همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امین این ویستا بدتر از xp میشه.. حالا میگی نه نگاه کن....

اصولا ویندوز چه ویستا یا پدر ویستا از لحاظ امنیتی بسیار ضعیف هستن اگر هم امنیتی باشه به لطف همون آنتی ویروسهااست ولی متاسفانه انتی ویرسها هم خیلی سازگار نیستن چون ویندوز اوپن سورس نیست بنابراین نمی تونن مفید باشن برای همینه با این همه آنتی ویروسهایی که هست شاهد هزاران ویروس هستیم ..............

من که فکر می کنم ویندوز داره از دور خارج می شه
با اومدن سیستم عاملهای قوی و با ثباتی چون لینوکس یا سولاریس فکر نکنم جایی برای ویندوز باشه

خصوصا با روی اوردن کشورهای بزرگی چون چین آلمان فرانسه و خود آمریکا به سیستم عاملهای کدبازی چون لینوکس واقعا بیل گیتس را به وحشت انداخته خصوصا شرکتهایی مثل دل آی بی ام و غیره هم شدیدا طرفدار لینوکسن
از جانب دیگر لینوکس روز به روز با سخت افزارهای مختلف خودش تطبیق می ده همچین با امدن برنامه های بسیار زیاد واسه این سیستم عامل جا داره انسان به فکر نصب و استفاده از اون باشه

من ویستا را نصب نکردم و نصب نخواهم کرد چون اصلا نیازی به اون ندارم اما دوستان نصب کردن سرتا پا تقلید از لینوکسه و ضربه سنگینی بر هیکل ماکروسافت و سیستم عامل اون وارد می کنه این دوستان تاکید می کنن و گر نه من خودم خیلی لینوکس کار نکردم در حد نیازهای خودم بلدم ولی ظاهر نشون می ده واقعا ویستا تقلید از لینوکسه در خیلی از جاهاش وارداش بهتر می تونن نظر بدن
از طرفی چون کرنل سیستم عامل افری بی اس دی را دزدیدن و در اون به کار بردن دیگه وضعیت را وخیمتر کرده - البته این این را در اخبار و گفتگوهای مختلف شنیدم ولی دانشگاه برکلی نیز این خبر را تصدیق کرد برای همینه که برنامه نویسان حرفه ای جهان بر روسای سیستم عامل freebsd فشار وارد کردن که در مجوزش تجدید نظر کنه دوباره ویستا به تعویق افتاد

مهم این که ویندوز هر کاری کنه زییایی لینوکس را نداره سیتسم عاملی که دست کاری تو اون بهترین لذتشه واقعا

راستی باز یهای قشنگی نیز داره شما نظرتون چیه
الان بازیها برای لینوکس نیز نوشته می شه مثل دوم و غیره

سلام
واقعآ این گفته های شما منو شگفت زده کرد چه هوش و زکاوتی واقآ خسته نباشی
لازمه که نکاتی رو به اطلاعتون برسونم

