هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اگه میشه یه کمی اطلاعات درست تر به مردم بدید ! :(
راهی هستش که بتونیم کارایی دکمه های X و O رو عوض کنیم ؟! یعنی X کاره accept کردن رو انجام بده و O کاره برگشت و ....

ممنون.
سوال سوم:نه فقط یه راه هست که بخوایxرو واسهacceptاونم اینه که بری SIXAXISبخری
احتمالن اونی که شما داریDUALSHOCK ۳هست
اصلا ربطی نداره ! من هم SIXAXIS دارم هم دوالشاک3 ! به ریجن دستگاه ربط داره ! اگه 2 باشه با X میره تو بازی و ... اگه ریجن 3 باشه با Oمیره توبازی و... !
ممنون - فقط یه سوال : (ببخشید اگه سوال ها ابتدایی هستش !) با خوده Ps3 شارژ نمیشه ؟! چجوری مشخص میشه که شارژدسته رو به اتمام هستش ؟! چطور مشخص میشه که شارژ فول هستش ؟!
سوال چهارم:نه فقط باps3شارژمیشه....وقتی شارژ درحال اتمامه همونطور که بالا گفتم خوده دسته پیغام میده......و وقتی دسته کاملا شارژ شد بازم کنسول پیغام میده
یا حق:d
با هرچیزی شارژ میشه ! من با PC هم شارژش کردم ! فقط باید کابل مخصوصش رو داشته باشید که کابل یه سری از محصولات سونی و یه سری از نوکیاها همینه !
وقتی باطری چشمک بزنه یعنی شارژ لازمه ! وقتی هم چشمک نزنه لازم نیست شارژ بشه ! وقتی هم چراغش روشن نشه یعنی شارژ نداره طبیعتا !

وقتی شارژ درحال اتمامه همونطور که بالا گفتم خوده دسته پیغام میده......و وقتی دسته کاملا شارژ شد بازم کنسول پیغام میده
ماله شما پیغام میده که کامل شد باطری ؟! (جلل خالق!!!)

آخرین ویرایش:

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
چون من کنسول رو به صورت کپی خور خریده بودم یه سوال برام مطرحه :
اگه کنسول کپی خور نباشه و به حالت اصلی باشه می شه یکبار بازی رو روی هارد خود کنسول کپی کرد و بدون نیاز به دیسک بازی اجراش کرد
یه سوال دیگه اینم اینکه چطوری از حالت کپی خور خارجش کنم .اگه می دونید قدم به قدم توضیح بدبد تا وقتی به اینترنت وصل شدم با مشکلی روبه رو نشم

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
چون من کنسول رو به صورت کپی خور خریده بودم یه سوال برام مطرحه :
اگه کنسول کپی خور نباشه و به حالت اصلی باشه می شه یکبار بازی رو روی هارد خود کنسول کپی کرد و بدون نیاز به دیسک بازی اجراش کرد
یه سوال دیگه اینم اینکه چطوری از حالت کپی خور خارجش کنم .اگه می دونید قدم به قدم توضیح بدبد تا وقتی به اینترنت وصل شدم با مشکلی روبه رو نشم

سوال اولی جوابش نه هست...
سوال دوم هم جوابش اینه که فقط کنسول رو آپدیت بکن... خودش از کپی در میاد

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
نمیفهمه نفهمید !

اون ماله موقعی که دستگاهتون رو هک کنید نه اورجینال ! اینجا هم فقط در مورد اورجینال صحبت میشه !
خواهشا اطلاعاتتون رو کمـــی(!) بیشتر کنین، بعدش به این صراحت روی گفتته تون تاکید داشته باشید ! :|

من، مهدی، علی رضا و ... داریم از این روش خرید های PSN ـمون رو روی کنسول میاریم.

