همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان شما میدونین ویندوز ویستا ماله چه شرکتی سالمه و مشکلی نداره و توضیح بدین که باید پارتیشن چند گیگی برای نصب ویندوز ویستا بسازم 20 گیگابایت خوبه یا 40 گیگابایت در ضمن یه نسخه ویستا توی کالکشن کینگ 2007 هست که 4 تا دی و دی هست این نسخه خوبه من از یه جا پرسیدم می گفت یه نسخه داره یه دی و دی با یه سی دی هست لطفا کمک کنید کدوم نوع ویندوز سالمه و چند تا دی و دی هست
نسخه ی کامل و بدون مشکلش 1 دی وی دی هست! و 1 cd همراهشه که راهنما و فایلهای لازم برای کرک هست.
البته این 1 سی دی رو ایرانی ها روش گزاشتن چون خوده مایکروسافت کرک ویندوزش رو که نمیفروشه
39.gif

سلام.من بالاخره اين ويندوز ويستا رو نسب كردم.4 عدد سي دي بود ولي يه چند تا مشكل(سؤال)داشتم كه اگه ميشه راهنمايي كنيد.
1.اين پنجره هاي سه بعدي و شيشه اي كه ميگن چه طور مياد؟از من كه ساده هست.(من اصلا اين ويندوز رو براي همين خريدم)
2.چطور ميتونم بفهمم كه نسخه اي كه من دارم بتا هست يا نسخه ي اصلي؟
3.تفاوت نسخه هاي basic,premium,business و...در چي هست؟
4.من توي اين ويندوز اون نواري كه گزينه هاي file,edit,veiw و...رو داشت(فكر كنم اسمش نوار ابزار بود:confused: )رو ندارم.چه طور ميتونم فعالش كنم؟
5.همه ي دراور هاي من مخصوص XP هست.ولي درايور كارت گرافيكم رو نصب كردم و مشكلي پيش نيومد(چند تا بازي هم نصب كردم راحت اجرا شد)ولي هر كاري ميكنم مودمم رو نميشناسه.چه كار كنم؟
6.:love: :love: :love: :love: :love:
اگه كمك كنيد ممنون ميشم:love:

سلام.من بالاخره اين ويندوز ويستا رو نسب كردم.4 عدد سي دي بود ولي يه چند تا مشكل(سؤال)داشتم كه اگه ميشه راهنمايي كنيد.
1.اين پنجره هاي سه بعدي و شيشه اي كه ميگن چه طور مياد؟از من كه ساده هست.(من اصلا اين ويندوز رو براي همين خريدم)
2.چطور ميتونم بفهمم كه نسخه اي كه من دارم بتا هست يا نسخه ي اصلي؟
3.تفاوت نسخه هاي basic,premium,business و...در چي هست؟
4.من توي اين ويندوز اون نواري كه گزينه هاي file,edit,veiw و...رو داشت(فكر كنم اسمش نوار ابزار بود:confused: )رو ندارم.چه طور ميتونم فعالش كنم؟
5.همه ي دراور هاي من مخصوص XP هست.ولي درايور كارت گرافيكم رو نصب كردم و مشكلي پيش نيومد(چند تا بازي هم نصب كردم راحت اجرا شد)ولي هر كاري ميكنم مودمم رو نميشناسه.چه كار كنم؟
6.:love: :love: :love: :love: :love:
اگه كمك كنيد ممنون ميشم:love:

1.بايد aero رو فعال کنی بعد تو quick lunch يه گزينه هست که اگه بزنی پنجره ها رو به صورت 3 بعدی نشون ميده
3.تو امکاناتشون با هم فرق ميکنن
5.بايد درايو کارتت رو از اينترنت بگيری

.من توي اين ويندوز اون نواري كه گزينه هاي file,edit,veiw و...رو داشت(فكر كنم اسمش نوار ابزار بود:confused: )رو ندارم.چه طور ميتونم فعالش كنم؟

من که ویستا ندارم ولی باید همون اطرافش کلیک راست کنی و بعد اونجا میتونی پیداش کنی;)

ممنون ولي مشكل من هم همين جاست كه نميدونم چطور فعالش كنم.هر چي گشتم نبود.نكنه اصلآ مال من نداشته باشه؟:((
اين نسخه هاي متفاوت توي چه امكاناتي تفاوت دارن؟كدوم بهتره؟براي من كه اول نصب اسم همشون رو نوشت تا يكي رو انتخاب كنم.من هم windows home premium رو انتخاب كردم.
يه سوال ديگه هم داشتم ميخواستم ببينم كه چرا رنگ پنجره هاي ويندوز عوض نميشه؟
به نظر شما اين ويندوز من مشكل نداره؟

آخرین ویرایش:
دوستان من 2 ماه پيش ويندوز را گرفتم ولي اصلا به درد بازي نميخوره بعد هم درايو كارت گرافيك جديد مخصوص ويستا دانلود كردم بازم درست نشد حالا تا 30 صبر كنيد چي ميشود

ممنون ولي مشكل من هم همين جاست كه نميدونم چطور فعالش كنم.هر چي گشتم نبود.نكنه اصلآ مال من نداشته باشه؟:((
اين نسخه هاي متفاوت توي چه امكاناتي تفاوت دارن؟كدوم بهتره؟براي من كه اول نصب اسم همشون رو نوشت تا يكي رو انتخاب كنم.من هم windows home premium رو انتخاب كردم.
يه سوال ديگه هم داشتم ميخواستم ببينم كه چرا رنگ پنجره هاي ويندوز عوض نميشه؟
به نظر شما اين ويندوز من مشكل نداره؟
بهترین نسخه ویستا Ultimate هست که تمام امکانات نسخه های دیگه هم داره.
برای عوض کردن رنگ بنجره ها روی دسکتاپ راست کلیک کن و Personalize (یا یه چی شبیه این) رو انتخاب کن بعد از پنجره ای که باز شده برو App... بعد می تونی رنگ پنجره ها رو هر طور دوست داشتی تغییر بدی و میزان کدریشون رو تغییر بدی
دوستان من 2 ماه پيش ويندوز را گرفتم ولي اصلا به درد بازي نميخوره بعد هم درايو كارت گرافيك جديد مخصوص ويستا دانلود كردم بازم درست نشد حالا تا 30 صبر كنيد چي ميشود
چون هنوز بازی هایی که با ویستا سازگارند زیاد نیست.
مثلا من توش Oblivion رو بدون مشکل اجرا کردم.

اخرشه

بابا شما چی دارید می گید من که هر بار می شینم پشتش پشتش 10 تا چیز جدید پیدا میکنم برای اصلی بودن هم باید روی computer یا همون(My Computer ) خودمون کلیک راست کنید بعد properties انتخاب کنید باید همچین چیز باشه تا ویندوز اصلی باشه این عکس رو هم با یکی از برنامه های ویستا گرفتم

attachment.php

Attachments

• Capture.jpg
    Capture.jpg
    31.8 KB · مشاهده: 44
اون جایی که نوشته product id که با زرد مشخصش کردم نباید نوشته باشه 30 روز وقت دارید برای اکتیو بعدش هم اون آرمی که پدر آدم در می یاره هم اونجا باشه اگر سی دی سرزمین اونی که روش نوشته نسخه business رو بخرین توجه داشته باشین فقط business چون آموزشش کامل تر ultimateهمون ultimate ست اما آمزشش رو بیشتر کردن این کار رو می کنه اما اگر ویندوز uptodate کنید اون پیغام آزار دهنده دزد محصولات ماکروسافت به شما میده اگر هم کسی با ویستا کار کرده به من بگه که کار Windows SideShow چی و چطوری می شه ازش استفاده کرد اون طوری که از hellp که براش گذاشته فهمیدم وقتی که کامپوتر خواموش می شه از برنامه هاش برای موبایل استفاده کرد استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که فکر نکنم همچین چیزی باشه
نگاه کنید

attachment.php

Attachments

• mzmz.JPG
    mzmz.JPG
    43.6 KB · مشاهده: 45
کمپانی مایکروسافت تائید کرد سیستم عامل جدید ویندوز ویستا، دارای یک مجموعه آسیب پذیری های امنیتی سطح بالا می باشد.

به گزارش مجله اینترنتی ACPMag، مایکروسافت از آزمایش کنندگان تخصصی محصولات این شرکت خواسته است در برنامه ای که جهت بررسی سرویس پک نخست (Service Pack 1) ویندوز ویستا اجرا می شود، شرکت نمایند. این طرح با عنوان "امنیت، ویندوز ویستا و XP، گسترش بازدارنده ها و آسیب های فوق بحرانی" نام گذاری شده است.

بسیار سخت است که از هم اکنون بتوان تاریخی را جهت ارائه این سرویس پک مشخص نمود و از طرف دیگر نمی توان قبول کرد که مایکروسافت نگارش های دیگر ویندوز ویستا را در حالیکه دارای یک مجموعه آسیب پذیری ها بحرانی هستند، منتشر نماید.

شاید اکنون مهمترین تصمیم برای کاربران آن باشد که ویندوز ویستا را با چنین شرایط امنیتی باید نصب و اجرا نمود و یا تا برطرف شدن این اشکالات به انتظار نشست.

منبع:http://khabarbazi.mihanblog.com/Post-1428.aspx

کمپانی مایکروسافت تائید کرد سیستم عامل جدید ویندوز ویستا، دارای یک مجموعه آسیب پذیری های امنیتی سطح بالا می باشد.

به گزارش مجله اینترنتی ACPMag، مایکروسافت از آزمایش کنندگان تخصصی محصولات این شرکت خواسته است در برنامه ای که جهت بررسی سرویس پک نخست (Service Pack 1) ویندوز ویستا اجرا می شود، شرکت نمایند. این طرح با عنوان "امنیت، ویندوز ویستا و XP، گسترش بازدارنده ها و آسیب های فوق بحرانی" نام گذاری شده است.

بسیار سخت است که از هم اکنون بتوان تاریخی را جهت ارائه این سرویس پک مشخص نمود و از طرف دیگر نمی توان قبول کرد که مایکروسافت نگارش های دیگر ویندوز ویستا را در حالیکه دارای یک مجموعه آسیب پذیری ها بحرانی هستند، منتشر نماید.

شاید اکنون مهمترین تصمیم برای کاربران آن باشد که ویندوز ویستا را با چنین شرایط امنیتی باید نصب و اجرا نمود و یا تا برطرف شدن این اشکالات به انتظار نشست.
امین این ویستا بدتر از xp میشه.. حالا میگی نه نگاه کن....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or