اصولا ویندوز چه ویستا یا پدر ویستا از لحاظ امنیتی بسیار ضعیف هستن اگر هم امنیتی باشه به لطف همون آنتی ویروسهااست
اینو بدون که 70% از کاربرای PC از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنن و مطمئن باش بهترین هکرهای دنیا تمام تمرکزشون روی ویندوز هستش و این یک امر طبیعی هستش که ویندوز بیشتر در معرض خطر اگه لینوکس هم جای ویندوز میشد فکر میکنی میتونست جلوی هکر ها دووم بیاره؟ معلومه که نه و اینو بدون که هیچ چیز توی دنیای مجازی غیر قابل هک نیست مثل HD DVD و Blu-ray با این همه سرمایه گزاری توی 3 سوت هک شدن.
من که فکر می کنم ویندوز داره از دور خارج می شه
نه تنها به نظر من بلکه به نظر بیشتر کارشناسان تا زمانی که بیل گیتس زمامدار مایکروسافت هستش این امر امکان پذیر نخواهد بود
با اومدن سیستم عاملهای قوی و با ثباتی چون لینوکس یا سولاریس فکر نکنم جایی برای ویندوز باشه
شما از روی چه حسابی این حرف و میزنی میتونی چند نمونه مثال برام بیاری یا بیشتر بهم توضیح بدی!؟
من ویستا را نصب نکردم و نصب نخواهم کرد چون اصلا نیازی به اون ندارم
شما نصب نکردیو داری اینجوری در موردش نظر میدی ؟؟؟ مطمئنم اگه ویستا رو نصب کنی متوجه عظمتش خواهی شد (البته من که اینجوری فکر نمیکنم چون افرادی مثل شما نمیخوان حقیقت و قبول کنن)
دوستان نصب کردن سرتا پا تقلید از لینوکسه و ضربه سنگینی بر هیکل ماکروسافت و سیستم عامل اون وارد می کنه این دوستان تاکید می کنن و گر نه من خودم خیلی لینوکس کار نکردم
:eek: ویندوز و تقلید از لینوکس ؟؟؟ :eek: واقعآ این حرف شما و دوستانتون خنده داره
اینو دیگه عالمو آدم میدونن که هر سیستم عاملی که بعد از ویندوز اومد به تقلید از ویندوز بود
این ویندوز بود که نو آوری مایکروسافت بود لطفآ جک نگو
مهم این که ویندوز هر کاری کنه زییایی لینوکس را نداره سیتسم عاملی که دست کاری تو اون بهترین لذتشه واقعا
و مهمتر اینه که این قسمت به سلیقه ی هر فرد بستگی داره و مطمئن باش ویستا تا الان زیباترینه اینو توش شک نکن
باز یهای قشنگی نیز داره شما نظرتون چیه
اصلآ حرفشو نزن شما یه نگاه به لیست بازی هایی که قراره امسال برای Games for Windows بیاد بنداز اونوقت میفهمی

اینو بدون که 70% از کاربرای PC از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنن و مطمئن باش بهترین هکرهای دنیا تمام تمرکزشون روی ویندوز هستش و این یک امر طبیعی هستش که ویندوز بیشتر در معرض خطر اگه لینوکس هم جای ویندوز میشد فکر میکنی میتونست جلوی هکر ها دووم بیاره؟ معلومه که نه و اینو بدون که هیچ چیز توی دنیای مجازی غیر قابل هک نیست مثل HD DVD و Blu-ray با این همه سرمایه گزاری توی 3 سوت هک شدن.

باید بگم این نظریه شما از لحاظ علمی تجزیه و تحلیل شده بهتره که نظر هکرها در رابطه باسیستم عامل لینوکس و ویندوز بخونید خیلی ها هستن این نظریه را قبول ندارن به یه سری دلائلی نیز حرفشون درسته

نه تنها به نظر من بلکه به نظر بیشتر کارشناسان تا زمانی که بیل گیتس زمامدار مایکروسافت هستش این امر امکان پذیر نخواهد بود

خیلی از کارشناسان دیگه نظر مخالف این را دارن خیلی مهم نیست کارشناسان چی می گن در این رابطه زمان نشون خواهد داد که که دوام می یاره عجله ای نیست به هر حال ما از دوتای اونها استفاده می کنیم

شما از روی چه حسابی این حرف و میزنی میتونی چند نمونه مثال برام بیاری یا بیشتر بهم توضیح بدی!؟

خوب دوست عزیز این که این سیستم عاملها با ثبات هستن و از ویندوز خیلی قویتر کسی شک نداشته و نکرده این مباحث هم در اینترنت و کتب به وفور هست می تونید گشتی بزنید
من وقت کردم حتما براتون نمونه پیدا می کنم
مهندسین صنعتی شریف اخیرا به هر جوابی در رابطه با لینوکس جواب می دن اون هم بد نیست

شما نصب نکردیو داری اینجوری در موردش نظر میدی ؟؟؟ مطمئنم اگه ویستا رو نصب کنی متوجه عظمتش خواهی شد (البته من که اینجوری فکر نمیکنم چون افرادی مثل شما نمیخوان حقیقت و قبول کنن)

من نصب نکردم ولی خوب با اون کار کردم منکر بعضی از زیبایهای اون نیستم به هر حال مایکروسافت کم نیستش سالیانه که داره زور می زنه به هر حال قابل انکار نیست ....

