اتصال به طرف مقابل فراهم نمی شود.
آیا شما می دانید مشکل از کجاست؟ قبلا مشکلی نداشته ام. آیا شرکت شاتل محدودیتهایی اعمال کرده است و آیا از شما دوستان کسی هست که از شاتل استفاده می کند یا همین مشکل را دارد؟
این به خاطر این هست که NAT شما open نیست. باید به تنظیمات مودم خود برید و پورت های 3074 و 88 رو باز کنید تا natتون باز بشه.

آقا میخوام تو لایو بازی کنم چه کار کنم ؟ مثلا تو fifa 08 میگه member ship نمیدونم چی چی .
:-"
بعدم اینکه چرا هر چی می خوای دانلود کنی نمیشه.فیلم تمز و ...
ودیگه اینکه چه جوری دستگاهو آپدیت کنیم.
ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
آقا میخوام تو لایو بازی کنم چه کار کنم ؟ مثلا تو fifa 08 میگه member ship نمیدونم چی چی .
:-"
بعدم اینکه چرا هر چی می خوای دانلود کنی نمیشه.فیلم تمز و ...

احتمالا اکانت گلدت تمام شده 1 ماهش.باید اکانت گلد بخری.

اگر اون فایل ها هم Free بودن و دانلود نشدن مطمئنا از اکانت Gold هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or