هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

1.سلام چندتا از این ترفندای که رو ps3انجام میشه رو بگید:(به طور مثال برای کار کردن روی دور تند فن)
2.دوستان راهی هست که عکسای تم هارو از اونا جدا کرد!؟

آخرین ویرایش:
مربوط به PS3 نیست ولی بهتره بدونی .
کلا بازی ها بعد از این که عرضه میشن یک سری نقشه های جدید برای حالت چند نفره یا یک قسمت جدید برای قسمت داستانی و.......... رو سازنده ها به بازی اضافه میکنند که بهش *DLC میگن .
شما برای اینکه این DLC هارو داشته باشی باید یه پولی بدی و اون هارو بخری .
Downloadable Content*

دستت درد نکنه!
همون انگلیسیش رو میگفتی دوزاریم می افتاد
اما دستت درد نکنه

1.سلام چندتا از این ترفندای که رو ps3انجام میشه رو بگید:(به طور مثال برای کار کردن روی دور تند فن)
2.دوستان راهی هست که کسای تم هارو از اونا جدا کرد!؟

سوال اول رو نمیدونم.
سوال دوم رو منظورت رو نفهمیدم!
چیا رو از تم جدا کنی!
برنامه هایی برای درت کردن تم ps3 وجود داره که اگه یه تم رو باهاش باز کنی میتونی عکس و هاش رو جدا کنی.
من رو چند تا امتحان کردم جواب داده!
حالا نمیدونم شما همین رو پرسیده بودی یا نه؟

دستت درد نکنه!
همون انگلیسیش رو میگفتی دوزاریم می افتاد
اما دستت درد نکنه

سوال اول رو نمیدونم.
سوال دوم رو منظورت رو نفهمیدم!
چیا رو از تم جدا کنی!
برنامه هایی برای درت کردن تم ps3 وجود داره که اگه یه تم رو باهاش باز کنی میتونی عکس و هاش رو جدا کنی.
من رو چند تا امتحان کردم جواب داده!
حالا نمیدونم شما همین رو پرسیده بودی یا نه؟
آره ویرایشش کردم ولی نشد :d:d
اسم یکی از اون برنامه هارو بگید

سلام به همه
رفیقم ps3 داره فت 40 گیگ
الان داره چندتا بازی دانلود میکنه میخواد بدونه اگه یه هارد اکسترنال اضافه کنه مشکلی براش توی psn پیش نمیاد
تو کار هک دستگاه هم نیست فقط اوریج

سلام به همه
رفیقم ps3 داره فت 40 گیگ
الان داره چندتا بازی دانلود میکنه میخواد بدونه اگه یه هارد اکسترنال اضافه کنه مشکلی براش توی psn پیش نمیاد
تو کار هک دستگاه هم نیست فقط اوریج

بازی رو از psn دانلود میکنه؟
بازی psn روی هارد نصب نمیشه!
اصلا نمیشناسه!
میتونه خیلی راحت هارد داخلی کنسول عوض کنه و ارتقا بده

دوستان ببخشید اگه سوالم تکراری هست .من بعد از هک دستگاه دیگه نمیتونم عکس یا فیلم روی کنسولم بریزم هر کاری میکنم شناساییشون نمیکنه
اگه میشه منو راهنمایی کنین :(

دوست عزیز بهتره تو بخش جیلبریک سوالتون رو بپرسین
اونجا بهتر راهنماییتون میکنن

چجوری می تونم هارد داخلی ps3 رو با pc فرمت کنم و برای لپ تاپ ازش استفاده کنم چون یک هارد 500 رو ps3 انداختم و این 120 خودش بدون استفاده مونده...ممنون اگر راهنمایی کنید

کلا به جز آپدیت خود PS3 چیز دیگه ای رو نمیشه از PC دانلود کرد و روی کنسول ریخت ( مربوط به بازی و DLC و .... )
اتفاقا به راحتی هم می شه این کارو کرد. :|

سلام - دوستان دسته های ps3 شارژشون چجوریه ؟! یعنی چند ساعت باید شارژ بشن - چقدر شارژنگه میدارن ؟

اگه مُدام با کابل usb به دستگاه وصل باشن و باهاش بازی کنیم مشکلی واسه دسته پیش نمیاد ؟!

راهی هستش که بتونیم کارایی دکمه های X و O رو عوض کنیم ؟! یعنی X کاره accept کردن رو انجام بده و O کاره برگشت و ....

ممنون.

معمولا خودم بین 2 -2.5 ساعت با PC میزارم که شارژ بشه و کاملا هم Fully Charge می شه، شارژ نگه داشتن هم بستگی به مدتی داره که از کنسول استفاده می کنین.

مشکلی پیش نمیاد اما فکر نکنم طول کابل USB اینقدری باشه که بشه به راحتی از دسته استفاده کرد، مسلما موقع ـه بازی کردن کمی اذیتتون می کنه.

تا اونجا که اطلاع دارم راهی برای تغییر X و O نیست، معمولا مثل ـه PSP می شه که با Custom FW همچین کارایی کرد ولی با OFW نمی شه. تمامی کنسول های که Asian Region هستن O کاربرد جلو بردن رو داره و X به عقب برگشتن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 4th and Empty Box
سلام - دوستان دسته های ps3 شارژشون چجوریه ؟! یعنی چند ساعت باید شارژ بشن - چقدر شارژنگه میدارن ؟

اگه مُدام با کابل usb به دستگاه وصل باشن و باهاش بازی کنیم مشکلی واسه دسته پیش نمیاد ؟!

راهی هستش که بتونیم کارایی دکمه های X و O رو عوض کنیم ؟! یعنی X کاره accept کردن رو انجام بده و O کاره برگشت و ....

ممنون.

-------------------------
معمولا خودم بین 2 -2.5 ساعت با PC میزارم که شارژ بشه و کاملا هم Fully Charge می شه، شارژ نگه داشتن هم بستگی به مدتی داره که از کنسول استفاده می کنین.

مشکلی پیش نمیاد اما فکر نکنم طول کابل USB اینقدری باشه که بشه به راحتی از دسته استفاده کرد، مسلما موقع ـه بازی کردن کمی اذیتتون می کنه.

تا اونجا که اطلاع دارم راهی برای تغییر X و O نیست، معمولا مثل ـه PSP می شه که با Custom FW همچین کارایی کرد ولی با OFW نمی شه. تمامی کنسول های که Asian Region هستن O کاربرد جلو بردن رو داره و X به عقب برگشتن.

ممنون - فقط یه سوال : (ببخشید اگه سوال ها ابتدایی هستش !) با خوده Ps3 شارژ نمیشه ؟! چجوری مشخص میشه که شارژدسته رو به اتمام هستش ؟! چطور مشخص میشه که شارژ فول هستش ؟!

آخرین ویرایش:
من بین 1-2 ساعت به pc وصل کردم کامل شارژ شد.
قشنگ 4-5 روز هم شارژش مونده بود :d

اینکارو نکن. نمیدونم کجا اینو خوندم (شاید تو کاتالوگش بوده) که وقتی دسته به دستگاه با سیم وصل هست، روشنش نکنید و باهاش بازی نکنید. اگر دسته دیگه ای داری از اون استفاده کن.
بهترین وقت برای شارژ کردنش موقعیه که کامل تخلیه بشه. بعد بزنش به pc و با دسته ی دیگرت بازی کن.
تو بازیها میشه اما توی محیط XMB نمیشه.

ممنون - فقط یه سوال : (ببخشید اگه سوال ها ابتدایی هستش !) با خوده Ps3 شارژ نمیشه ؟!
چرا میشه.
چجوری مشخص میشه که شارژدسته رو به اتمام هستش ؟! چطور مشخص میشه که شارژ فول هستش ؟!
فقط دکمه مخصوص PS3 (همون دکمه ای که آرم Playstation) روش هست، رو بیشتر از 1 ثانیه نگه دار. اونوقت هرجایی که باشی، میتونی شماره کنترلر رو عوض کنی، کنترلر رو خاموش کنی، شارژش رو ببینی، دستگاه رو خاموش کنی و از بازی خارج بشی ;):d

• Like
Reactions: Empty Box

ممنون.

-------------------------

ممنون - فقط یه سوال : (ببخشید اگه سوال ها ابتدایی هستش !) با خوده Ps3 شارژ نمیشه ؟! چجوری مشخص میشه که شارژدسته رو به اتمام هستش ؟! چطور مشخص میشه که شارژ فول هستش ؟!
سلام
با زدن سیم شارژر به دسته حدود ربع ساعت تا نیم ساعته دسته شارژ میشه
دقیقا نمیدونم چه قدر طول میکشه تا تموم شه ولی شما تا مدت زمان طولانی میتونی بازی کنی.
نکته:وقتی کنسول میگه دسته شارژش کمه حتماً شارژش کنید و نزارید که خالیه خالی بشه چون عمر باطری کم میشه،قیمت باطریش حدود 20 تومن هست پس 20 تومن به خودتون ضرر نزنید البته بگم که حداقل عمر باطری دسته های ps3 کم کم 3 سال هست...و حتی تا 5 سال هم ادامه پیدا میکنه...:d
سوال دوم:نه مشکلیواسش پیش نمیاد
سوال سوم:نه فقط یه راه هست که بخوایxرو واسه
acceptاونم اینه که بری SIXAXISبخری
احتمالن اونی که شما داریDUALSHOCK ۳هست
سوال چهارم:نه فقط باps3شارژمیشه....وقتی شارژ درحال اتمامه همونطور که بالا گفتم خوده دسته پیغام میده......و وقتی دسته کاملا شارژ شد بازم کنسول پیغام میده
یا حق:d

• Like
Reactions: Empty Box

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or