ویندوز و تقلید از لینوکس ؟؟؟ واقعآ این حرف شما و دوستانتون خنده داره
اینو دیگه عالمو آدم میدونن که هر سیستم عاملی که بعد از ویندوز اومد به تقلید از ویندوز بود
این ویندوز بود که نو آوری مایکروسافت بود لطفآ جک نگو

اتفاقا شما دارید جک می گید و این حرتون اصلا قابل قبول نیست

شما به 16 سال کمتر یا بیشتر برکرد و خوب در این زمینه تحقیق کن تا ببینی ویندوز جزء دزدی از اپل و .............. از صفر کار خاصی انجام نداده خوب در این زمینه تحقیق کن ما ازت استفاده می بریم

و مهمتر اینه که این قسمت به سلیقه ی هر فرد بستگی داره و مطمئن باش ویستا تا الان زیباترینه اینو توش شک نکن

این قسمتش حق با شمااست به سلیقه فرد بستگی داره ولی به هر حال یه سری واقعیتها هستش که نمی شه اون انکار کرد

اصلآ حرفشو نزن شما یه نگاه به لیست بازی هایی که قراره امسال برای Games for Windows بیاد بنداز اونوقت میفهمی

مسلمه که اکثر بازیها برای ویندوزه کسی در این مسآله شک نکرده ولی مرور زمان نشون خواهد داد که چه طوری بازی نویسان مجبور خواهن شد برای لینوکس بازی بنویسن الانش هم تحقیق کنی به نتایج خوبی خواهی رسید

به هر حال ما که عجله ای نداریم مرور زمان خیلی چیزها را بیان خواهد کرد شما در انجمنهای لینوکس بگردی بد نیست مباحث خوبی پیدا می شه

خلاصه ما به هوش و زکاوتی که داری خوشحالیم - باور کن راست می گم - مثل شما خیلی می تونن مفید باشن موفق باشید .

سلام میگم حالا بذارن نسخه نهاییش بیاد بعد باهم دعوا مرفه کنید
تا اون موقع معلو نیست واقعااین ویندوز چجوریه

دوست عزیز من که اصلا دعوایی ندارم و هیچ کدام برای من ارزشی ندارن چه ویندوز باشه چه لینوکس امور مهمتری هست
من چیزی که می دونستم نوشتم مسلما اهل خبره بهتر می تونن نظر بدن چه جانب لینوکس و چه ویندوز ................................

امین این ویستا بدتر از xp میشه.. حالا میگی نه نگاه کن....

نه مطئنا بد تر نمیشه ولی فکر نمیکنم خیلی هم بهتر بشه!!

در ضمن دوستان هر کاری بکنید هیچ چیزی جای ویندوز رو نمیگیره اصلا محاله!!!;)

دوستان کسی کرک ویستا رو سالمش رو نداره تا حالا 10 نوع کرک دانلود کردم بعضی از کرک ها انلاین کار می کنن بعضی ها که اصلا کار نمی کنن لطفا یک کرکی که بدون انلاین شدن کار می کنه معرفی کنین با تشکر

دوست عزیز من که اصلا دعوایی ندارم و هیچ کدام برای من ارزشی ندارن چه ویندوز باشه چه لینوکس امور مهمتری هست
من چیزی که می دونستم نوشتم مسلما اهل خبره بهتر می تونن نظر بدن چه جانب لینوکس و چه ویندوز ................................

دوست عزيز اگه شما ويندوز را دوست ندا ري لازم نيست بياي اينجا جوك تعزيف كني !!!!
حرفهايي ميزني كه خنده دار ترين جوكهاي سال رذا گفتي .بابا اپل كيلويي چنده يا ibm با اون سيستم عامل كه به قبرستون رفته و فقط ميشه تو موزه ها پيدا كرد . اگه اپل خيلي شاهكار هست بره اون مكينتاش خودش را جمع و جور كنه كه چندين سال هست داره زور ميزنه ولي فكر كنم 1 درصد بازار را هم در دست نداره .

فكر كنم سال 1995 يادت نمياد كه ادمها با ديدن ويندوز 95 و يك انقلاب جهاني كه به پا كرده بود . كه يك جهش بسيار گسترده در جهان خلق كرد .
ميشه بگيد ويندوز چه چيزي در اون زمان از ديگران تقليد كرده بود .
نكنه اون محيطهاي داس يادتون نمياد ؟
يادتون مياد زماني تو كامپيوتر ها گازوئيل ميريختند و بعد با هنديل كامپيوتر را روشن ميكردند و سيستم عامل هاي گند ibm بالا ميومد و دو ساعتم بايد صبر ميكردي تا كامپيوتر ها خودشون را بشناسه .يادتون مياد اصلا تو سيستم عامل پنجره وجود نداشت .
ولي وقتي بيلگيدس اين ويندوز را ساخت عظمت يه سيستم عامل را نشون داد و با پيشرفت همه چبز و گرافيك بسيار بيشتر و معرفي پنجره ها و همه و همه كه گفتنش به شمار نمياد .

