هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

نه داداش من
مشکلی پیش بیاد واسه پاورش پیش میاد !
پی سی نیست که اتصالی کنه بزنه گرافیک بسوزه!
اگه بازی رو بدون مشکل اجرا میکنه یعنی داره کار میکنه و مشکلی نداره
انقدر حساس نباشید

ممنون دوست گلم >:d<بابت راهنمایی

فعلا که فریمور دستگاه های تو بازار این قابلیتو دارن! (3.50 )
به نظرم الان وقتشه چون قیمتا تا یه ماه دیگه مشخص نمیکنه!
در ضمن فکر بازی کردن عنوان های جدیدم با دستگاه هک شده از سرت بیرون کن! :d

آقا مجتبی منظورت چیه؟:d
یعنی دیگه نمیشه بازی ای جدید رو بازی کرد؟

سلام
چاکرم..مخلصم خواهش میکنم شما بفر ما آقایی یا الله
یه سئوال داشتم چجوری تو ps3 تم بریزم؟!! ها تم ها رو ریختم توی پوشه یTHEME تو هارد اکسترنال فرمتشم P3T هست ؟!!!:d

سلام
چاکرم..مخلصم خواهش میکنم شما بفر ما آقایی یا الله
یه سئوال داشتم چجوری تو ps3 تم بریزم؟!! ها تم ها رو ریختم توی پوشه یTHEME تو هارد اکسترنال فرمتشم P3T هست ؟!!!:d

فولدر بندیت تو ROOT باید به این صورت باشه :
PS3>THEME

سلام دوستان شرمنده یه چند تا سوال خیلی ابتدائی داشتم !!!
یه کنسول ps3 250G تا زه خریدم با فریمور3.60 میخوساتم بدونم من که ÷ولم فعلا نمی رسه بازی اورجینال بخرم و psn هم فعلا قطه هست آیا می تونهم این بازی هایی که در سایت ها برای ps3 برای دانلود هست رو بگیرم و روی هارد بریزم و بازی کنم ؟ مثلا بازی های روی همین سایت یا سایت های دانلود (اسم نمیبرم) یا باید بازی اورجینال بخرم ؟ چون حجم بازی ها بالاست الکی دانلود نکنم؟ باید با نسخه فریمور هماهنگ باشه ؟ از کجا بفهمم
شرمنده تازه کارم چیزی نمیدونم تا راه بیفتم

یه کنسول ps3 250G تا زه خریدم با فریمور3.60 میخوساتم بدونم من که ÷ولم فعلا نمی رسه بازی اورجینال بخرم و psn هم فعلا قطه هست آیا می تونهم این بازی هایی که در سایت ها برای ps3 برای دانلود هست رو بگیرم و روی هارد بریزم و بازی کنم ؟ مثلا بازی های روی همین سایت یا سایت های دانلود (اسم نمیبرم) یا باید بازی اورجینال بخرم ؟ چون حجم بازی ها بالاست الکی دانلود نکنم؟ باید با نسخه فریمور هماهنگ باشه ؟ از کجا بفهمم

اگر فریمور دستگاهت 3.60 هست که نمیتونی بازی های کپی رو اجرا کنی چون هنوز هکش نیومده (فعلا در حال حاظر آخرین فریمور هک شده 3.55 هستش) و باید بازی اوریجینال بخری .

درمورد سوال دومت هم باید بگم اگر یه بازی برای اجرا شدن به فریمور بالاتر از دستگاهت نیاز داشته باشه خود دیسک بازی (اوریجینال) فریمور دستگاهتو آپگرید میکنه!

پ.ن : من اگر جای شما بودم دستگاهی رو میخریدم که فریمورش پایین تر از 3.55 باشه که راحت بشه هکش کرد و بازی های کپی رو راحت اجرا کرد.

اگر فریمور دستگاهت 3.60 هست که نمیتونی بازی های کپی رو اجرا کنی چون هنوز هکش نیومده (فعلا در حال حاظر آخرین فریمور هک شده 3.55 هستش) و باید بازی اوریجینال بخری .

درمورد سوال دومت هم باید بگم اگر یه بازی برای اجرا شدن به فریمور بالاتر از دستگاهت نیاز داشته باشه خود دیسک بازی (اوریجینال) فریمور دستگاهتو آپگرید میکنه!

پ.ن : من اگر جای شما بودم دستگاهی رو میخریدم که فریمورش پایین تر از 3.55 باشه که راحت بشه هکش کرد و بازی های کپی رو راحت اجرا کرد.
نمیتونم دانگریدش کنم به 3.55؟؟
پس فعلا فقط باید منتظر بمونم که
psn وصل بشه؟؟؟

نمیتونم دانگریدش کنم به 3.55؟؟
پس فعلا فقط باید منتظر بمونم که
psn وصل بشه؟؟؟

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک*

بابا فارسی نوشته :wallbash:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or