هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

meisamxp

کاربر سایت
Feb 13, 2011
13
سلام

1. منظور از پلات چیست؟توضیح میفرمایید؟

2. اگر یک بازی ریجن 3 یا 1 باشد وریجن پلی 2 امکان دارد با چه مشکلاتی مواجه شویم ؟ انلاین میشود بازی کرد؟

3. اگر پلی استیشن رو نرم افزاری هک کنیم دیگر نمی توانیم آنلاین بازی کنیم ؟.... حتی با داشتن یک بازی اورجینال چی باز هم روی یک دستگاه هک شده نمی شود بازی کرد؟

4. اگر دستگاه هک شود و ما آنلاین بشیم چه اتفاقی ممکن است برای دستگاه بیوفتد ....؟ درست است که بن میشویم و باید دستگاه رو بندازیم دور؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مثلا چه چیز هایی؟
واسه من مهم بازی کردن انلاین است ... آیا نمی شود؟
کجای سی دی درج شده این کد ...چجوری بفهمیم قبلا استفاده نشده ....قبل از خرید؟

سلام

1. منظور از پلات چیست؟توضیح میفرمایید؟

2. اگر یک بازی ریجن 3 یا 1 باشد وریجن پلی 2 امکان دارد با چه مشکلاتی مواجه شویم ؟ انلاین میشود بازی کرد؟
شما میتونی همه ی بازی های PS3 رو آنلاین و مجانی آنلاین بازی کنی به جز یه سری از بازی های EA مثل FIFA11 و NFS HP که همون کد آنلاین داره ، مگرنه اکثر بازی ( 99%)ـها رو میشه آنلاین بازی کرد !
البته شرط داره ! :D شرطش هم اینه که بازی ها کپی نباشه مگرنه سونی بن میکنه شما رو !

-----

منظور از پِلات ، همون تروفی پلاتینیوم هستش که وقتی همه ی تروفی های یه بازی رو بگیرید یه تروفی در آخرش به شما میده که اسمش پلاتینیوم هست !

ریجن بازی با دستگاه هیچ ارتباطی نداره حتی برای بازی کردن آنلاین هم ارتباطی نداره فقط اگه بخواین احیانا یه DLC ( مپ اضافی و ...) برای بازی بخرید از PSN باید او DLC که میخرید با ریجن بازی یکی باشه مگرنه کار نمیکنه DLCـتون !

کجای سی دی درج شده این کد ...چجوری بفهمیم قبلا استفاده نشده ....قبل از خرید؟
توی جعبه ی بازی معمولا یه کاغذ هست که نوشته ( یا روی دفترچه ی بازی)

• Like
Reactions: T7T

meisamxp

کاربر سایت
Feb 13, 2011
13
امروز جمهوری بودم یک فروشنده بهم گفت یه برنامه دارم دستگاتو هک میکنم به ورژن 3.60
انلاین هم بتونی بازی کنی مشکلی پیش نیاد .... آیا واقعیت داره همچین کاری؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کسی شماره تماس دفتر سونی رو در انگلستان یا یک کشور اروپایی نداره؟
برای این آنچارتد یک تماس بگیریم؟

داداش من کاچیران که نیست:d
تازه اگه پیدا کنی دفتر جوابگوی این مشکل نیست
اون بخشی که شما میخوای PSN SUPPORT هستش که خودش هم زیر مجموعه
تیم پشتیبانی sony playstation هستش
که خودت بهتر میدونی جواب گویی با ایمیل رو دارن

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
داداش من کاچیران که نیست:d
تازه اگه پیدا کنی دفتر جوابگوی این مشکل نیست
اون بخشی که شما میخوای PSN SUPPORT هستش که خودش هم زیر مجموعه
تیم پشتیبانی sony playstation هستش
که خودت بهتر میدونی جواب گویی با ایمیل رو دارن

ایمیل زدم
اما جواب ندادند

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
وستان برای من یک مشکل پیش اوده
من آپدیتم مشکل دار شد بعد درستش کردم حالا که با یوز قبلیم میخوام برم توی بازی به ترافیها گیر میده و از بازی میاد بیرون لطفا کمک کنید تمام سیو هام توی اونه

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخاستم ببینم ایا میشه ps3 رو به سینمای خانواده وصل کرد و از باندهای پنج کاناله اون استفاده کرد یا خیر.
اگه آره ممنون میشم یه راهنمایی یا تصویری بزارید
با تشکر

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
چه جوری میشه از سیو ها و تروفی ها Back Up گرفت؟Visa card و Master card هم ندارم که بتونم اکانت +PSN بگیرم

تروفی ها رو هر وقت sync کنید خود به خود ازشون بکاپ گرفته میشه!
یعنی در کل تروفی خودش رو نت ذخیره میشه
اما از سیو بازی ها جز اون سرویس psn+ فقط میتونین رو storage مثل فلش یا هارد بکاپ بگیرید

سلام دوستان ، این راست میگه؟؟؟ http://www.ps4playstation4.com/ps4-release-date-countdown-begins

از این عکس ها و سایت های فیک زیاده
باور نکن شما!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر