هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

درود دوستان,من اطلاعاتی که موقع ساختن یوزر اصلی در psn ساختم رو اصلا به خاطر ندارم
وقتی دوباره psn برگرده باید پاسورد عوض کرد,اگه نتونیم عوض کنیم کلیه خریدایی که کردم میپره؟

درود دوستان,من اطلاعاتی که موقع ساختن یوزر اصلی در psn ساختم رو اصلا به خاطر ندارم
وقتی دوباره psn برگرده باید پاسورد عوض کرد,اگه نتونیم عوض کنیم کلیه خریدایی که کردم میپره؟

فک کنم بتونین با استفاده از ایمیل ریستش کنین

• Like
Reactions: ccie
سلام

من قصد دارم ماه آینده PS3 بگیرم الان چنتا سوال دارم.کلا میخواهم یه PS3 160 گیگ بگیرم به همراه Move میخواستم بدونم کدوم یکی به صرفه تره واسم

1-به نظرتون باندل Killzone بگیرم یا باندل Move و یا اصلا Uncharted؟روی این باندل ها چه چیزای دیگه هم هست؟
2-من قصد هک رو هم دارم ،حالا این باندل ها هم مثل دستگاه های معمولی هک میشن؟

ممنون
2-

سلام

من قصد دارم ماه آینده PS3 بگیرم الان چنتا سوال دارم.کلا میخواهم یه PS3 160 گیگ بگیرم به همراه Move میخواستم بدونم کدوم یکی به صرفه تره واسم

1-به نظرتون باندل Killzone بگیرم یا باندل Move و یا اصلا Uncharted؟روی این باندل ها چه چیزای دیگه هم هست؟
2-من قصد هک رو هم دارم ،حالا این باندل ها هم مثل دستگاه های معمولی هک میشن؟

ممنون
2-

به نظر من اگه میخوای هک کنی خریدن باندل kz وuncharted کاملا بیهودس... همون باندل موو بگیر

• Like
Reactions: aliahmadi2
:-h سلام دوستان، می خواستم بدونم برای روزی 2 تا 3 ساعت بازی آنلاین چه مدل اینترنتی باید خرید با چه حجمی؟:gathering:

ببین زیاد ترافیک مصرف نمی کنه برای انلاین
ببین برای بازی کیل زون 2 خودم یکبار امتحان کردم یک ساعت بازی کردم و فقط 60 مگ مصرف شد
البته بعضی از بازیهای دیگه هم هست که بالا و پایین کم و زیاد از ترافیکت کم میکنند بستگی داره

ببین زیاد ترافیک مصرف نمی کنه برای انلاین
ببین برای بازی کیل زون 2 خودم یکبار امتحان کردم یک ساعت بازی کردم و فقط 60 مگ مصرف شد
البته بعضی از بازیهای دیگه هم هست که بالا و پایین کم و زیاد از ترافیکت کم میکنند بستگی داره
مرسی خیلی ممنون، من بیشتر fifa بازی می کنم اگه 1 گیگ بگیرم جواب میده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or