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اصلا شما نباید باهاش dvd کپی ببینی چون به لنزش اسیب میزنه و خراب میکنه
شما یک دستگاه dvd پلیر بگیر و خودته راحت کن و بیخیال پلی 3 بشو:d

یعنی چی DVD کپی به لنزش آسیب می زنه ؟؟!! :-o:-o:-o:-o بخش ویدو دستگاه انقدر کامل و قوی هستش که شاید خیلی DVD player ها هم بش نرسن ! چطور دستگاهی که برای دیدن DVD ساخته شده (منظورم بخشی از کارای دستگاست البته :d ) DVD می توه به لنزش آسیب بزنه ؟!!
منظورم از اون سوال این بود که آیا درایو دستگاه به قدری ok هست که بشه باهاش زیاد DVD هم دید یا نه . اونوقت شما می گی آسیب می بینه ؟!! :-o پس این همه امکانات که حتی Xbox هم نداره واسه چیه ؟! قشنگی ؟!! :d یا کلاس؟؟؟!!!!!!!!:d

آخرین ویرایش:

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
یعنی چی DVD کپی به لنزش آسیب می زنه ؟؟!! :-o:-o:-o:-o بخش ویدو دستگاه انقدر کامل و قوی هستش که شاید خیلی DVD player ها هم بش نرسن ! چطور دستگاهی که برای دیدن DVD ساخته شده (منظورم بخشی از کارای دستگاست البته :d ) DVD می توه به لنزش آسیب بزنه ؟!!
منظورم از اون سوال این بود که آیا درایو دستگاه به قدری ok هست که بشه باهاش زیاد DVD هم دید یا نه . اونوقت شما می گی آسیب می بینه ؟!! :-o پس این همه امکانات که حتی Xbox هم نداره واسه چیه ؟! قشنگی ؟!! :d یا کلاس؟؟؟!!!!!!!!:d
منظور دوستمون این بود که DVD کپی باهاش نبینی بهتر هست .. چون انقدر کیفیت DVD ها پایین هست اشتباهِ با کنسول 500 تومانی DVD ببینی :d وقتی که میشه با 50 60 تومان DVD Player خرید ... :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خواهشا اطلاعاتتون رو کمـــی(!) بیشتر کنین، بعدش به این صراحت روی گفتته تون تاکید داشته باشید ! :|

من، مهدی، علی رضا و ... داریم از این روش خرید های PSN ـمون رو روی کنسول میاریم.

زرشک :d من این پست رو اینجا دادم ؟ نه آقا این نمی فهمه نفهمید برا یه تایپیک دیگست اشتباه شده ;) الان خودت شک نکردی این ربطی نداره به ماجرا ؟

به خاطر کیفیت پایین و کپی بودن به لنز آسیب می رسونه , وگرنه می تونی DVD اورجینال بگیری و 24 ساعته فیلم نگاه کنی .

آخرین ویرایش:

mahy

کاربر سایت
Sep 5, 2010
17
كنسول من فت80 گيگ دارم صداي فن دستگاه متغير گاهي كم گاهي متوسط گاهي زياد البته بيشتر اوقات صداي فن متوسطه
آيا اين عادي چون از فروشنده پرسيدم گفت طبيعيه

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
زرشک :d من این پست رو اینجا دادم ؟ نه آقا این نمی فهمه نفهمید برا یه تایپیک دیگست اشتباه شده ;) الان خودت شک نکردی این ربطی نداره به ماجرا ؟

به خاطر کیفیت پایین و کپی بودن به لنز آسیب می رسونه , وگرنه می تونی DVD اورجینال بگیری و 24 ساعته فیلم نگاه کنی .
سلام لطفا در اینجا با حرف های نا مربوط و زشت شخصیت خود را نشان ندهید!!!لطفا!!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
كنسول من فت80 گيگ دارم صداي فن دستگاه متغير گاهي كم گاهي متوسط گاهي زياد البته بيشتر اوقات صداي فن متوسطه
آيا اين عادي چون از فروشنده پرسيدم گفت طبيعيه

بله طبعیه کاملا خیالتان راحت:d

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
332
نام
Amir
اگه میشه یه کمی اطلاعات درست تر به مردم بدید ! :(
اصلا ربطی نداره ! من هم SIXAXIS دارم هم دوالشاک3 ! به ریجن دستگاه ربط داره ! اگه 2 باشه با X میره تو بازی و ... اگه ریجن 3 باشه با Oمیره توبازی و... !
با هرچیزی شارژ میشه ! من با PC هم شارژش کردم ! فقط باید کابل مخصوصش رو داشته باشید که کابل یه سری از محصولات سونی و یه سری از نوکیاها همینه !
وقتی باطری چشمک بزنه یعنی شارژ لازمه ! وقتی هم چشمک نزنه لازم نیست شارژ بشه ! وقتی هم چراغش روشن نشه یعنی شارژ نداره طبیعتا !

ماله شما پیغام میده که کامل شد باطری ؟! (جلل خالق!!!)
یعنی واسه شما پیغام نمیده:-o:-oجلل خالق:d:d
اخه دوست منSIXAXISداشت باxمیرفت منم فکر کردم واسه اونه(اصن اینSIXAXIS خیلی سَبُک و مزخرفه:()

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نکته:وقتی کنسول میگه دسته شارژش کمه حتماً شارژش کنید و نزارید که خالیه خالی بشه چون عمر باطری کم میشه،قیمت باطریش حدود 20 تومن هست پس 20 تومن به خودتون ضرر نزنید البته بگم که حداقل عمر باطری دسته های ps3 کم کم 3 سال هست...و حتی تا 5 سال هم ادامه پیدا میکنه...:d

اتفاقا من دقیقا بر عکس این نکته رو به یکی از دوستان گفته بودم :d . چون فکر کنم شارژش خالی شه خیلی بهتره , مثل لپتاب , فروشنده ها معمولا می گن هر چند وقت یکبار صبر کن تا شارژش خالی شه بعد کامل شارژ کن .
اینم همینه ( نه اینکه شبیه باطری لپتاب هست )

یعنی واسه شما پیغام نمیده:-o:-oجلل خالق:d:d
اخه دوست منSIXAXISداشت باxمیرفت منم فکر کردم واسه اونه(اصن اینSIXAXIS خیلی سَبُک و مزخرفه:()

مطمنی برا شما پیغام میده شارژ دسته کامل شده ؟ SIXAXIS کلا زیاد چیز جالبی نیست , حتی خیلی ها نمی دونن یه همچین ویژگی رو دسته PS3 داره , فقط واسه بعضی بازی ها حال می ده , مثلا IV اصلا جالب نیست !

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
332
نام
Amir
اتفاقا من دقیقا بر عکس این نکته رو به یکی از دوستان گفته بودم :d . چون فکر کنم شارژش خالی شه خیلی بهتره , مثل لپتاب , فروشنده ها معمولا می گن هر چند وقت یکبار صبر کن تا شارژش خالی شه بعد کامل شارژ کن .
اینم همینه ( نه اینکه شبیه باطری لپتاب هست )
منم همین عقیده رو داشتم تا اینکه عذاب الهی فرود امد و ما حدود21.500پول دادیم تا باتریشو عوض کنند

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
منظور دوستمون این بود که DVD کپی باهاش نبینی بهتر هست .. چون انقدر کیفیت DVD ها پایین هست اشتباهِ با کنسول 500 تومانی DVD ببینی :d وقتی که میشه با 50 60 تومان DVD Player خرید ... :d

می دونم ولی انقدر این قابلیت داره که آدم حیفش می آد :d کاش انواع و اقسام فایل ها رو پخش نمی کرد ! :d

از اون حرفا زدیا دوست من ! یعنی چی DVD اورجینال !!! DVDاورجینال یعنی DVDmovie نه DivX و هزار جور چیز دیگه ! وقتی دستگاه ساخته شده تا DVD با فرمت های مختلف پخش کنه یعنی ساخته شده که DVD کپی پخش کنه ! یه وقت احیانا فکر نمی کنی که اونجا هم مثل اینجا صد تا فیلم Divx می زنن تو یه دیسک و به صورت اورجینال می فروشن که ، هان ؟! :d
بعدشم اگه منظورت از اورجینال همون silver هستش پس یعنی از نظر شما دیدن دیسک های silver و اورجینال خودمون (مثل محصولات رسانه های تصویری :)) :d ) هم نباید مشکلی ایجاد کنه چون از نظر تکنولوژی ساخت همشون یکین ;)

به هر حال منم منظورم از اون سوال این نبود که چی رو می شه باهاش دید و چیو نمی شه ! بیشتر منظورم کیفیت کلی درایو دستگاه و آمار خرابیاش بود (حتی رو BD های اورجینال ) چون مثلا شنیدم که یه سری از این فت ها درایواشون مشکل داشته . اسلیم ها چی ؟
کسی هم اگر خبر و آمار درست داره بگه نه بر اساس حدس و گمان !!!

این آقای drak هم که خودش همچین چیزیو متاسفانه! تجربه کرده خیلی خوشحال می شم که ما رو در جریان بزاره که قضیه دقیقا چی بوده که از تجربیاتشون استفاده کنیم ;)

ممنون

• Like
Reactions: ...Sahand...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر