هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.

یکی داره یه کنسول میفروشه و میگه که روش هارد 640 گیگ هست ...

میگه اکسترنال هم نیست و هاردش رو عوض کردم.

می خواستم ببینم هارد 640 داریم اصلاً ؟؟؟

ممکنه هارد پورتیبل انداخته باشه روش ؟؟؟

آخه شنیدم که یه سری از بازی ها حتماً باید روی هارد داخلی خود کنسول ریخته بشن ، حالا ممکنه اون بازی ها روی این هارد اجرا نشن ؟؟؟

اگه بخوای هارد ps3 رو عوض کنی ، حتماً باید خود کنسول باز بشه یا این که جای مخصوصی برای هادش هست ؟؟؟

بله تا هارد 750 جا میخوره توش
بله اون هم خودش جا داره و احتیاجی نیست که کنسول را باز کنی و جاش هم بقلشه میتوانی خودتت بری نگاه کنی

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud
بله تا هارد 750 جا میخوره توش
بله اون هم خودش جا داره و احتیاجی نیست که کنسول را باز کنی و جاش هم بقلشه میتوانی خودتت بری نگاه کنی

ممنون دوست عزیز ...

این دیگه همون هارد داخلی حساب میشه دیگه ، نه ؟؟؟

هیچ فرقی با مثلاً هارد 120 که اولش روش بوده نداره ؟؟؟

یعنی اون بازی هایی که روی هارد معمولی اجرا نمیشن حتماً روی این اجرا میشه ؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دقیقا چی مینویسه؟

و اینکه چقدر احتمال داره با وجود این پیغام سیستمت کارکرده باشه؟
نمیدونم !
مینویسه دسته رو به کابل و PS3 وصل کن و دکمه ی PS رو بزن بعد هم انتخاب زبان و ... !
امتحانش ضرر نداره ! :D من این کارو کردم چون رمزش رو یادم رفته بود !!! فکر میکنم هیچیش پاک نشد !!! نه عکسا نه فیلما حتی تروفی ها هم پاک نشد ! فقط پسورد و فکر میکنم سیو بازیا پاک شد !! با اکانت PSNـم !

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
ممنون دوست عزیز ...

این دیگه همون هارد داخلی حساب میشه دیگه ، نه ؟؟؟

هیچ فرقی با مثلاً هارد 120 که اولش روش بوده نداره ؟؟؟

یعنی اون بازی هایی که روی هارد معمولی اجرا نمیشن حتماً روی این اجرا میشه ؟؟؟
بله همون داخلی حساب میشه و تنها فرقش با هارد خودش اینه که این 640 هست و اون 120 بوده:d
بازیها هم بعضی ها رو هارد اکسترنال اجرا نمیشن که ایشون که 640 انداخته,با این وجود دیگه بازی نیست که نتونید اجرا کنید

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
درود!
دوستان یه سوال ، من PS3 رو JailBreak کردم نوعشو نمیدونم فقط میدونم Multiman داره ، حالا اگه بخوام برم PSn چه جوری میتونم بدون پاک شدن Trophieها ( Sign up نکردم تو PSN این اکانتم رو) . و سیو ها این هک رو بردارم!! خیلی هم مهمه که بتونم sign up کنم!!!

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
درود!
دوستان یه سوال ، من PS3 رو JailBreak کردم نوعشو نمیدونم فقط میدونم Multiman داره ، حالا اگه بخوام برم PSn چه جوری میتونم بدون پاک شدن Trophieها ( Sign up نکردم تو PSN این اکانتم رو) . و سیو ها این هک رو بردارم!! خیلی هم مهمه که بتونم sign up کنم!!!

جیلبریک کردی psn هم میخوای بری ؟ :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
-تا حالا شنیدید یا دیدید که وقتی ps3 تون رو برای اولین بار روشن میکنید

یک صفحه سیاه میاد که توش یه چیزایی مینویسه برای تائید اصل و کار نکرده بودنش

این صفحه فقط یکبار ظاهر میشه و هر کاری کنی دیگه نمیاد

اگه منظوت همونیه که ساعت و زبان و .. رو میپورسه
با یه restore ساده بر می گرده !

درود!

من اطلاع خاصی ندارم ولی شنیدم روش هایی برا دور زدن هست
فعلا تا اطلاعی نداری نرو ! بن میشه اوضاع بی ریخت میشه :d
یه سر اینجا بزن
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=40157

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سوال:
ایا بازی های ps2 و ps1 روی ps3 اجرا میشه؟

کلا تمام بازیهای PS1 اوریجینال روی تمام PS3 ها اجرا میشن ولی ریجنشون باید با دستگاه یکی باشه.
ولی بازیهای PS2 هم باید حتما اوریجینال باشند و ریجنشون هم با دستگاه یکی باشه ولی فقط مدلهای خاصی اجراشون میکنن.هیچ کدوم از اسلیم ها نمیکنند و فقط مدلهای 20 گیگ و 60 گیگ و 80 گیگ قدیمی اجرا میکنن که مدل 80 گیگ قدیمی به صورت نرم افزاری و 20 و60 گیگ سخت افزاری اجرا میکنند.البته شما با داشتن دیسک Swap Magic میتونید بازیهای کپی PS2 هم به راحتی روی کنسول های مذکور اجرا کنید

• Like
Reactions: Ayuna

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
سلام
من PS3 رو JailBreak کردم حالا می خوام بازی اورجینال روش بازی کنم مثلا Crysis 2
مشکلی که پیش نمیاد؟یعنی که احتیاج نیست کرک دستگاه رو پاک کنم؟
ممنون

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام
من PS3 رو JailBreak کردم حالا می خوام بازی اورجینال روش بازی کنم مثلا Crysis 2
مشکلی که پیش نمیاد؟یعنی که احتیاج نیست کرک دستگاه رو پاک کنم؟
ممنون

بازی هایی که اپدیت بالاتر از 3.55 نخوان میتونی بازی کنی!!
وگرنه باید از هک دراری.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
پست اول تاپیک ویرایش شد. از این به بعد هرگونه سوال و جوابی در این تاپیک در مورد مسائل هک و Jailbreak و کپی خور کردن انجام بشه با کاربران خاطی جداً برخورد میشه.

آخرین اخطار بود. با تغییرات تاپیک هم دیگه هیچ کس نمی تونه بهانه بیاره که نمی دونسته بیان اینجور مسائل خلاف قوانین هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر