هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

تاريخ عضويت: Feb 2007
یک سوال هم در مورد adsl داشتم.ایا اشکال از مودم هست که وسط download کرد.یک دفعه چراغ dsl خاموش بشه.یا مشکل از بد بودن خط تلفن و کابلش هست؟ مثلا دیروز رفتم ps3 را اپدیت کنم.بعد از 6 ساعت در 40 درصد چراغ خاموش شد.یعنی تا حالا 3 بار تلاش کردم ولی باز چراغش خاموش میشه.بعضی موقع ها هم وقتی مودم را روشن میکنم.گیر داره و روشن نمیشه .یعنی همین الان که مودم را روشن کردم. 5 دقیقه باهاش ور رفتم تا روشن شد.البته مودم را اکبند گرفتم .از خود شرکت دیر.ز گرفتم. یک چیز دیگه. من 512 گرفتم. ولی وقتی دونلود کردم سرعت دونلود 15 بود. زنگ زدم به طرف گفت امکان نداره .این سرعت 128 هست.اتفاقا یکی از دوستام 128 داره و سرعت دونلودش همینه.شرکت هم گفت تست میکنم و پیگیری میکنم. ایا ممکن هست .این مشکل ربطی به خرابی مودم و یا خرابی کابل تلفن داشته باشه.یعنی دلیل اینکه سرعت من 15 هست.از مخابرات نباشه و مشکل از خود من باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز در منزل چند تا تلفن داری ؟باید سر هر کدومش یه اسپلیتر نصب کنی به احتمال زیاد مشکل از خط و کابل ها باید باشه ... اگه تلفن بیسیم داری ممکنه مشکل از اون هم باشه (یا موس بی سیم ) ،که رو خط پارازیت می فرستن ...
اگه هیچکدوم از اینها نباشه احتمالا ISP ( همون جایی که اشتراک اینترنت گرفتی ) دچار مشکل شده
در مورد سرعت هم بستگی به فاصله شما تا مرکز تلفن محل شما داره . اگه فاصلت زیاد دور نیست احتمالا ISP به جای سرعت 512 برای شما 128 در نظر گرفته فقط همین

آخرین ویرایش:
سلام
می خواستم بپرسم این عکس کره زمین که پشت بازیهای ps3 هستش و روش شماره زده ریجن بازی رو نشون می ده،درسته؟بعد ریجن 2 همون جی هستش یانه؟
دوم اینکه می خواستم بپرسم بازیهای کدوم ریجن تو ایران بیشترن؟(دستگاه خودم فکر کنم ریجنش جی هستش)
یه سوال دیگه هم داشتم:ممکنه GTA IV : episodes from liberty city برای PS3 هم بیاد؟

سلام
می خواستم بپرسم این عکس کره زمین که پشت بازیهای ps3 هستش و روش شماره زده ریجن بازی رو نشون می ده،درسته؟بعد ریجن 2 همون جی هستش یانه؟
دوم اینکه می خواستم بپرسم بازیهای کدوم ریجن تو ایران بیشترن؟(دستگاه خودم فکر کنم ریجنش جی هستش)
یه سوال دیگه هم داشتم:ممکنه GTA IV : episodes from liberty city برای PS3 هم بیاد؟
درسته ، اون ریجن هست که یک میشه UC ، دو میشه Pal و سه میشه J .
همه ریجن ها تو بازار ایران پیا میشه ولی Pal از همه بیشتره .
خیر ، ممکن نیست .

چند تا سوال داشتم :
1.من الان PS3 چراغ زرد شده جایی هست بخرنش؟(مدل : 60 Gb البته هاردش رو نمیدم :biggrin1:)
2.من اگه یه PS3 نو بخرم هارد این رو وصل کنم بهش Trophy ها و Profile هام هست؟(چون یه 10 روز افلاین بازی کردم برای همین Trophy هام نرفته تو سرور) و بازی هایی که از PSN دانلود کرده بودم .

چند تا سوال داشتم :
1.من الان PS3 چراغ زرد شده جایی هست بخرنش؟(مدل : 60 Gb البته هاردش رو نمیدم :biggrin1:)
2.من اگه یه PS3 نو بخرم هارد این رو وصل کنم بهش Trophy ها و Profile هام هست؟(چون یه 10 روز افلاین بازی کردم برای همین Trophy هام نرفته تو سرور) و بازی هایی که از PSN دانلود کرده بودم .

هارد دیسک قبلی را نمیشناسه ومینویسه باید فرمت بشه و یا حتی اگر بکاپ هم گرفته باشی فقط سیو بازیها اسم یوزرها بدون پاس و بازی هایی که از PSN دانلود کردی هم بر نمیگرده و دوباره باید دانلود کنی

1نتیجه دستگاه خراب بشه هارد دیسک روی دستگاه دیگر کار نمیکنه و فرمت باید بشه
2نتیخه دستگاه خراب بشه بکاپ روی دستگاه دیگری کار نمیکنه فقط سیو بازیها اسم یوزرها بدون پاس
کلک بی کلک

سلام دوستان عزیز. نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یا نه ولی من 3 تا سوال داشتم؟ اول اینکه من میخوام تو این هفته PS3 بخرم. چی بخرم و چه دسته ای باهاش بخرم و دیگه چه تعلقاتی باید باهاش بخرم و بعد برای من از آمریکا 2 تا بازی قراره بیاد و آیا تداخلی توی اجراشون پیدا میشه و سوال آخر اینکه آیا میتونم همین بازی های کپی موجود تو بازار رو که برای PS2 هست روی PS3 اجرا کنم؟ خیلی ممونن و اگه جای سوالم اشتباه بود ببخشید.

سلام دوستان عزیز. نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یا نه ولی من 3 تا سوال داشتم؟ اول اینکه من میخوام تو این هفته PS3 بخرم. چی بخرم و چه دسته ای باهاش بخرم و دیگه چه تعلقاتی باید باهاش بخرم و بعد برای من از آمریکا 2 تا بازی قراره بیاد و آیا تداخلی توی اجراشون پیدا میشه و سوال آخر اینکه آیا میتونم همین بازی های کپی موجود تو بازار رو که برای PS2 هست روی PS3 اجرا کنم؟ خیلی ممونن و اگه جای سوالم اشتباه بود ببخشید.

بستگی به بودجتون داره ولی بهترين پيشنهادات 80گيگ 160 گيگ و اسليم هستن.
دستهوهم يه دسته Dualshock 3 بخريد.
در اجرای بازی هم مشکلی نيست.
نميشه بازی کپی اجرا کرد و در مدل های جديد توانايی اجرا بازيهای ps2 ارجينال هم نيست و نميشه از sony ايراد گرفت چون ps2 هنوز در بازار فروش داره​

یکی کمکم کنه من در بازی LBP انلاینو می زنم ولی بازم باید تک نفره بازی کنم.چی کار کنم با چند نفر دیگه بازی کنم.هر کاری کردم نمی شه وبازم تنهایی می رم تو بازی.

هارد دیسک قبلی را نمیشناسه ومینویسه باید فرمت بشه و یا حتی اگر بکاپ هم گرفته باشی فقط سیو بازیها اسم یوزرها بدون پاس و بازی هایی که از PSN دانلود کردی هم بر نمیگرده و دوباره باید دانلود کنی

1نتیجه دستگاه خراب بشه هارد دیسک روی دستگاه دیگر کار نمیکنه و فرمت باید بشه
2نتیخه دستگاه خراب بشه بکاپ روی دستگاه دیگری کار نمیکنه فقط سیو بازیها اسم یوزرها بدون پاس
کلک بی کلک
Trophy هام چی؟ :biggrin1: و اینکه چجوری سیو هامو بریزم تو Ps3 جدیده؟:biggrin1:

سلام
دوستان من یک ps3 slim 120 تاره گرفتم می خواستم ببینم هارد اکسترنال اگر بگیرم روش دیتا بریزم می توم به usb دستگاه وصلش کنم و از data ها استفاده کنم یا نه؟

سلام
دوستان من یک ps3 slim 120 تاره گرفتم می خواستم ببینم هارد اکسترنال اگر بگیرم روش دیتا بریزم می توم به usb دستگاه وصلش کنم و از data ها استفاده کنم یا نه؟
میتونی هر نوع storageـی رو بهش وصل و استفاده کنی ولی سیستم فایلشون حتما باید fat32 باشه وگرنه ps3 شناسایی نمیکنه.;)

Trophy هام چی؟ :biggrin1: و اینکه چجوری سیو هامو بریزم تو Ps3 جدیده؟:biggrin1:

Trophy های که قبلا با آنلاین به ثبت رسیده باشه داریشون

اگر روی مموری کارت و یا روی مموری فلش یو اس بی ذخیره و بکاپ کرده باشی با همان روش کپی کن رو هارد *

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or