همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
جواب آقای gamekhor007

اگر کارایی که باید اول برای درست کردن کانکت انجام داه باشی (چون باید مودم رو خودت نصب کنی- بعد بری Phone and Modem Options ایران انتخاب کنی بعد کد شهرتون بزنی) روی این که با فلش نشون دادم کیلک راست کن بعد بزن کانکت
untitled.JPG
بعد یه چند تا گزینه اون پایین گذاشته یکشو بزن ( چون الان نصب نیست درست نمیدونم کدوم گزینه هستش اگر با این راهنمایی نتونستی درستش کنی بگو تا نصبش کنم یه چیز کاملتری برات بزارم) بعد یه پنجره مثل این میاد که اونی که با سیاه خط کشیدم دورش رو انتخاب کن اونجاست بعد روش کلیک راست کن بزن بره توی Desktop
اگر چیز دیگه بود بگو خوشحال می شم جوابتو بدم

vista_screen006.jpg

tire_khalass

شما (tire_khalass ) هم که پرسیده بودین که سرعتش برای اینترنت چطوری که فقط همین بگم که 55 تا آهنگ با کیفیت 128 رو داخل xp حدود 2:5 در اوردم بعد درایو که آهنگ ام داخلش بود ویروس:(( گرفت بعدش هم پیغام فرمت شدن داد :( بعد فرمتش کردم رفتم همون آهنگها رو با ویستا تو 55 دقیقه در آوردم :eek: :biggrin1:

بعضی از نسخه هاش اینا هستن یه نسخه هم داره اسمشم هست bigenar یا همون تازه کار

22_med_32224_vistaboxes2.jpg

22_med_WindowsVistaUltimate_web.jpg

22_med_WindowsVistaHomePremium_web.jpg

22_med_WindowsVistaBusiness_web.jpg

22_med_WindowsVistaHomeBasic_web.jpg

Vista-Unboxed_05.jpg

آخرین ویرایش:
سلام
آقا من امروز نسخه پایانی ویستا محصول شرکت jb رو گرفتمو از طریق بوت کردن نصب کردم ولی بعد از نصب وبندوز وقتی برای بالا امدن از بین ویستا و xp ویستا رو انتخاب میکنم وندوز بالا نمیاد .لطفا منو راهنمایی کنید که چکار کنم.یا علی مدد

باسلام خدمت بروبچ بازی سنتر .اقا من نسخه اولتیمیت ویستا رو مال شرکت پرنیان رو گرفتم اما موقعی که به صورت بوت از روی دیویدی اونا اینستال کنم هاردم رو نمیشناسه؟؟؟؟؟؟؟ و در قسمتی که مربوط به انتخاب کردن جا برای ریختن هیچ گزینه ای نیست؟؟؟جالب اینج است که حتی دیویدی رامم رو هم که با هاش اومده بود بالا هم تو محیط نصب نمیشناخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اما بعد از اینکه با جامپر های پشت هاردم ور رفتم دیویدی رام رو شناخت اما باز هم هارد رو نمیشناسه؟؟؟؟ البته جالب بدونید در این حالتی که ویستا دیویدی رامم رو میشناسه بایوس سیستمم هاردم رو نمیشناسه؟؟؟؟ در ضمن سیستم من به شرح زیره:
CPU:intel P4 3.2 (LGA x64)
Ram:2X DDR2 Dual Channel Kingston
VGA:Geforce 7900GTX (512MB)
Main:Intel With 945 Chipset
H.D.D:Maxtore 60GB with IDE cable
تو رو خدا اگه میدونین چه کار میشه کرد و چجوری بهم بگین ............ چون من حسابی تو خماری ویستا موندم..........؟؟؟؟؟؟؟؟ متشکرم.

