هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

درود

بنده قصد خرید یک دسته دوئل شوک 3 سفید رنگ دارم . ولی یکی از دوستان بهم گفتش که دسته دوئل شوک 3 سفید رنگ تقلبی هست و مشکل افرین می شه و ... کسی از دوستان اگه در این مورد اطلاعاتی داره . لطفا به ما هم بگه .

ممنون

درود

بنده قصد خرید یک دسته دوئل شوک 3 سفید رنگ دارم . ولی یکی از دوستان بهم گفتش که دسته دوئل شوک 3 سفید رنگ تقلبی هست و مشکل افرین می شه و ... کسی از دوستان اگه در این مورد اطلاعاتی داره . لطفا به ما هم بگه .

ممنون

دوست عزیز قبلآ در این تایپک دوستان اشاره کرده بودن که دسته تقلبی رو به راحتی میشه تشخیص داد:

دسته تقلبی دارای 6 پیچ هستش (یک پیچ زیر برچسب هستش)

برچسب و هولگرام پلاستیکی هستش(اصلیش باید آلومینیومی باشه)

در اتاق تاریکی وقتی دسته رو روشن کنی نور LED ها از درز های دسته میزنه بیرون(همونجایی که نوشته شده دوال شوک)

و از همه مهمتر نو ال ای دی هستش که در دسته تقلبی نور LED به نارنجی میزنه و دسته اصلی قرمز.(البته واسه این مورد باید در کنار یک دسته اصلی قرار بدید)

من خودم 2 دسته سفید اصلی دارم. که موقعی که خریدم در پک بودن.

تو بازار ایران همه چیز پیدا میشه فقط باید زرنگ باشی که جنس اصلی رو بخری.

دوست عزیز قبلآ در این تایپک دوستان اشاره کرده بودن که دسته تقلبی رو به راحتی میشه تشخیص داد:

دسته تقلبی دارای 6 پیچ هستش (یک پیچ زیر برچسب هستش)

برچسب و هولگرام پلاستیکی هستش(اصلیش باید آلومینیومی باشه)

در اتاق تاریکی وقتی دسته رو روشن کنی نور LED ها از درز های دسته میزنه بیرون(همونجایی که نوشته شده دوال شوک)

و از همه مهمتر نو ال ای دی هستش که در دسته تقلبی نور LED به نارنجی میزنه و دسته اصلی قرمز.(البته واسه این مورد باید در کنار یک دسته اصلی قرار بدید)

من خودم 2 دسته سفید اصلی دارم. که موقعی که خریدم در پک بودن.

تو بازار ایران همه چیز پیدا میشه فقط باید زرنگ باشی که جنس اصلی رو بخری.
دوست عزیز منظور من این مشکل هست :
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17243&page=17
پست 648 کاربر ( کشاورز ) رو بخونید .

ممنون

ممنون
این ایراد ممکنه از دسته های تقلبی باشه ، من چند مورد رو دیدم که اینجوری بوده .
توی اینترنت همه میچرخیدم میگفتند ممکنه از Firmware باشه ، به هر حال شما تو خریدن دسته حواستون رو جمع کنید .

Yellow Lights Of Deaths !!!

سلام.
دوستان دستگاه من چراغ زرد داده که به اصطلاح بهش میگن Yellow Lights Of Deaths یعنی سوخته :(( پیش هرکی میرم هیچی سرش نمیشه , تورو جونه هرکی دوست دارید کمک کنید.این بحثو تو تاپیکه مخصوص همین بحث مطرح کردم اما هیچکی جواب نداد:evil:
کمک کمک کمک .... :((:((:((:((

سلام.
دوستان دستگاه من چراغ زرد داده که به اصطلاح بهش میگن Yellow Lights Of Deaths یعنی سوخته :(( پیش هرکی میرم هیچی سرش نمیشه , تورو جونه هرکی دوست دارید کمک کنید.این بحثو تو تاپیکه مخصوص همین بحث مطرح کردم اما هیچکی جواب نداد:evil:
کمک کمک کمک .... :((:((:((:((
خوب Yellow Light شده دیگه . مال من شد درستش کردم ، دست هیچ کس هم نده چون انتظار نداشت درستش کنم همونطور که من دادم تعمیرگاه مرکزی سونی توی ایران ولی نتونست .
اول بگو ببینم ، نوسان برقی ، چیزی شد یا نه . داشتی بازی میکردی یه دفعه بوق زد و چراغش زرد شد ؟

ممنون

دوست عزیز من تا به حال 7 تا 8 دسته (تقلبی) واسه دوستان خریداری کردم/ قبل از اینکه به دوستان بدم با کنسول خودم تست کردم. و هیچ مشکلی نداشتن.

این دوستمون کشاورز شانسش خوب نبوده که همچین دسته ی گیرش اومده. !!!!

در هر صورت تا وقتی که به راحتی میشه دسته اصلی رو خریداری کرد نباید رفت سمت تقلبی!!

موفق باشی

خوب Yellow Light شده دیگه . مال من شد درستش کردم ، دست هیچ کس هم نده چون انتظار نداشت درستش کنم همونطور که من دادم تعمیرگاه مرکزی سونی توی ایران ولی نتونست .
اول بگو ببینم ، نوسان برقی ، چیزی شد یا نه . داشتی بازی میکردی یه دفعه بوق زد و چراغش زرد شد ؟
دقیقا یادمه که داشتم call of 5 میزدم که یه دفعه یه چراغ زرد زد بعد هی چراغ قرمز زد !!

یه سری تنظیمات دیگه هم داره. حالا شما این کابل رو تهیه کنید. تا بعد
دوست عزیز میشه این یه سری تنظیمات دیگه و روش شیر کردن کانکشن به کارت شبکه رو بگی(من یه زره ور رفتم اما میشه شما بگید میخوام مطمعن شم)

دقیقا یادمه که داشتم call of 5 میزدم که یه دفعه یه چراغ زرد زد بعد هی چراغ قرمز زد !!
خوب Overheat شده . میتونی درستش کنی خودت . فقط باید خیلی مراقب باشی چون خیلی حساسه . اگر تا حالا پیچ گوشتی دستت نگرفتی بهتره اینکار رو نکنی .
واسه درست کردنش هم تاپیک راهنما هست . یه سری لوازم مثل سشوار صنعتی ، الکل ایزوپروپیل و خمیر حرارتی .

خوب Overheat شده . میتونی درستش کنی خودت . فقط باید خیلی مراقب باشی چون خیلی حساسه . اگر تا حالا پیچ گوشتی دستت نگرفتی بهتره اینکار رو نکنی .
واسه درست کردنش هم تاپیک راهنما هست . یه سری لوازم مثل سشوار صنعتی ، الکل ایزوپروپیل و خمیر حرارتی .
من خودم یه جورایی فنی ام اما با اون تعریفایی که بعضی ها تو اون تاپیک کردن , دیگه میترسم حتی طرف دستگاهم برم.حالا نمیشه سشوار معمولی باشه ؟

من خودم یه جورایی فنی ام اما با اون تعریفایی که بعضی ها تو اون تاپیک کردن , دیگه میترسم حتی طرف دستگاهم برم.حالا نمیشه سشوار معمولی باشه ؟
نه ، باید حرارت بالا باشه ، بدون فشار هوا .
بیا تو تاپیک Yellow Light صحبت کنیم ، اینجاد ممکنه دوستان سوال داشته باشند ، صفحه ها الکی میره جلو .

ببخشید این جا می پرسم جای دیگه تو تاپیک خودش هیچ کس جواب نمی ده. یکی کمکم کنه من در بازی LBP انلاینو می زنم ولی بازم باید تک نفره بازی کنم.چی کار کنم با چند نفر دیگه بازی کنم.هر کاری کردم نمی شه وبازم تنهایی می رم تو بازی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or