هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
ببخشید ره ساپم میخاستم بدونم بره PS3 SLIM از این یاروSKIN ها وجود داره میکشن روش؟!!!:d

مخلص داداش :d
آره هستش اکثر فروشگاه ها دارن
اینها هم هست ارزونه :

image.php

خواستی pm بده بگم از کجا بگیری

leopard86

کاربر سایت
May 18, 2008
42
نام
حسین
خرید PS3

سلام.
بچه ها من میخوام یه فت 80 قدیمی رو از یکی از آشناها بخرم ظاهرش سالمه سالمه روش روکش محافظ بوده یه لیتل بیگ اصلی با یه متال گیر هم داره میگه 250 می ارزه بخرم یانه در ضمن آیا تو اجرای بازی های کپی فرقی هم بین فت و اسلیم هست یا نه و اینکه این قضیه سریال دستگاه چیه که این طرف میگه سریال دستگاه اصلیه .
ممنون میشک سریع کمک کنید .

آخرین ویرایش:

Pooria1370

کاربر سایت
Apr 28, 2011
38
نام
پوریا
سلام.
بچه ها من میخوام یه فت 80 قدیمی رو از یکی از آشناها بخرم ظاهرش سالمه سالمه روش روکش محافظ بوده یه لیتل بیگ اصلی با یه متال گیر هم داره میگه 250 می ارزه بخرم یانه در ضمن آیا تو اجرای بازی های کپی فرقی هم بین فت و اسلیم هست یا نه و اینکه این قضیه سریال دستگاه چیه که این طرف میگه سریال دستگاه اصلیه .

به نظر من یه نو بگیری بهتره ، یکی از دوستان از توپ خونه خرید 280 ، فروشنده 3تا بازی هم براش ریخت.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام.

قیمت خوبه
هیچ فرقی نداره جز هاردشون که اونم باید تو بخش جیلبریک سوالات مربوط بهش رو بپرسی
قضیه سریال دستگاه هم کشکه! اصل و غیر اصل نداره!!
فقط دسته اصل و غیر اصل داره که اونم یه ۱۰,۱۲ صفحه بری عقب توضیحاتش و نحوه تشخیصش هست

leopard86

کاربر سایت
May 18, 2008
42
نام
حسین
به نظر من یه نو بگیری بهتره ، یکی از دوستان از توپ خونه خرید 280 ، فروشنده 3تا بازی هم براش ریخت.

پوریا جان 280 فت 40 گیگه این 80 تازه دیگه دردسر اینکه میگن 40 گیگا نمیدونم استوکنو تعمیرینو از اینجور حرفا رو نداره دسته مستشم دوال شک و سیک اکسیسو باهم داره .

Pooria1370

کاربر سایت
Apr 28, 2011
38
نام
پوریا
پوریا جان 280 فت 40 گیگه این 80 تازه دیگه دردسر اینکه میگن 40 گیگا نمیدونم استوکنو تعمیرینو از اینجور حرفا رو نداره دسته مستشم دوال شک و سیک اکسیسو باهم داره .

من فقط نظر دادم >:d<
پشت دستگاه یا پشت جعبه مدلشو ببین ، چون یه مدلش هست سال 2007 اومده 4تا جای USB داره که خوب نیستن ،
یه مدل دیگه هست که سال 2008 اومده و بهتره
از اینجا هم اطلاعات بگیر:
http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3_hardware

اگه مشکل هارد هست که میتونی یه هارد بندازی روش ، مثل خودم که 120GB بود ، 640 انداختم:d بازم از دوستان مشورت بگیر :)

خودتو راحت کن یه Slim بخر :d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
:d سلام دوستان، آیا میشه دموی بازی هایی که از pc دانلود کردیم مثل theme و update توسط فلش به ps3 انتقال بدیم؟ چطوری؟

theme رو مستقیم میتونی بریزی
میزیزی تو این فولدر ها:
PS3>THEME میذاری میری بخش THEME میشناسه و لود میکنی
اما واسه آپدیت باید از برنامه هایی مثل PSPROX که تو بخش هست استفاده کنی

قلقلقلی

کاربر سایت
Aug 23, 2010
11
theme رو مستقیم میتونی بریزی
میزیزی تو این فولدر ها:
PS3>THEME میذاری میری بخش THEME میشناسه و لود میکنی
اما واسه آپدیت باید از برنامه هایی مثل PSPROX که تو بخش هست استفاده کنی
مرسی خیلی ممنون، واسه دمو های قابل بازی چطور؟>:d<

unicor

کاربر سایت
Apr 25, 2010
19
نام
مجتبی
سلام من یه هارد 500 وسترن روی ps3 گذاشتم هالا نمیاد بالا میشه بگین وقتی هارد داخلی رو عوض میکنن باید چه مراحلی انجام بشه تا شناخته بشه

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام من یه هارد 500 وسترن روی ps3 گذاشتم هالا نمیاد بالا میشه بگین وقتی هارد داخلی رو عوض میکنن باید چه مراحلی انجام بشه تا شناخته بشه

دوست عزیز شما هاردی که استفاده میکنی باید هارد خام باشه و هیچ پارتیشنی نداشته باشه و وقتی هارد را میبندید و برای اولین بار دستگاه رو روشمن میکنید به شما پیغام میده که هارد تعویض شده و باید فرمت بشه که شما فرمت کنید و دستگاه خیلی راحت شروع میکنه به کار کردن اگر نتیجه نگرفید اطلاعات کامل تری بدید شاید تونستم کمکتون کنم.;)

unicor

کاربر سایت
Apr 25, 2010
19
نام
مجتبی
اول هارد خام گذاشتم و پیغام میداد کابل رو به دسته وصل کنم و دکمه PS روبزنم و بعد از این کار یه پیغامی میومد که توش نوشته بود دگمه های Start و Select رو با هم بزنم که بعد ازین مرحله یه چیزی رو چک میکرد و بعد دوباره همین ماجرا تکرار میشد.
از Recovery mode هم رفتم نتونستم و نمیدونستم کدوم گزینه رو بزنم اما بعضی ها رو ک میزدم میزد هارد درایو Not accebet.
ممنون میشم راهنماییم کنید

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
اول هارد خام گذاشتم و پیغام میداد کابل رو به دسته وصل کنم و دکمه PS روبزنم و بعد از این کار یه پیغامی میومد که توش نوشته بود دگمه های Start و Select رو با هم بزنم که بعد ازین مرحله یه چیزی رو چک میکرد و بعد دوباره همین ماجرا تکرار میشد.
از Recovery mode هم رفتم نتونستم و نمیدونستم کدوم گزینه رو بزنم اما بعضی ها رو ک میزدم میزد هارد درایو Not accebet.
ممنون میشم راهنماییم کنید

شما فکر میکنم زدی فریم ور دستگاه و خراب کردی . اصلا نیازی به منو ریکاوری نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر