هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

کسی این جا جواب نمی ده 10 روزه دارم سوالمو می پرسم حتی 1 نفر هم اهمیت نداد.دیگه خسته شدم از بس پرسیدم .:mad::(
خوب بستگی داره ایا کسی باشه یا نه داخله انلاین
بعد سرعته اینترنتت چنده
و وقتی میخواهی انلاین بازی کنی باید گزینه اولی یعنی پلی انلاین را بزنی اونم تا شاید کسی بیاد کنه :-"

کسی این جا جواب نمی ده 10 روزه دارم سوالمو می پرسم حتی 1 نفر هم اهمیت نداد.دیگه خسته شدم از بس پرسیدم .:mad::(
اولا که اینجا جاش نیست.
دوما برای آنلاین بازی کردن شما باید اول Single رو یه مقداری جلو برید. وقتی که امکاناتتون تکمیل شد، خودش بهتون میگه و تو منوی بازی بخش آنلاین میاد

منوی انلاین اومده سرعتمم 512 و سرعت دانلود 63 هست و پینگم 333 هست.play online رو می زنم ولی بازم تنهایی می رم نمی دونم چه جوری باید با کسی دیگر برم داخل بازی.الان مرحله هم the gardens و the savannah رو تموم کردم.

منوی انلاین اومده سرعتمم 512 و سرعت دانلود 63 هست و پینگم 333 هست.play online رو می زنم ولی بازم تنهایی می رم نمی دونم چه جوری باید با کسی دیگر برم داخل بازی.الان مرحله هم the gardens و the savannah رو تموم کردم.
پینگت در حد تیم ملی داغونه...ترجیحا زیر 200 باید باشه.

لب تاب ندارم...راه دیگه ای نیست؟نمیشه ریخت رو سیدی یا دیویدی بعد ریخت روش؟
حالا لب تاب که قرار نیست کار خاصی بکنه:-":);) شما با پی سی معمولی هم میتونی این کارو بکنی!حالا میمونه طریقه شبکه کردن PS3و کامپیوتر که تو قسمت خودش فکر کنم به دفعات تو ضیح داده شده!
توی PS3 یه مدیا سرور اضافه میشه که همون کامپیوتر هستش!راحت میتونی فایل جابه جا کنی!:love:این حرکت به شخصه خودم به دفعات انجام دادم!

سلام دوستان . سیو تو ریجین بازی ها متفاوت هستش . یعنی من یه بازی رو که ریجینش 1 بوده . بازی کردم اگه همون بازی رو ریجین 2 بگیرم سیوش کار میکنه یا نه . لطفا کمک کنید ممنون .

سلام
من امروز رفتم یه کارت شبکه با یه متر کابل با سوکت RJ45 گرفتم و باهاش PC و PS3 رو بهم وصل کردم ، می خواستم بپرسم اگه خروجی لن PC و PS3 چراغشون سبز شه ، معنیش اینه که کابل شبکه بهشون می خوره و می شه شیرشون کرد ، درسته؟
اینم دو تا عکس از لن PC و PS3 ام:
dsc00012.jpg
dsc000ysy.jpg
سوال بعدیم اینه که چجوری می تونم network کامپیوترم رو با PS3 شیر کنم تا بتونم با دایال آپ با PS3 به اینترنت وصل شم؟لطفا" فوری تنظیماتی که باید تو PC و PS3 انجام بدم رو از صفر برام بگید چون من هیچ چیزی در مورد این کار نمی دونم.
مرسی...

سلام
من امروز رفتم یه کارت شبکه با یه متر کابل با سوکت RJ45 گرفتم و باهاش PC و PS3 رو بهم وصل کردم ، می خواستم بپرسم اگه خروجی لن PC و PS3 چراغشون سبز شه ، معنیش اینه که کابل شبکه بهشون می خوره و می شه شیرشون کرد ، درسته؟
اینم دو تا عکس از لن PC و PS3 ام:
dsc00012.jpg
dsc000ysy.jpg
سوال بعدیم اینه که چجوری می تونم network کامپیوترم رو با PS3 شیر کنم تا بتونم با دایال آپ با PS3 به اینترنت وصل شم؟لطفا" فوری تنظیماتی که باید تو PC و PS3 انجام بدم رو از صفر برام بگید چون من هیچ چیزی در مورد این کار نمی دونم.
مرسی...

چراغ سبز به معنی سالم بودن کابل هستش . در هنگام تبادل اطلاعات چراغ نارنجی رنگی روی پی سی خاموش روشن میشه و روی پلی 3 همون چراغ سبز بطور فلشر کار میکنه.

واسه شیر کردن:

تنطیمات پلی استیش3 :به ترتیب این تنظیمات رو انجام بدین:
settings-network settings-internet connection settigs-yes-wired connection
custom-Auto_detect-manual

IP Adress 192.168.2.101
Subnet Mask 255.255.255.0
Default Router 192.168.2.100
Primary DNS 192.168.2.100
Secondary DNS 0.0.0.0

MTU رو Automatic انتخاب کنید

UPnp enable

تنظیمات pc