هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من یک ps3 40 گیگ دارم
الان میخوام gow بازی کنم تو 40 گیگ کپی نمیشه
میشه هاردش رو عوض کرد ؟ :-s
چه نوع هاردی میخوره ؟:d
سوال مارو هم یکی جواب بده دعاش میکنم
در مورد سوال شما باید بگم GOW 3 خودش 42 گیگ هست
و هارد شما 40 گیگ,که نصفشم کلا نیست,سر جمع شما حدود 33 گیگ فضا دارید و با این فضا نمیتونید GOW رو کپی کنید,باید هاردشو عوض کنید,هاردشم هارد لپ تاپی هست که 160 گیگش حدود 40 تومنه
موفق باشید

خیلی ممنون از جوابتون,راستی ps3 اسلیم ریجن 3 و ntsc j برا کجاست؟رو جعبش زده 3,این رجن 1.2.3 چه فرقی باهم دارن؟بعد اون فنش به صورتی صدا میده که صدای بازی رو دیگه نمیشنوم,پس 100 درصد طبیعیه؟دستگاه هم اکبند 40 گیگ هست,از همین ریفرها
راستی دوستان جای x و o توی دسته جابه جاست,اینو چجوری باید درست کنم؟تا جایی که میدونم انگار ریجن 3 ها جای x و o با هم فرق داره,نمیشه کاریش کرد؟

ریجن 3 ماله کشورهای اسیایی هست برای اطلاعات بیشتر هم میتوانی بری توی این پست

وقتی دستگاهت گرم میشه معمولا فنش کار میکنه و الان هم که هوا داره گرم میشه فن ها بیشتر کار میکنند بله 100 درصد طبیعی هست خیالت راحت
بله جای دایره با ضربدر نمیشه عوض کرد چون دستگاهت ریجن 3 هست این طوری و دستگاهای ریجن 1و 2 با ضربدر کار میکنند :d

سوال مارو هم یکی جواب بده دعاش میکنم
در مورد سوال شما باید بگم GOW 3 خودش 42 گیگ هست
و هارد شما 40 گیگ,که نصفشم کلا نیست,سر جمع شما حدود 33 گیگ فضا دارید و با این فضا نمیتونید GOW رو کپی کنید,باید هاردشو عوض کنید,هاردشم هارد لپ تاپی هست که 160 گیگش حدود 40 تومنه
موفق باشید

مرسی
بعد این اکسترناله ؟یعنی چجوری وصل میشه به ps3?
مثل هارد های اکسترنال معمولیه ؟ :d

بعد من بازی kill zone 3 رو ریختم تو دمو ها بازیش گیر میکنه
یعنی دموها تیکه تیکه نشون میده ؟بعد کپی شده یا همینجوریه ؟

مرسی
بعد این اکسترناله ؟یعنی چجوری وصل میشه به ps3?
مثل هارد های اکسترنال معمولیه ؟ :d

بعد من بازی kill zone 3 رو ریختم تو دمو ها بازیش گیر میکنه
یعنی دموها تیکه تیکه نشون میده ؟بعد کپی شده یا همینجوریه ؟
نه عزیز هارد خود ps3 از نوع لپ تاپی و internal هست,داخلشه
اما هارد اکسترنال هم میتونی بگیری,از طریق usb بهش وصل کنی,حالا این کیلزون رو کجا ریختی شما؟رو هارد اکسترنال؟خودت هارد داری؟

نه عزیز هارد خود ps3 از نوع لپ تاپی و internal هست,داخلشه
اما هارد اکسترنال هم میتونی بگیری,از طریق usb بهش وصل کنی,حالا این کیلزون رو کجا ریختی شما؟رو هارد اکسترنال؟خودت هارد داری؟

خودم اکسترنال دارم segate 500 gig
kill zone رو دادم بیرون واسم کپی کردن تو هارد ps3
ولی خوب دموهاش یکم ریپ میزنه :d

الان از هارد خودم که اکسترنال هست میتونم بازی رو توش کپی کنم وصل کنم از usb بازی کنم؟
یا حتما باید لپ تاپی بگیرم ؟

الان از هارد خودم که اکسترنال هست میتونم بازی رو توش کپی کنم وصل کنم از usb بازی کنم؟
دوست عزیز وقتی رو هارد کپی میکنیم دیگه لازم نیست که سی دی رو داشته باشیم؟
یه سوال دیگه اگه هارد رو بدی بیرون واست بازی بریزن چند در میاد؟:d

خرید ps3

دوستان من مویخواستم یه ps3slim بگیرم داشتم ولی سری قبلی که خریدم کردن تو پاچم الانم با کلی ضرر فروختم میخوام یکیدیگه بگیرم اگر دوستان راهنمایی کنند تا من این دفعه یه خرید خوب داشته باشم ممنون میشم:
1-بهترین ومطمئن ترین جا برای خرید ps3 توتوپخونه کجاست (نمایندگی چیزی هم که نداره خدارو شکر ) نام فروشگاه رو بدید واینکه کجاست عالی میشه. سری قبلی هم از توپخونه خریدم رفت تو پاچم:((
2-بهترین ریجنی که میتونم بخرم چیه؟ از نظر کار کرد فرقی دارن با هم در کل بهترینش چیه؟
3-مدل 160 گیگ ش رو بخرم ایرادی نداره مشکلی چیزی نداره یعنی اخه من تابه حال با 160 گیگش زیاداشنا نبودم کم شنیدم 160 گیگ باشه راهنمایی کنید ممنون میشم
4-واینکه پلمپ دستگاه سونی چه شکلیه چه جوریه اخه میخوام خودم پلمپو باز کنم میخواستم ببینم دستگاه پلمپ تقلبی بهم ندن در کل چه طوری میشه پلمپ اصلی رو از تقلبی تشکیل داد دستگاه قبلیم کار کرده بود :((:((
خیلی ممنون میشم یه کمکی به ما بکنید این دفعه احتیاط میکنیم !

