هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

imana41

کاربر سایت
Sep 9, 2008
25
بله میشه
به راحتی دیسک های bluray خودتونو بزارید توش و استفاده کنید DVD هم راحت اجرا میکنه
البته سرعت چرخش دیسک های DVD بیشتر از BluRay هستش و اون صدا مربوط به این میشه
البته خدایی حیف نیست تو PS3 ، دیسک DVD بزاری
میتونی همه فیلم ها تونو رو هارد یا فلش با فرمت FAT 32 بریزی و راحت و بدون فرسودگی و ............ نگهشون بکنی
موفق باشید

مرسی از راهنماییتون فقط می شه بگی چه فرمت های تصویری رو ساپورت می کنه ؟ فقط dvd می خونه یا mkv و بقیه هم ساپورت می کنه ؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مرسی از راهنماییتون فقط می شه بگی چه فرمت های تصویری رو ساپورت می کنه ؟ فقط dvd می خونه یا mkv و بقیه هم ساپورت می کنه ؟
ببین اکثر فرمت ها رو پشتیبانی میکنه
مثل AVI , DIVX , WMV, WMA , MPEG , MP4 , 3GP , ......
فقط MKV رو نشون نمیده که باید با یه سری نرم افزار آسون و فوق العاده مثل mkv2vob و یا tsMuxerGUI که حجمشون هم خیلی کمه ا فایلهای MKV خودتون بدون کوچکتری تغییر و کاهش کیفیت تبدیل کنید و روی PS3 نگاه کنید
سرعت کانورت نرم افزارهای فوق از سرعت کپی کردن اونها هم بیشتره و کیفیت و حجم اصلا تغییر نمیکنند
موفق باشید

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین اکثر فرمت ها رو پشتیبانی میکنه
مثل AVI , DIVX , WMV, WMA , MPEG , MP4 , 3GP , ......
فقط MKV رو نشون نمیده که باید با یه سری نرم افزار آسون و فوق العاده مثل mkv2vob و یا tsMuxerGUI که حجمشون هم خیلی کمه ا فایلهای MKV خودتون بدون کوچکتری تغییر و کاهش کیفیت تبدیل کنید و روی PS3 نگاه کنید
سرعت کانورت نرم افزارهای فوق از سرعت کپی کردن اونها هم بیشتره و کیفیت و حجم اصلا تغییر نمیکنند
موفق باشید
میتونی نرم افزارو از اینجا دانلود کنی http://www.mkv2vob.com/
یا اینجا http://www.videohelp.com/tools/mkv2vob
این هم لینک دانلود:
http://download2.videohelp.com/download/mkv2vob249.exe

Mani+

کاربر سایت
Jan 9, 2011
18
سلام

من قصد خرید پی اس تری دارم و هدفم بیشتر دیدن بلوری پلیر سه بعدی هست . سئوالم اینه که با توجه به ورژن اچ دی ام آی 3/1 پی اس تری با آپدیت سونی این کنسول قابلیت پخش سه بعدی به صورت 1080 پی رو داراست ؟ کی بلوری سه بعدی رو امتحان کرده روی این کنسول ؟ وضعیت سه بعدی بازی ها در چه حالی هست ؟ همه بازی ها سه بعدی هستند ؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
آیا بازیهای کپی آپدیت میشه ؟
به شدن که میشه ولی باید آپدیتو جدا گیر بیاری بعد اونو به همون روش ریختن بازی های کپی ، اونو نصب کنید
ولی اینکه بخوای از اینترنت بگیری خطر بن شدن برا شما داره
سلام

من قصد خرید پی اس تری دارم و هدفم بیشتر دیدن بلوری پلیر سه بعدی هست . سئوالم اینه که با توجه به ورژن اچ دی ام آی 3/1 پی اس تری با آپدیت سونی این کنسول قابلیت پخش سه بعدی به صورت 1080 پی رو داراست ؟ کی بلوری سه بعدی رو امتحان کرده روی این کنسول ؟ وضعیت سه بعدی بازی ها در چه حالی هست ؟ همه بازی ها سه بعدی هستند ؟
بله این کنسول قابلیت اجرای سه بعدی به صورت 1080P رو داراست
خیلی از دوستان امتحان کردن و دارن استفاده میکنند خیالتون راحت
خیر همه بازی ها به صورت سه بعدی اجرا نمیشن فقط بازی های به صورت 3D اجرا میشند که با این قابلیت طراحی و درست شده باشند. مثل KILL ZONE 3 , GRAND TURISMO 5 , ....
برای فیلم سه بعدی حقیقتا من هنوز دیسکی تو ایران ندیدم از بچه های ساکن پایتخت سوال کنید شاید در دسترس دوستان باشه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mani+

کاربر سایت
Jan 9, 2011
18
بله این کنسول قابلیت اجرای سه بعدی به صورت 1080P رو داراست
خیلی از دوستان امتحان کردن و دارن استفاده میکنند خیالتون راحت
خیر همه بازی ها به صورت سه بعدی اجرا نمیشن فقط بازی های به صورت 3D اجرا میشند که با این قابلیت طراحی و درست شده باشند. مثل KILL ZONE 3 , GRAND TURISMO 5 , ....
برای فیلم سه بعدی حقیقتا من هنوز دیسکی تو ایران ندیدم از بچه های ساکن پایتخت سوال کنید شاید در دسترس دوستان باشه
موفق باشید[/QUOTE]

