هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
من فایلهای آپدیت GT5 را دانلود کردم که سه تا فایل است
A0105 با حجم 622 mb
A0106 با حجم 307 mb
A0107 با حجم 47.5 mb

1-آیا هر سه را از عدد کوچک به بزرگ باید نصب کنم و بعد وارد بازی بشم تا آپدیتها اجرا بشه یا نه اول مثلا A0105 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه و بعد A0106 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه و بعد A0107 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه ؟
من صرفا A0105 را نصب کردم و وارد بازی شدم تا اجرا بشه و حدود دو ساعت طول کشید تا روی بازی اجرا شد و ورژن بازی به 105 تغییر کرد و یک ایکون بازی آنلاین هم به منو اضافه شد و بعد آمدم A0106 را همین کار کنم که تقریبا 16 درصد که نصب شد Error 80029564 را می دهد
2- این Error 80029564 چی است و چطوری می توانم برطرفش کنم در ضمن با دادن همین Error 80029564 آپدیت قبلی یعنی A0105هم می پره و از بین می ره
ممنون

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام دوستان.من برای ساختن اکانت در psn به مشکل بر خوردم.من پستال کد انگلستان و یک آدرس رو میخواستم.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

از همون ادرسی که تو صفحات قبل هست استفاده کن. :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان میخواستم ببینم کسی اطلاع داره ps3 سفید pal میاد یا نه؟؟؟
هرچی تو بازاره رجیون 3 هست :(
نه متاسفانه برای رجن 2 هیچ دستگاه سفید نمیاد همشون ماله ریجن 3 هست و هیچ وقت هم نمیاد خیالت راحت

سلام
من فایلهای آپدیت GT5 را دانلود کردم که سه تا فایل است
A0105 با حجم 622 mb
A0106 با حجم 307 mb
A0107 با حجم 47.5 mb

1-آیا هر سه را از عدد کوچک به بزرگ باید نصب کنم و بعد وارد بازی بشم تا آپدیتها اجرا بشه یا نه اول مثلا A0105 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه و بعد A0106 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه و بعد A0107 نصب کنم وارد بازی بشم تا اجرا بشه ؟
من صرفا A0105 را نصب کردم و وارد بازی شدم تا اجرا بشه و حدود دو ساعت طول کشید تا روی بازی اجرا شد و ورژن بازی به 105 تغییر کرد و یک ایکون بازی آنلاین هم به منو اضافه شد و بعد آمدم A0106 را همین کار کنم که تقریبا 16 درصد که نصب شد Error 80029564 را می دهد
2- این Error 80029564 چی است و چطوری می توانم برطرفش کنم در ضمن با دادن همین Error 80029564 آپدیت قبلی یعنی A0105هم می پره و از بین می ره
ممنون
ببین این جوابه ارورت هست
80029564-downloaded game will not insall - cause unknown

باید اون ابدیتی که داشتی دانلود میکردی بعد یک دفعه خراب شد را پاک کنی یک باره دیگه دانلودش کنی همین
اگر نشد بیا تا یک راه دیگه را بهت بدم

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
ببین این جوابه ارورت هست
80029564-downloaded game will not insall - cause unknown

باید اون ابدیتی که داشتی دانلود میکردی بعد یک دفعه خراب شد را پاک کنی یک باره دیگه دانلودش کنی همین
اگر نشد بیا تا یک راه دیگه را بهت بدم

سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب

من با برنامه PS3_Game_Updater_1.4 آپدیت بازی را دانلود کردم و بعد با استفاده از حافظه فلاش آنرا به کنسول منتقل کردم
یک مشکل این است که هر بار که این نرم افزار را اجرا می کنم همه آپدیتها را از اول می خواهد انجام بدهد و این امکان را نمی دهد که صرفا آن آپدیتی که پیغام خطا را می دهد دانلود کنم
آیا راهی وجود ندارد که صرفا همان فایل مورد نظر را دانلود کنم؟
قاعدتا این برنامه با توجه به ورژن موجود بازی آپدیتهای جدید را دانلود می کنه
مگه اینطور نیست؟
یک چیزی که من متوجه نمی شم اینه که در انتقال آپدیت بازی به کنسول برای هر آپدیت دو مرحله در بازی اتفاق می افتد
اول آنکه آپدیت روی کنسول نصب شود و دوم آنکه بازی را اجرا کنید و بعد از اجرا پیغام می دهد که می خواهید این آپدیت اجرا شود
حالا سوال من این است که با توجه به وجود سه آپدیت برای GT5 بایستی برای هر آپدیت جداگانه این دو مرحله انجام شود یا اول سه تا آپدیت نصب شود و بعد بروم در محیط بازی و بعد از اینکه پیغام داد که می خواهید این آپدیت اجرا شود آنرا ok کنم؟
نمی دانم توانستم درست مطلب را بیان کنم؟
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب

من با برنامه PS3_Game_Updater_1.4 آپدیت بازی را دانلود کردم و بعد با استفاده از حافظه فلاش آنرا به کنسول منتقل کردم
یک مشکل این است که هر بار که این نرم افزار را اجرا می کنم همه آپدیتها را از اول می خواهد انجام بدهد و این امکان را نمی دهد که صرفا آن آپدیتی که پیغام خطا را می دهد دانلود کنم
آیا راهی وجود ندارد که صرفا همان فایل مورد نظر را دانلود کنم؟
قاعدتا این برنامه با توجه به ورژن موجود بازی آپدیتهای جدید را دانلود می کنه
مگه اینطور نیست؟
یک چیزی که من متوجه نمی شم اینه که در انتقال آپدیت بازی به کنسول برای هر آپدیت دو مرحله در بازی اتفاق می افتد
اول آنکه آپدیت روی کنسول نصب شود و دوم آنکه بازی را اجرا کنید و بعد از اجرا پیغام می دهد که می خواهید این آپدیت اجرا شود
حالا سوال من این است که با توجه به وجود سه آپدیت برای GT5 بایستی برای هر آپدیت جداگانه این دو مرحله انجام شود یا اول سه تا آپدیت نصب شود و بعد بروم در محیط بازی و بعد از اینکه پیغام داد که می خواهید این آپدیت اجرا شود آنرا ok کنم؟
نمی دانم توانستم درست مطلب را بیان کنم؟
ممنون
تقریبا متوجه شدم ولی ببین دوسته عزیز شما تمام ابدیتها را اول دانلود کن بعد همشون را با هم نصب کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد یک بار دیگه نصب اطلاعات را روی هارد که هستر ا پاک کن دوباره نصب کن و بعدش دوباره ابدیت را انجام بده از اول اگر باز هم نشد
کلا بیخیال شو چون متوجه شدم که اینکاری از دستگاهت را کپی خور کردیه
موفق باشی:d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا من یه ps3 fat 40 g دارم . و امروز رفتم یه هار واسش بگیرم که یارو گفت 40 گیگ ها رو نمیشه هاردشونو عوض کرد !!!!!!!!!!!!!
خواستم بزنم

حالا حقیقت این قضیه چیه ؟

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
تقریبا متوجه شدم ولی ببین دوسته عزیز شما تمام ابدیتها را اول دانلود کن بعد همشون را با هم نصب کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد یک بار دیگه نصب اطلاعات را روی هارد که هستر ا پاک کن دوباره نصب کن و بعدش دوباره ابدیت را انجام بده از اول اگر باز هم نشد
کلا بیخیال شو چون متوجه شدم که اینکاری از دستگاهت را کپی خور کردیه
موفق باشی:d

سلام
ممنون از راهنمایی خوبتان. مشکل از save بازی بود.
آنرا حذف کردم و مجددا سه تا فایل آپدیت را به ترتیب نصب کردم و بعد بازی را اجرا کردم و تعدادی امکانات برای online بازی کردن اضافه شد.
به نظر شما انجام بازی GT5 خسته کننده نیست|؟
از اول بازی مقدار زیادی تنظیمات لازم دارد و بعد هیچ ماشین درست حسابی به بازیکن نمی دهد خلاصه یک ساعت باهش ور رفتم خسته شدم
ضمن اینکه کیفیت تصاویر سه بعدی آن هم مالی نیست و چندان حالت سه بعدی در تصاویر احساس نمیشه
حالا می خواهم بازی killzon3 بخرم ببینم کیفیت تصاویر سه بعدی آن چگونه است

یک سوال هم داشتم و آن اینکه آیا برای شارژ دسته بازی ps3 می شه سیم شارژ آنرا به پورت usb کامپیوتر وصل کنم؟ تا بیخودی کنسول بازی را برای انجام شارژ روشن نگذارم؟
ضمن اینکه انجام همزمان شارژ در زمان بازی با توجه به 55 اینچ بودن تلویزیون ما کمی مشکل است چون فاصله بازیکن با تلویزیون کم می شه و چشم فرد خسته می شه
آیا شارژ دسته توسط کامپیوتر صدمه ای به دسته ps3 نمی زند و باطری آنرا خراب نمی کند؟
ممنون:x

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نه دوست عزیز راحت کانکتش کن به PC و دته رو شارژ کن
هیچ مشکلی پیش نمیاد وقتی هم که پر شد جداش کن
اگر هم در حین بازی کردن شارژ دستت کم شد عیبی نداره به کنسول وصل باشه و همزمان بازی هم کنید
حالشو ببرید
کلا تکنولوژی ساخت باطری های دستهPS3 بالاست و به این راحتی ها مشکلی پیدا نمیکه

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
1-دسته کنسول را کانکت کردم به PC تا شارژ بشه . ولی 4 تا چراغ جلوی آن مرتب داره روشن خاموش می شه آیا مشکلی نداره؟

2-برنامه Version 3.60 Spoofer v1.1 به چه درد می خورد و آیا لازم است آنرا نصب کنیم؟ گفته شده که با نصب این نرم افزار میتونید فرمورتون رو به صورت مجازی 3.60 کنید
آیا بازی است که فریمور 3.55 جواب نده ولازم باشد که با نصب این نرم افزار به طور مجازی آنرا 3.60 کنیم
ممنون

آخرین ویرایش:

Arminps3

کاربر سایت
Aug 25, 2009
29
نام
Armin
سلام
1-دسته کنسول را کانکت کردم به PC تا شارژ بشه . ولی 4 تا چراغ جلوی آن مرتب داره روشن خاموش می شه آیا مشکلی نداره؟

2-برنامه Version 3.60 Spoofer v1.1 به چه درد می خورد و آیا لازم است آنرا نصب کنیم؟ گفته شده که با نصب این نرم افزار میتونید فرمورتون رو به صورت مجازی 3.60 کنید
آیا بازی است که فریمور 3.55 جواب نده ولازم باشد که با نصب این نرم افزار به طور مجازی آنرا 3.60 کنیم
ممنون

1- نه هیچ مشکلی نداره

2- بله Dragon Age 2

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب
1-در صورت امکان کمی در مورد Dragon Age 2 توضیح بدهید که چی است و در کجا استفاده می شه؟
2-این Spoofer را بعد از نصب روی کنسول در چه مواقعی باید لودش کنیم و استفاده کنیم؟
ممنون

Arminps3

کاربر سایت
Aug 25, 2009
29
نام
Armin
سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب
1-در صورت امکان کمی در مورد Dragon Age 2 توضیح بدهید که چی است و در کجا استفاده می شه؟
2-این Spoofer را بعد از نصب روی کنسول در چه مواقعی باید لودش کنیم و استفاده کنیم؟
ممنون

Dragon Age 2 بازی هست که فریمور 3.60 نیاز داره

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب
ممنون

PS3 Jailbreak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر