هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

وقتی داشتم کانکت میشدم به اینترنت (برای اولین بار) و در حال تستش بودم.دستگاه هنگ کرد و وقتی شروع میشه.هیچ کاری نمیتونی بکنه.چه راهی هست؟؟فوری

هر طوری شد تونستم بیارم و ولی دوباره تا یک کار روی سیستم انجام دادم.دوباره هنگ کرد.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال :وقتی میخوای صدارو از اپتیکال بگیری بهت یه گزینه هایی میده یه توضیح درباره اونا میدید مشکلی ندارما فقط میخوام بدونم هر کدوم چیکار میکنن مثلا sorround یا prologik دوستمون ayaran گفتن بزار رو sorround کلا میخوام بدونم هر کدوم چه کاریو انجام میده ممنون

یه سوال :وقتی میخوای صدارو از اپتیکال بگیری بهت یه گزینه هایی میده یه توضیح درباره اونا میدید مشکلی ندارما فقط میخوام بدونم هر کدوم چیکار میکنن مثلا sorround یا prologik دوستمون ayaran گفتن بزار رو sorround کلا میخوام بدونم هر کدوم چه کاریو انجام میده ممنون
دوست عزیز یه سر به این سایت بزن http://www.dolby.com
خلاصه اینه که Pro Logic یه استاندارد تبدیل صدای استریو دو کاناله به چند کاناله Dolby Surround هستش

این ایراد ممکنه از دسته های تقلبی باشه ، من چند مورد رو دیدم که اینجوری بوده .
توی اینترنت همه میچرخیدم میگفتند ممکنه از Firmware باشه ، به هر حال شما تو خریدن دسته حواستون رو جمع کنید .
ارش جون :biggrin1: خوب چیکار کنم که حواسم جمع باشه ؟ :biggrin1: یعنی الان می خوام دسته دوئل شوک 3 سفید رنگ بخرم . چه مدلی ( مشخصات خاصی داره ؟ ) و از کجا بخرم که مطمئن باشم؟ خودت چیکار می کنی ؟ یه دسته داری ؟
دوست عزیز من تا به حال 7 تا 8 دسته (تقلبی) واسه دوستان خریداری کردم/ قبل از اینکه به دوستان بدم با کنسول خودم تست کردم. و هیچ مشکلی نداشتن.

این دوستمون کشاورز شانسش خوب نبوده که همچین دسته ی گیرش اومده. !!!!

در هر صورت تا وقتی که به راحتی میشه دسته اصلی رو خریداری کرد نباید رفت سمت تقلبی!!

موفق باشی
دوست من چه جوری می شه به راحتی دسته اصلی رو خرید ؟ شما جایی سراغ داری ؟

من داشتم برای اولین بار به اینترنت وصل میشدم .بعد از اینکه در network setting تنظیمات را انجام دادم.در قسمت تست کانکشن با ارور مواجه شدم که در جلوی ip نوشته بود failed.البته فکر کنم پسورد را اشتباه زدم.ایا این ارور ربطی به اون داره؟؟؟
از اینکه بگذریم .دیدم یک دفعه سیستم هنگ کردو همه چی وایستاد .من هم مجبور شدم کامپیوتر را از پشت خاموش کنم.وقتی که دوباره روشن کردم سیستم بالا نمیومد و در همون اولش گیر کرد.بعد از کلی کلنجار بالاخره سیستم بالا اومد.ولی وقتی دوباره رفتم در اون قسمت .باز گیر کرد و وایستاد .یعنی کلا سیستم هنگ کرده.چیکار کنم .اطفا راهنمایی کنید .فوری هست

سلام اقا یه مشکل دوستم ps3 شو وصل کرده به اسپیکر از طریق اپتیکالا حالا بعدا ریزه کاریشو میپرسم الان زنگ زده به من میگه کمک کن لنگ لنگم منم گفتم حالا یه پرسشی میکنم جوابو بهت میگم میگه وقتی کنسولو روشن میکنه همه چی خوبه و صداها طبیعیه ولی وقتی میره تو بازی به جای صدای بازی یه صدای نا مفهومی از اسپیکرا میاد این قضیش چیه؟

تاريخ عضويت: Feb 2007
یک سوال هم در مورد adsl داشتم.ایا اشکال از مودم هست که وسط download کرد.یک دفعه چراغ dsl خاموش بشه.یا مشکل از بد بودن خط تلفن و کابلش هست؟ مثلا دیروز رفتم ps3 را اپدیت کنم.بعد از 6 ساعت در 40 درصد چراغ خاموش شد.یعنی تا حالا 3 بار تلاش کردم ولی باز چراغش خاموش میشه.بعضی موقع ها هم وقتی مودم را روشن میکنم.گیر داره و روشن نمیشه .یعنی همین الان که مودم را روشن کردم. 5 دقیقه باهاش ور رفتم تا روشن شد.البته مودم را اکبند گرفتم .از خود شرکت دیر.ز گرفتم. یک چیز دیگه. من 512 گرفتم. ولی وقتی دونلود کردم سرعت دونلود 15 بود. زنگ زدم به طرف گفت امکان نداره .این سرعت 128 هست.اتفاقا یکی از دوستام 128 داره و سرعت دونلودش همینه.شرکت هم گفت تست میکنم و پیگیری میکنم. ایا ممکن هست .این مشکل ربطی به خرابی مودم و یا خرابی کابل تلفن داشته باشه.یعنی دلیل اینکه سرعت من 15 هست.از مخابرات نباشه و مشکل از خود من باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان یه سوال دارم.اگه ps3 همه بازی هاش به همه ی ps3 ها می خوره (منظورم ریجن هست) پس چرا بعضیا می گن مثلا من uncharted فقط ریجن 2 می خوام؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or