درود

خیلی ممنون متاسفانه این فاروم دکمه تشکر نداره . می خواستم تشکر کنم از اینکه وقت می ذارید با حوصله جوابگوی کاربران هستید . چیزی که من رو برای 3D به شک می ندازه چون کنسول قدیمی هست ورژن HDMI اون 3/1 هست برای انتقال 3D به ورژن 4/1 نیاز هست .
دوست عزیز از کدوم فریمور این کنسول 3D شد ؟ شما خودتون این بازی هایی که نام بردید رو 3D بازی کردید ؟ کلا کیفیت 3D این کنسول در چه حدی هست ؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام
دوستان اين بازي هايي كه قابليت 3d دارن به چه صورتي هستن بايد عينك مخصوصش رو داشت يا اصلا به چيزي نياز نداره؟
ممنون

imana41

کاربر سایت
Sep 9, 2008
25
سلام
دوستان اين بازي هايي كه قابليت 3d دارن به چه صورتي هستن بايد عينك مخصوصش رو داشت يا اصلا به چيزي نياز نداره؟
ممنون

برای اسفاده از قایلیت 3D بازی هایی که این امکان رو می دن شما نیاز به یه تلویزیون یا مانیتور سه بعدی و عینک مخصوص اون تلویزیون نیاز دارید

k2p

کاربر سایت
Jan 27, 2011
20
سلام دوستان من می خواستم واسه مانیتورم یه کابل hdmi به dvi بگیرم منتها نمی دونستم چطور میتونم صدا رو دریافت کنم از یکی از دوستان پرسیدم فرمودن میشه از طریق خروجی av صدا رو دریافت کنید منتها من نمیدونم این خروجی چی هستش کسی می دونه این خروجی چی هستش یه توضیح کلی به من بده

با تشکر از دوستان

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
خیلی ممنون متاسفانه این فاروم دکمه تشکر نداره . می خواستم تشکر کنم از اینکه وقت می ذارید با حوصله جوابگوی کاربران هستید . چیزی که من رو برای 3D به شک می ندازه چون کنسول قدیمی هست ورژن HDMI اون 3/1 هست برای انتقال 3D به ورژن 4/1 نیاز هست .
دوست عزیز از کدوم فریمور این کنسول 3D شد ؟ شما خودتون این بازی هایی که نام بردید رو 3D بازی کردید ؟ کلا کیفیت 3D این کنسول در چه حدی هست ؟
دکمه تشکر نداره ولی یه دکمه دیگه داره برا اعتبار دادن: همون دکمه زرد وسطی که شبیه یه مداله:d
قابلیت 3D کنسول PS3 با فریمور 3.50 به این کنسول اضافه شد
از بازی های فوق GT5 رو به صورت 3D دیدم و بازی کردم که میتونم بگم فوق العاده بود ( حالا نمیدونم من اولین بارم بود میدیدم یا کلا اینقدر باحاله;;))
کیفیت 3D این کنسول در بالاترین حد ممکنه ( طبق گفته سازنده های کنسول و پشتیبانی کننده های کنسول )

سلام
ممنون
بله اگر شما دارای یه HDTV 3D باشید حتما همراه این تلوزیون سه بعدی به شما 2 یا 3 عینک سه بعدی هدیه داده میشود که به وسیله اینه میشه 3D رو مشاهده کرد
در غیر اینصورت شما یه تصویر HD ساده میبینید

سلام دوستان من می خواستم واسه مانیتورم یه کابل hdmi به dvi بگیرم منتها نمی دونستم چطور میتونم صدا رو دریافت کنم از یکی از دوستان پرسیدم فرمودن میشه از طریق خروجی av صدا رو دریافت کنید منتها من نمیدونم این خروجی چی هستش کسی می دونه این خروجی چی هستش یه توضیح کلی به من بده

با تشکر از دوستان
ببین دوست عزیز شما اول کابل HDMI به DVI خودتون وصل کنید به کنسول و LCD خودتون بعد اون کابلی که توی کاراتن و جعبه PS3 همراه کنسول هستش رو هم به PS3 در درگاه خودش وصل کنید و دو سر رنگی اون (یعنی قرمز و سفید ، )که مربوط به صدا هستند رو به بلند گو یا هدست خودتون وصل کنید و PS3 خودتونو روشن کنید و به سربرگ SITTING کنسول رفته و به قسمت SOUND SITTING رفته و از اینجا برای خروجی صدا گزینه هر دو را انتخاب کرده تا صدا رو از دو طرف ارسال کنه شما صدارو هم بشنوید
موفق باشید

sam_sali

کاربر سایت
Jan 30, 2008
6
آقا چه جوری میشه بازی killzone 3 رو از روی دی وی دی های کپی شده-10تان- به هارد اکسترنالی که فرمتش fat32 هستش انتقال داد.موقع اکستراکت ارور کمبود فضا میده لطفا کمک.
آقا هاردم فضا داره ولی فرمتش fat32 هستش و این بازی دارای فایل بزرگتر از 4 گیگه که تو فرمت fat نمیره.

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
آقا چه جوری میشه بازی killzone 3 رو از روی دی وی دی های کپی شده-10تان- به هارد اکسترنالی که فرمتش fat32 هستش انتقال داد.موقع اکستراکت ارور کمبود فضا میده لطفا کمک.
آقا هاردم فضا داره ولی فرمتش fat32 هستش و این بازی دارای فایل بزرگتر از 4 گیگه که تو فرمت fat نمیره.

دوست عزیز بازی هایی که دارای فایل بالای 4 گیگ هست رو شما نمی تونی روی هارد اکسترنال بریزی و برای اینکار باید از برنامه ی open split استفاده کنی برای خرد کردن فایل یا از طریق LAN به هارد داخلی کپی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر