هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سلام
میخواستم بدونم میشه یه کاری حرکتی چیزی انجام داد که هم بشه انلاین بازی کرد هم بازی هارو کپی اجرا کرد؟
من شنیده بودم که یا باید بازی ارجینال و انلاین رو انتخاب کنی یا بازی کپی و افلاین.
میشه مثلا با دانگل یا هر روش دیگه ای هر دو تا حالت رو انجام داد؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
سلام
میخواستم بدونم میشه یه کاری حرکتی چیزی انجام داد که هم بشه انلاین بازی کرد هم بازی هارو کپی اجرا کرد؟
من شنیده بودم که یا باید بازی ارجینال و انلاین رو انتخاب کنی یا بازی کپی و افلاین.
میشه مثلا با دانگل یا هر روش دیگه ای هر دو تا حالت رو انجام داد؟
نخیر شما هم خدا رو میخوای هم خرما رو ؟!
درست بود ؟! :d

آخرین ویرایش:

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
یه سوال در مورد این درایو کردم کسی محل نداد ! شما که تجربه اش رو داشتی بگو حداقل !! می گم کیفیت این درایو PS3 چجوریه ؟! مثل Xbox داغونه یا نه ؟! البته من که به علت کپی بازی کردن استفاده ی زیادی از درایوش ندارم اما می خواستم بدونم مثلا اگه باهاش زیاد DVD ببینم یا بازی هامو از روی دیسک کپی کنم درایوش داغون می شه؟!
آخه تمام ارزش PS3 به همین BD-rom است :d

بعدم اینکه این قضیه عوض کردن Region درایو واقعا عملیه ؟! (البته اگه جزو مسائل هک محسوب نمی شه !!!!!!!!!!!! )

pouyankm

کاربر سایت
May 23, 2011
41
نام
پویان
سلام من دارم از یکی از بچه ها یه فت 40 میگیرم درسته که میگن بازی های بالای 4 گیگ که 1فایل دارن فقط باید تو هارد داخلی بااشه؟ یعنی نمیتونم gow3 رو بریزم رو اکسترنال؟

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام من دارم از یکی از بچه ها یه فت 40 میگیرم درسته که میگن بازی های بالای 4 گیگ که 1فایل دارن فقط باید تو هارد داخلی بااشه؟ یعنی نمیتونم gow3 رو بریزم رو اکسترنال؟

دوست عزیز gow3 از اکسترنال هم اجرا میشه...!!;):d

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,933
دوستان در مورد تعویض هارد داخلی ps3 تو سایت های خارجی نوشته ps3 هاردهای sata 2.0 رو ساپورت نمیکنه و می تونید نصب کنید اما هر چند بار یک بار ارور میده چون هاردهای sata با سرعت 1.5 برای ps3 تعریف شده نه sata 2.0 با سرعت 3 ... حالا چیکار کنم؟ من هاردی که می خوام تعویض منم segate goflex pro هست که فکر کنم sata 2.0 باشه... همچین موضوعی صحت داره ؟؟؟؟... کسی امتحان کرده؟؟ خواهش می کنم ازتون جواب بدید در اولین فرصت...منتظر جوابتونم ...ممنون

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به فضل الهیuncharted1

خوب اگر این بازی باشه نه این گونه بازی ها نصب ندارند و همش از بلوری میخونه بعضی از بازی ها این گونه هستند مثلا همین کیل زون 2 هم این طوری بود همش از روی بلوری میخوند نمیشه کاریش کرد :d

یه سوال در مورد این درایو کردم کسی محل نداد ! شما که تجربه اش رو داشتی بگو حداقل !! می گم کیفیت این درایو PS3 چجوریه ؟! مثل Xbox داغونه یا نه ؟! البته من که به علت کپی بازی کردن استفاده ی زیادی از درایوش ندارم اما می خواستم بدونم مثلا اگه باهاش زیاد DVD ببینم یا بازی هامو از روی دیسک کپی کنم درایوش داغون می شه؟!
آخه تمام ارزش PS3 به همین BD-rom است :d

بعدم اینکه این قضیه عوض کردن Region درایو واقعا عملیه ؟! (البته اگه جزو مسائل هک محسوب نمی شه !!!!!!!!!!!! )

اصلا شما نباید باهاش dvd کپی ببینی چون به لنزش اسیب میزنه و خراب میکنه
شما یک دستگاه dvd پلیر بگیر و خودته راحت کن و بیخیال پلی 3 بشو:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان بازیهای ps3 هم dlc دارن؟اگه دارن میشه از pc دانلود کرد بعد ریخت تو کنسل بازی کرد؟

اره دارند الان بیشتر بازی ها دارند :d
والا اینه دیگه نمیدونم یکی از بچه ها تاپیکش زده بود که به وسیله pc دانلود کنی و بعد بریزی توی ps3 من که امتحان نکردمه ببینم میشه یا نه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
آقا این dlc چیه؟
مربوط به PS3 نیست ولی بهتره بدونی .
کلا بازی ها بعد از این که عرضه میشن یک سری نقشه های جدید برای حالت چند نفره یا یک قسمت جدید برای قسمت داستانی و.......... رو سازنده ها به بازی اضافه میکنند که بهش *DLC میگن .
شما برای اینکه این DLC هارو داشته باشی باید یه پولی بدی و اون هارو بخری .
Downloadable Content*

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
آقا من بازی ها رو محدود کردم ( یعنی گذاشتم روی Leve 1 ) الان واسه اجرای بازی ها رمز می خواد. حالا می خواستم بدونم راهی هست بر روی پوشه های عکس و فیلم و کلیپ و موزیک هم رمز گذاشت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر