هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

امروز كه PS3 رو روشن كردم .ديدم روشن شد و داره يه صدا اين كولر جاروبرقي:cheesygri تو همين مايه ها ميده تا 2دقيقه بعدشم كه اورد اول دلم يه هويي ريخت . اين صدا ماله چيه چه مشكلي داره
این مشکل نیست بلکه وقتی گرم میشه همچنین صدایی میده :biggrin1:

سلام به همگی
من واقعا واسه مطرح کردن این سوال بخش اختصاصیی ندیدم که اونجا مطرحش کنم حالا نمیدونم شاید جاش همینجا باشه:confused:
یه اسپیکر 5.1 توپ به من معرفی کنید که بتونم از ps3 صدا بگیرم{میدونید که منظورم اینه که ورودی آپتیکال داشته باشه}{حالا چیزی که خودتون دارین و راضی هستینم بگین;)} آخه کنسولو وصلش میکنم به مانیتور

راستی الان اسپیکر 5.1 creative مدل inspire t6100 دارم میفروشم هرکی خواست پ.خ بده:smile:

چاکر بروبچس:love:

آخرین ویرایش:
یک داستان تعریف میکنم!!! جواب آخرشو بهم بدین!!

من یک کابل Hdmi خریدم!!! برای اینکه ps3 رو به تلویزیون lcd مدل Xvision onix 40 inch که Hd هست وصل کنم!!! ولی وقتی وصل میکنم دستگاه اونو میشناسه !!! پیغام میده منم میگم از hdmi استفاده کن!!! اما وقتی میرم روی کانال hdmi فقط صدای دستگاه میاد و تصویر نمیاد!!! من X360 هم که وصل کردم همینجوری شد اما تو ستینگ که رفتم گذاشتم روی 720 کار کرد!! بعد یه تبدیل hdmi to dvi خریدم که به مانیتور 19 اینچ غیر wide ال جی وصل کنم!!! اما این بار هم 3spهمون بلا سرش اومد یعنی مانیتور شناخت دستگاهو ولی تصویر نیومد!!! اما 360 کار کرد!!!
من فکر میکنم دستگاه روی 1080 گیر کرده!!! الان من چجوری میتونم بذارم دستگاه رو روی 720؟!؟ از تو Display set اچ دی ام آی رو که انتخاب میکنم فرصت نمیده res رو تغییر بدم!!!

شما HDMI رو وصل کن ، دستت رو روی Power نگه دار تا دستگاه دو تا بوق بزنه و Reset بشه .
خود PS3 میشناسه که با چه Res بالا بیاد ، شما این کار رو بکن و Yes رو بزن .

من نگه میدارم یک بوق میزنه ریست میشه!! ولی بازم تصویر نمیاد!!! تو ستینگ مانیتور هم نگاه میکنم روی vga هست!!!! امکان داره از ps3 باشه؟!؟:confused:

من نگه میدارم یک بوق میزنه ریست میشه!! ولی بازم تصویر نمیاد!!! تو ستینگ مانیتور هم نگاه میکنم روی vga هست!!!! امکان داره از ps3 باشه؟!؟:confused:
شما به چی وصل می کنی دوست عزیز ؟ مانیتور یا HDTV ؟
امکان نداره نشه ، HDMI رو وصل کنی و PS3 رو ریست کنی از اول تنظیمات تصویر رو میاره .
TV که شما داری 1080 یا 720 ؟

به هر دو وصل میکنم همینه!! مانیتورl1960tr و Tv هم 720 ه!!
خوب ببین ، شما با HDMI وصل کن ، دستت رو کامل روی Power نگه دار ، وقتی اومد بالا بگو نمیخوام تصویر HD باشه ، بعد که اومد با SD بالا برو توی Settings > Display Settings و از اونجا برو و HDMI رو انتخاب کن و 720P رو انتخاب کن .

عزیز من!!! میگم hdmi رو که اتنخاب میکنم تصویر نمیاد!!! فقط صدا میاد !! دیگه جایی نیست که res اتنخاب کنم!!!
میگم انتخاب نکن دیگه ، پست بالا رو خوندی اصلا . گفتم HDMI رو وصل کن ولی با SD بیا بالا .
بقیشم که گفتم . شما به جای اینکه پشت سر هم پست بدی ، یکم امتحان کنی درست میشه ف کارتم راه میفته .
راهش همینه . هیچ راه دیگه ای نداره که من بخوام دوباره توضیح بدم . :smile:

دوست عزیز شما احتیاج به کابل شبکه دارید.

به فروشنده هم بگید که حتمآ سوکت ها هم کراس بزنند.

کابل شبکه هم بهترین جنس متری 800 تومان هستش آشغالترین هم متری350 هستش
سوکتی که به پلی 3 وصل میشه RJ45 هستش و سردیگه اون به کارت شبکه کامپیوتر میخوره.

برای شیر کردن نت با پلی3 وقتی با دایل آپ کانکت شدید کانکشنی که وصل هستید به نت و با کارت شبکه پی سی شیر کنید .
ممنون بخاطر جوابتون دوست عزیز...
این کابل شبکه رو رفتم پرسیدم هیچ جا نداشتن...خودمم تا قبل از اینکه از شما بشنوم اصلا" اسمش بگوشم نخورده بود...می خواستم ببینم اسمش همین کابل شبکه اس یا اسم دیگه ای هم داره؟
این سوکتی که گفتید به PS3 وصل می شه رو از کجا باید گیر بیارم؟با خود کابل شبکه است یا جدا باید پیدا کنم؟
بعد تو جمله آخر منظورتون از کارت شبکه همون کابل شبکه بود یا نه؟
پ.ن:شرمنده اگه سوالام خیلی ناشیانه اس...

ممنون بخاطر جوابتون دوست عزیز...
این کابل شبکه رو رفتم پرسیدم هیچ جا نداشتن...خودمم تا قبل از اینکه از شما بشنوم اصلا" اسمش بگوشم نخورده بود...می خواستم ببینم اسمش همین کابل شبکه اس یا اسم دیگه ای هم داره؟
این سوکتی که گفتید به PS3 وصل می شه رو از کجا باید گیر بیارم؟با خود کابل شبکه است یا جدا باید پیدا کنم؟
بعد تو جمله آخر منظورتون از کارت شبکه همون کابل شبکه بود یا نه؟
پ.ن:شرمنده اگه سوالام خیلی ناشیانه اس...

ای بابا شما کجا زندگی میکنید؟؟؟؟!!!!!!

برو بگو کابل شبکه یا کابل Cat5 e همه ی خدمات کامپیوترها دارند.

به فروشنده هم بگو کابل رو واسه کراس ببندن. اون سوکت که که Rj45 هستش فروشنده روی کابل واست میرنه.

این عکس نگاه کن!!

rj45xover.jpg

خیلی ممنون دوست عزیز.
فقط یه سوال:بعد اینکه این کابل رو خریدم باید یه سرشو بزنم به مودم دایال آپ PC و سر دیگه اش هم بزنم به LAN پلی استیشن 3 و بعدش یه سیم دیگه هم بزنم به مودم و کانکت شم ، درسته؟یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟

hi

خیلی ممنون دوست عزیز.
فقط یه سوال:بعد اینکه این کابل رو خریدم باید یه سرشو بزنم به مودم دایال آپ PC و سر دیگه اش هم بزنم به LAN پلی استیشن 3 و بعدش یه سیم دیگه هم بزنم به مودم و کانکت شم ، درسته؟یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟
نه شما یک سره کابل رو میزنی به کارت شبکه کامپیوترت و اون یکی سرش هم میزنی به کارت شبکه PS3 و با سیم تلفن یه سر میزنی به مودم کامپیوتر و یک سره دیگه هم به تلفنوبرای اینکه از طریق pc بری تو اینترنت باید share کنی

خیلی ممنون دوست عزیز.

نه عزیز این سوکت با سوکت تلفن Rj11 که میزنی تو مودم دایال آپ فرق می کنه. اصلآ تو مودم نمیره !

یه سر کابل رو میزنی به کارت شبکه کامپیوتر LAN و سر دیگه شو میزنی پشت پلی استیشن 3

بعد با دایال آپ کانکت میشی بعدش کانکشنی که کانکت شدی با کارت شبکه LAN کامپیوترت شیر می کنی.

یه سری تنظیمات دیگه هم داره. حالا شما این کابل رو تهیه کنید. تا بعد.

یادت نره حتمآ بگو کابل رو برای کراس بزنه چون اگه استریت بزنه کار نمیده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or