بله شما میتونی از رو هارد اکسترنال بتزی رو اجرا کنید,اما اون ریپ زدن میتونه از سرعت هارد هم باشه,ولی یه تاپیک بود که یه چیزی نصب میکردی دیگه ریپ نمیزد,خلاصه اگرم خواستی لپ تاپی بگیری یه 7200 rpm شو بگیر که دیگه مشکل ریچ هم نداشته باشی

دوستان من مویخواستم یه ps3slim بگیرم داشتم ولی سری قبلی که خریدم کردن تو پاچم الانم با کلی ضرر فروختم میخوام یکیدیگه بگیرم اگر دوستان راهنمایی کنند تا من این دفعه یه خرید خوب داشته باشم ممنون میشم:
1-بهترین ومطمئن ترین جا برای خرید ps3 توتوپخونه کجاست (نمایندگی چیزی هم که نداره خدارو شکر ) نام فروشگاه رو بدید واینکه کجاست عالی میشه. سری قبلی هم از توپخونه خریدم رفت تو پاچم:((
2-بهترین ریجنی که میتونم بخرم چیه؟ از نظر کار کرد فرقی دارن با هم در کل بهترینش چیه؟
3-مدل 160 گیگ ش رو بخرم ایرادی نداره مشکلی چیزی نداره یعنی اخه من تابه حال با 160 گیگش زیاداشنا نبودم کم شنیدم 160 گیگ باشه راهنمایی کنید ممنون میشم
4-واینکه پلمپ دستگاه سونی چه شکلیه چه جوریه اخه میخوام خودم پلمپو باز کنم میخواستم ببینم دستگاه پلمپ تقلبی بهم ندن در کل چه طوری میشه پلمپ اصلی رو از تقلبی تشکیل داد دستگاه قبلیم کار کرده بود :((:((
خیلی ممنون میشم یه کمکی به ما بکنید این دفعه احتیاط میکنیم !
عزیز من اشنا دارم توپخونه,خواستی بری چند روز قبل خبرم کن با هم میریم برات یه چیز خوب بر میداریم,در مورد مدل هم درسته 160 گیگاش خوبن,پلمپی هم در کار نیست,همشون قبلا باز شدن و تست شدن,حالا اینی که داشید چی بود؟چه مدلی؟و چه مشکلی داشت؟

بله شما میتونی از رو هارد اکسترنال بتزی رو اجرا کنید,اما اون ریپ زدن میتونه از سرعت هارد هم باشه,ولی یه تاپیک بود که یه چیزی نصب میکردی دیگه ریپ نمیزد,خلاصه اگرم خواستی لپ تاپی بگیری یه 7200 rpm شو بگیر که دیگه مشکل ریچ هم نداشته باشی

خوب وقتی اکسترنال دارم واسه چی لپ تاپی بگیرم
فقط اینکه چطور بازی از روی هاردم انجام میشه ؟
یعنی فقط باید بازی رو کپی کنم تو هارد بعد از تو خود PS3 مثل بقیه بازی ها اجرا میشه ؟:-s

خوب وقتی اکسترنال دارم واسه چی لپ تاپی بگیرم
فقط اینکه چطور بازی از روی هاردم انجام میشه ؟
یعنی فقط باید بازی رو کپی کنم تو هارد بعد از تو خود PS3 مثل بقیه بازی ها اجرا میشه ؟:-s
خوب مشکل اینه که بعضی بازی ها فقط رو هارد داخلی اجرا میشه,شما هم برای اجرا از روی هارد اکسترنال باید هاردتو به fat 32 فرمت کنی و بازیهارو بریزی تو پوشه ای به نام gamez و به راحتی اجراش کنی

-تا حالا شنیدید یا دیدید که وقتی ps3 تون رو برای اولین بار روشن میکنید

یک صفحه سیاه میاد که توش یه چیزایی مینویسه برای تائید اصل و کار نکرده بودنش

این صفحه فقط یکبار ظاهر میشه و هر کاری کنی دیگه نمیاد
موقعی که ریستورش کنی بازم میاد ....

خوب مشکل اینه که بعضی بازی ها فقط رو هارد داخلی اجرا میشه,شما هم برای اجرا از روی هارد اکسترنال باید هاردتو به fat 32 فرمت کنی و بازیهارو بریزی تو پوشه ای به نام gamez و به راحتی اجراش کنی

مرسی از راهنماییت :d

سلام.

یکی داره یه کنسول میفروشه و میگه که روش هارد 640 گیگ هست ...

میگه اکسترنال هم نیست و هاردش رو عوض کردم.

می خواستم ببینم هارد 640 داریم اصلاً ؟؟؟

ممکنه هارد پورتیبل انداخته باشه روش ؟؟؟

آخه شنیدم که یه سری از بازی ها حتماً باید روی هارد داخلی خود کنسول ریخته بشن ، حالا ممکنه اون بازی ها روی این هارد اجرا نشن ؟؟؟

اگه بخوای هارد ps3 رو عوض کنی ، حتماً باید خود کنسول باز بشه یا این که جای مخصوصی برای هادش هست ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or