شما همچين ميگن ويندوز شكست ميخوره كه ادم خندش ميگيره . اگه شكست هم بخوره كه جزو نشدني هاست فكر كنم يه 2 دهه اي ميكشه .

هر وقت اومدي ويستا را با دستاي خودت روي يه سييتم سازگار با اون نصب كردي بيا اينجا نظر بده نه اينكه بري تو سايتهاي درپيت اخبار ها را بگردي كه ضد مايكرو گفته باشند .

اگه كمي با محيط ويستا كار كني ميفهمي كه چقدر زيبا و سرعت فراوان و نرمي داره .

وسيتا در مقابل xp يه انقلاب هست . سرعت اجراي برنامه 2 الي 3 برابر xp اجرا ميشه .

در ضمن يادت نره كه ويستا خودش به تنهايي يه كنسول هم ياد ميشه كه خوراك گيمر ها هست كه لينوكس خواب اين را هم نميتونه ببينه يعني همين باعث ميشه كه ويستا كلي فروش كنه .

اينو از هر ادمي بپرسي ميدونه يعني كلا قانون دنياست هرچيزي يا شخصي مشهور يا طرفدار زياد داشته باشه زود تو سر اون ميزند ولي اگه كمي فكر كني ميبيني كه داريم اشتباه ميكنيم چرا چون هميشه وقتي يه چيزي را ميخوايم روشو كم كنيم فقط منتظر يه چيز هستيم كه زود تو سر اون بزنيم ولي در كنارش هزارتا محاسن را نميبينيم .

چرا همه اينطور هستند با اين كه خودشون از ويندوز استفاده ميكند ولي ميان ميگن ويندور فلان بهمانه بده اشغاله ولي بگي اقا برو همون لينوكس را كار كن بدون كمك از ويندوز كنار اون يه لحظه هم اماده اين كار نميشن .

در رابطه با امنيت هم بايد بگم باز داري اشتباه ميكني چرا كه معلومه هز چيز استفاده كنندش زيلدتر باشه خوب مسلما تلاش بيشتري براي هك كردن اون ميكنن . مطمعن باش اگه لينوكس هم اين همه استفاده كننده داشت هر روز يه ايراد و يه حفره ي امنيتي ازش پيدا ميكردن اين چيزي كه بايد قبول كني چيزي نشد نداره كار نشدني در دنيا وجود نداره .

يكم منطقي باشيد.

دوست عزيز اگه شما ويندوز را دوست ندا ري لازم نيست بياي اينجا جوك تعزيف كني !!!!
حرفهايي ميزني كه خنده دار ترين جوكهاي سال رذا گفتي .بابا اپل كيلويي چنده يا ibm با اون سيستم عامل كه به قبرستون رفته و فقط ميشه تو موزه ها پيدا كرد . اگه اپل خيلي شاهكار هست بره اون مكينتاش خودش را جمع و جور كنه كه چندين سال هست داره زور ميزنه ولي فكر كنم 1 درصد بازار را هم در دست نداره .

فكر كنم سال 1995 يادت نمياد كه ادمها با ديدن ويندوز 95 و يك انقلاب جهاني كه به پا كرده بود . كه يك جهش بسيار گسترده در جهان خلق كرد .
ميشه بگيد ويندوز چه چيزي در اون زمان از ديگران تقليد كرده بود .
نكنه اون محيطهاي داس يادتون نمياد ؟
يادتون مياد زماني تو كامپيوتر ها گازوئيل ميريختند و بعد با هنديل كامپيوتر را روشن ميكردند و سيستم عامل هاي گند ibm بالا ميومد و دو ساعتم بايد صبر ميكردي تا كامپيوتر ها خودشون را بشناسه .يادتون مياد اصلا تو سيستم عامل پنجره وجود نداشت .
ولي وقتي بيلگيدس اين ويندوز را ساخت عظمت يه سيستم عامل را نشون داد و با پيشرفت همه چبز و گرافيك بسيار بيشتر و معرفي پنجره ها و همه و همه كه گفتنش به شمار نمياد .

شما همچين ميگن ويندوز شكست ميخوره كه ادم خندش ميگيره . اگه شكست هم بخوره كه جزو نشدني هاست فكر كنم يه 2 دهه اي ميكشه .

هر وقت اومدي ويستا را با دستاي خودت روي يه سييتم سازگار با اون نصب كردي بيا اينجا نظر بده نه اينكه بري تو سايتهاي درپيت اخبار ها را بگردي كه ضد مايكرو گفته باشند .

اگه كمي با محيط ويستا كار كني ميفهمي كه چقدر زيبا و سرعت فراوان و نرمي داره .

وسيتا در مقابل xp يه انقلاب هست . سرعت اجراي برنامه 2 الي 3 برابر xp اجرا ميشه .

در ضمن يادت نره كه ويستا خودش به تنهايي يه كنسول هم ياد ميشه كه خوراك گيمر ها هست كه لينوكس خواب اين را هم نميتونه ببينه يعني همين باعث ميشه كه ويستا كلي فروش كنه .

اينو از هر ادمي بپرسي ميدونه يعني كلا قانون دنياست هرچيزي يا شخصي مشهور يا طرفدار زياد داشته باشه زود تو سر اون ميزند ولي اگه كمي فكر كني ميبيني كه داريم اشتباه ميكنيم چرا چون هميشه وقتي يه چيزي را ميخوايم روشو كم كنيم فقط منتظر يه چيز هستيم كه زود تو سر اون بزنيم ولي در كنارش هزارتا محاسن را نميبينيم .

چرا همه اينطور هستند با اين كه خودشون از ويندوز استفاده ميكند ولي ميان ميگن ويندور فلان بهمانه بده اشغاله ولي بگي اقا برو همون لينوكس را كار كن بدون كمك از ويندوز كنار اون يه لحظه هم اماده اين كار نميشن .

در رابطه با امنيت هم بايد بگم باز داري اشتباه ميكني چرا كه معلومه هز چيز استفاده كنندش زيلدتر باشه خوب مسلما تلاش بيشتري براي هك كردن اون ميكنن . مطمعن باش اگه لينوكس هم اين همه استفاده كننده داشت هر روز يه ايراد و يه حفره ي امنيتي ازش پيدا ميكردن اين چيزي كه بايد قبول كني چيزي نشد نداره كار نشدني در دنيا وجود نداره .

يكم منطقي باشيد.

جالب بود استفاده کردیم
راستی این نسخه ای که نصب شده که یک دی ودی هستش با یک سی دی ظاهرا کار نمی کنه می گن کرک می خوات

نسخه خوب و کامل کی داره دوستان خواستن راهنمایی کنیم ممنون می شم راهنمایی فرمائید .

اگه اپل خيلي شاهكار هست بره اون مكينتاش خودش را جمع و جور كنه كه چندين سال هست داره زور ميزنه ولي فكر كنم 1 درصد بازار را هم در دست نداره .

من مطمعنم که تا حالا حتی 1 دقیقه هم با مکینتاش کار نکردی که همچین حرفی میزنی ...
مکننتاش یک شاهکاره..

در ضمن هر چیزی که ازش بیشتر استفاده میشه دلیل نمیشه که بهترینه .. الان سهم IE در اینترنت بمراتب بیشتر از دیگر مرورگر ها است اما آیا این به این معنیه که IE بهترین مرورگره ...!!!!

اولین بار اپل بود که در سیستم عاملش از اینترفیس گرافیکی استفاده کرد

لطفا دیگه این بحث ویندوز خوبه و یا بده را تمام کنید

اما آیا ویندوز ویستا در اجرای بازی ها از ویندوز XP سریع تر هست ؟؟؟

تستی در این زمینه انجام گرفته !!!

خصوصیات سیستمی که باهاش این تست ها انجام شده بصورت زیر است ..

• Testing System Intel E6300 Dual Core @ 1.866GHz
  • ASUS P5N-E SLI 0307 BIOS
  • Corsair 2GB PC2-9136 @ DDR2-1066 4-4-4-12
  • ASUS EN7900GT 256MB (100.54 in Vista, 93.71 in XP)
  • Sea gate Barracuda 7200.10 320GB
  • Corsair HX620W Power Supply
  • Corsair Nautilus 500 Water Cooling
  • LG 18x DVD-Burner
  • D-Link WiFi Card
  • NZXT Apollo Case

ایتدا بازی Half-Life 2: Episode 1 تست شده ...

2h7nos3.png

همانطور که میبینید سرعت اجرای این بازی در ویندوز XP بهتر هست ...
Half-Life 2: Episode 1 در ویندوز ویستا خیلی خوب اجار نمیشه و بعضی جاها مشکل فریم داره در حالیکه که چنین مشکلی در ویندوز XP وجود نداره ..

حالا بریم سراغ بازی Call of Duty 2

4dfkgtf.png

در این تست هم این بازی در ویندوز XP با فریم ریت بیشتری اجرا شد ...

تست دیگری با بازی های Quack IV ، Graw و Oblivion ...
در این تست بازی های Quake IV و Oblivion در رزولوشن 1680x1050 اجرا شده در حالی که بازی GRAW در رزولوشن 1280x1024 اجرا شده ..

2ep66w9.png

در این تست نیز ویندور XP نتایج بهتری بدست آورده ..;)

اما آزمایش آخر هم تست 3D Mark 01, 05 & 06 میباشد ..

3zjgsub.png

البته همانطور که ملاحظه میکنید 3D mark 05 بر روی ویندوز ویستا عدد 0 را نشان می دهد که البته به این دلیل است که 3ِd mark 05 پس از پایان تست هیچ امتیازی نداد ... نبابر این ما برای آن امتیاز صفر منظور کردیم ..

اما در دو برنامه ی دیگر یعنی 3ِD mark 01 و 3D mark 06 در ویندوز XP امتیاز های بهتری نسبت به ویندوز ویستا بدست آمده است ...

نتیجه گیری :

از نتایج کاملا مشخص است که ویندوز ویستا در حال حاضر با آمادگی لازم برای تبدیل شدن به یک پلتفرم کامل برای بازی کردن فاصله دارد

در ویندوز ویستا شما بایستی انتظار کرش (Crash) کردن بیشتر در بازی ها و همچنین گرفتن میزان کمتری فریم ریت را داشته باشید

بزرگترین معضل ویندوز ویستا مشکل درایور میباشد ...
مشخص نیست که چه قدر طول خواهد کشید تا انویدیا و ATI بتوانند درایوری با بهترین عملکرد ممکن برای این سیستم عامل عرضه کنند ...اما این امیدواری وجود دارد که انویدیا و ATI در ظرف دو ماه آینده درایور هایی منتشر کنند که بازی ها در ویندوز وستا نیز بخوبی و یا حتی بهتر از ویندوز XP اجرا شود

و سخن آخر اینکه اگر شما میخواهید برای بازی کردن به سمت ویندوز ویستا حرکت کنید پیشنهاد میکنم که در کنار این سیستم عامل ، ویندوز XP را نیز داشته باشید زیرا در حال حاضر ویندوز XP در بیشتر بازی ها فریم ریت بیشتری به شما می دهد ...

آخرین ویرایش:
دوستان کسی کرک ویستا رو سالمش رو نداره تا حالا 10 نوع کرک دانلود کردم بعضی از کرک ها انلاین کار می کنن بعضی ها که اصلا کار نمی کنن لطفا یک کرکی که بدون انلاین شدن کار می کنه معرفی کنین با تشک

دوستان کسی کرک ویستا رو سالمش رو نداره تا حالا 10 نوع کرک دانلود کردم بعضی از کرک ها انلاین کار می کنن بعضی ها که اصلا کار نمی کنن لطفا یک کرکی که بدون انلاین شدن کار می کنه معرفی کنین با تشک
منم میخوام اگه پیدا کردید با آموزشش برام بزارید ممنون میشم

من خودم یک روش بلدم که میری ایمیل هاتمیل میسازی و... ولی چون تو ویستا ویندوز مودم را نمیشناسه هر چه سی دی را هم نصب میکنم باز نمیشناسه نمیتونم کرک کنم چکار کنم که بشناسه

جالب بود استفاده کردیم
راستی این نسخه ای که نصب شده که یک دی ودی هستش با یک سی دی ظاهرا کار نمی کنه می گن کرک می خوات

نسخه خوب و کامل کی داره دوستان خواستن راهنمایی کنیم ممنون می شم راهنمایی فرمائید .

من شخصيتهايي مثل شما را دوست دارم .
اگه تو پست بالام بي احترامي براي شما كردم منو ببخشيد .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or