هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من دیشب مشکل عجیبی پیدا کردم و اونم اینه که Ethernet کامپیوترم PS3 رو نمی شناسه و در نتیجه باهاش شیر نمی شه!
جالب اینجاست تا وقتی که کابل به لن PS3 و PC وصله،تو PS3 می زنه an ethernet is not connected و بعد اینکه کابل رو از لن PC می کشم بیرون دیگه این نوشته رو نمی نویسه...
لطفا" یکی کمک کنه بگه باید چیکار کنم،لن کامپیوترم و کابل و همه چی هم سالمن و پریشب خودم تونستم PS3 و PC رو با هم شیر کنم ولی الان نمی دونم چی شده اینجوری شده!!:((
ویرایش:مشکل ethernet ام با یه بار جا زدنش حل شد،الان مشکلم اینه که PS3 و کامپیوتر شیر می شن و کامپیوتر سند می کنه ولی ریسیو کلا" تعطیله هیچی نمی شه برای PS3 فرستاد...(نه فایل نه اینترنت)
تو local area conection>properties>advanced>internet conection sharing- allow other network users هم برای من مورد allow other network users و گزینه های شیر نیست و فکر کنم این مشکل بخاطر همین باشه...البته allow other network users تو properties کانکشنم هست!
اینم عکساشون:
3.bmp

4dtd.bmp
لطفا یکی کمک کنه بگه گزینه allow other network users رو چطوری تو properties local area conection فعالش کنم...
مرسی...

آخرین ویرایش:
با سلام به دوستان
من چون تازه PS3 گرفتم خیلی وارد نیستم،البته تاپیک رو سرچ کردم ولی مشکلم حل نشد.
من با lcd a650 samsung که full hd هست بازی میکنم.(با کابل HDMI)
وقتی دستگاه به حالت اتوماتیک رزولیشن رو میشناسه تصویر سیاه میشه و
بعد از 30 ثانیه تصویر برمیگرده.البته تو همین حالت اگر دیسک بازی رو داخل دستگاه بزارم بازی رو میاره، ولی تو منوی ps3 تصویر ندارم.
وقتی به صورت manual تیک 1080p رو برمیدارم، با 720p و 1080i مشکلی نداره. ولی با توجه به lcd فکر میکنم باید 1080p هم ساپورت کنه.
مشکل چیه؟
راستی این 1080i و 1080p چه فرقی دارن؟

با سلام به دوستان
من چون تازه PS3 گرفتم خیلی وارد نیستم،البته تاپیک رو سرچ کردم ولی مشکلم حل نشد.
من با lcd a650 samsung که full hd هست بازی میکنم.(با کابل HDMI)
وقتی دستگاه به حالت اتوماتیک رزولیشن رو میشناسه تصویر سیاه میشه و
بعد از 30 ثانیه تصویر برمیگرده.البته تو همین حالت اگر دیسک بازی رو داخل دستگاه بزارم بازی رو میاره، ولی تو منوی ps3 تصویر ندارم.
وقتی به صورت manual تیک 1080p رو برمیدارم، با 720p و 1080i مشکلی نداره. ولی با توجه به lcd فکر میکنم باید 1080p هم ساپورت کنه.
مشکل چیه؟
راستی این 1080i و 1080p چه فرقی دارن؟
خوب شما شما باید با همون دو تا رزولوشنی که مانیتورت میکشه بازی کنی.
برای منم با مانیتور قبلیم همین مشکل رو داشتم و با 542p بازی میکردم.
فرق 1080i & 1080p تو اینه که p کیفیتش بالاتره. البته منظور از کیفیت وضوحح تصویر هست. تو i کمی مات میزنه.(البته من امتحان کردم اینجوری بود)
----------------------------------------------------------------
یه سوال:
من الان مانیتورم 1080p رو نمیکشه ولی میزارم روی 1080p تصویر خیلی واضح و خوبی میده.
میشه گفت که hd کامل.
اما چجوری اینطوری شده؟

خوب شما شما باید با همون دو تا رزولوشنی که مانیتورت میکشه بازی کنی.
برای منم با مانیتور قبلیم همین مشکل رو داشتم و با 542p بازی میکردم.
فرق 1080i & 1080p تو اینه که p کیفیتش بالاتره. البته منظور از کیفیت وضوحح تصویر هست. تو i کمی مات میزنه.(البته من امتحان کردم اینجوری بود)
----------------------------------------------------------------
یه سوال:
من الان مانیتورم 1080p رو نمیکشه ولی میزارم روی 1080p تصویر خیلی واضح و خوبی میده.
میشه گفت که hd کامل.
اما چجوری اینطوری شده؟
1080p واقعی نیست.... الان منم که میذارم گوشه تصویر میزنه که از رنج مانیتور خارجه

در مورد چیزی که نمیدونید خواهشن اظهار نظر نکنید.فرق این 2 با هم اینکه سرعت اسکن تصویر 1080p بیشتر از 1080i هست.

من دیشب مشکل عجیبی پیدا کردم و اونم اینه که Ethernet کامپیوترم PS3 رو نمی شناسه و در نتیجه باهاش شیر نمی شه!
جالب اینجاست تا وقتی که کابل به لن PS3 و PC وصله،تو PS3 می زنه an ethernet is not connected و بعد اینکه کابل رو از لن PC می کشم بیرون دیگه این نوشته رو نمی نویسه...
لطفا" یکی کمک کنه بگه باید چیکار کنم،لن کامپیوترم و کابل و همه چی هم سالمن و پریشب خودم تونستم PS3 و PC رو با هم شیر کنم ولی الان نمی دونم چی شده اینجوری شده!!:((
ویرایش:مشکل ethernet ام با یه بار جا زدنش حل شد،الان مشکلم اینه که PS3 و کامپیوتر شیر می شن و کامپیوتر سند می کنه ولی ریسیو کلا" تعطیله هیچی نمی شه برای PS3 فرستاد...(نه فایل نه اینترنت)
تو local area conection>properties>advanced>internet conection sharing- allow other network users هم برای من مورد allow other network users و گزینه های شیر نیست و فکر کنم این مشکل بخاطر همین باشه...البته allow other network users تو properties کانکشنم هست!
اینم عکساشون:
3.bmp

4dtd.bmp
لطفا یکی کمک کنه بگه گزینه allow other network users رو چطوری تو properties local area conection فعالش کنم...
مرسی...
لطف کنید به سوال منم جواب بدید،تنها امیدم به جواب شماهاست...:((
ویرایش:بابا من از صبح منتظر یه جواب یه خطیم!یه کی کمک کنه دیگه!

آخرین ویرایش:
سلام
من چنتا سوال داشتم
حالا اگر به جاي دسته اصل دسته تقلبي باشه مگه چي ميشه حالا اتفاق خاصي ميفته؟
اين كه ميگن كابل هاي دستگاه متفرقس يعني چي ؟ اگر متفرقه باشه چي ميشه ؟
BLU-RAY هم خراب ميشه ؟ خش ميفته ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or