مان طور که مطلع هستید شرکت نرم افزاری بزرگ MicroSoft مدتی پیشن نسخه جدید سیستم عامل ویندوز خود را با نام Vista به بازار عرضه کرد. این سیستم عامل با توجه به مدت زمان کمی که به بازار فروش عرضه شده است اما از تعداد طرفداران زیادی برخوردار است و هر روزه بر تعداد افرادی که Vista را به عنوان سیستم عامل اصلی خود و جایگزین نسخه های دیگر ویندوز می کنند ، افزوده می شود. این ویندوز از رابط جدید گرافیکی بهره می برد و ظاهر آن با تمامی نسخه های ویندوز ارائه شده متفاوت است. حتی عده ای از کارشناسان نرم افزار، تفاوت این رابط جدید گرافیکی در ویندوز Vista را با ویندوز XP ، به تفاوت ظاهری ویندوز XP و ویندوز 98 تشبیه کرده اند.
Vista با توجه به تغییرات کلی که در هسته اصلی آن انجام شده است باید بر روی کامپیوتر هایی نصب شود که از لحاظ سخت افزاری نیز با آن سازگاری داشته باشد تا بهترین حالت استفاده از ویندوز را برای کاربر فراهم کند.​
به همین منظور شرکت MicroSoft اقدام به ساخت ابزار کوچکی را به صورت رایگان کرده است.​
Windows Vista Upgrade Advisor نام این ابزار می باشد که برای چک کردن سخت افزار کامپیوتر طراحی شده است که آیا با ویندوز Vista سازگار می باشد یا خیر. به کمک این نرم افزار کاربر می تواند مطلع شود که آیا کامپیوتر او توانایی نصب ویندوز Vista را دارد یا خیر ! و آیا می تواند این ویندوز را بر روی کامپیوتر خود نصب کند ؟!​
این برنامه قسمت های مختلف سخت افزاری مانند کارت های گرافیک ، کارت های حافظه ( Ram ) ، فضای خالی بر روی HardDisk و دیگر قسمت ها را چک می کند و نتیجه را به کاربر نشان می دهد.​
اگر قصد نصب کردن ویندوز Vista را دارید دانلود و استفاده از این برنامه را به شما توصیه میکنیم تا در هنگام نصب دچار مشکل نشوید.​
down.gif
دانلود کنید نسخه 1.0 را با حجم 6.59 مگابایت
pic.gif

more.gif
English Explanations

screenshot_wvua.jpg

منبع:p3world

سلام

آقا من ویستا رو نصب کردم ولی توی یاهو مسنجر نمیتونم فارسی تایپ کنم و جای حروف فارسی ؟ میزاره
ولی وقتی توی Word مینویسم و کپی میکنم تو مسنجر درست مینویسه

کس دیگه ای این مشکلو داشته ؟
کسی میدونه چیکار باید بکنم تا درست بشه ؟

آقا من ویستا رو نصب کردم ولی توی یاهو مسنجر نمیتونم فارسی تایپ کنم و جای حروف فارسی ؟ میزاره
باز شما تونستی با یاهو on بشی ....منخودم رو کشتم نشد.....حتی مسنجر 8.1 رو هم امتحان کردم ولی نشد

اين ايرادهاي تايپ فارسي وجود داره علتش اينه كه مسنجر خيلي با ويستا سازگار نيست ولي يه خبر اينكه سايت ياهو ميخواد يه مسنجر جديد بسازه كه فقط مخصوص ويستا هست و تماما قابليت ها و حتي شكل و قيافه اون تغيير كرده و چهره ي ويستايي پيدا كرده !!! خيلي خوشقل هست . و حتي ياهو گفته كه تاماا امكاناتي كهخواستار بوديد در اين ورژن خواهد كساني كه تمايل دارن از اين مسنجر استفاده كنند ميتونند برن در سايت ياهو ثبت نام كنند و ايميل خودشون را به ياهو بدن و در صورت اماده شدن به ميل شما اين مسنجر پست ميشه و ميتونيد از ميل خودتون دانلود كنيد .

سلام
بچه ها من یه ویندوز ویستا نصب کردم و بعد از نصب اعلام کرد که کاملا نصب شده ولی وقتی ریستارت شد و خواست بالا بیاد بعد از اینکه صفخه ویندوز رو رد کرد دیگه صفحه مانیتور سیاه شد و چیزی نشون نداد لطفا به من بگید که مشکل چیه/
یا علی مدد

سلام

ولی وقتی توی Word مینویسم و کپی میکنم تو مسنجر درست مینویسه

کس دیگه ای این مشکلو داشته ؟
کسی میدونه چیکار باید بکنم تا درست بشه ؟

منم چند وقت پیش همچین مشکلی داشتم ولی دقیق نمی دونم چیکار کردم که رفع شد فکر کنم به قسمت Regional and Language Options (همچین چیزی) رفتم و یه چیزی که Persian بود رو کردم English (یا بلعکس) یه امتحانی بکن مشکلت حل میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or