هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه تو خود ديسك موجود بود كه نصبش كردم
حالا اصلا اون هم بكنار
چرا كنسول بايد بعد از خروج رسيت كنه؟؟؟؟خيلي كم اتفاق ميافته:d
بيشترين حالتش بعد از خروج از بازي هاي MOVE هستش

یکی از دوستان جواب داد
فقط من هنوز توی شک هستم که جوابش درست باشه

عجله ای نیست دستت درد نکنه هر وقت گذشتی.ممنون

بفرمایید اینم لینک از رپیدشیر

http://rapidshare.com/files/446468226/videoplayback.part1.rar
http://rapidshare.com/files/446468663/videoplayback.part2.rar

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من از یک چند نفر خیلی معتبر پرسیدیم گفتن که برای خودشون هم میشه گاهی موقع الان 3 سال پی اس رو دارن :

اگه میشه مهم نیست کنسول هنگ کرده و بعد Force shutdown* داده .......

* اطلاعات تکمیلی از Force Shutdown وقتی شما از کنسول به مدت زیاد استفاده کنین و یا خارج شدن از بازی ( Eject ) کردن بازی بدون اینکه اول از دکمه Home خارج شید ....... کنسول مانند خود ویندوز XMB آن Not responding میشه و سونی طوری ساخته که اگر همچین شد برای اینکه کنسول بریک نکنه Force Shutdown اتوماتیک بده ....... که اصلا جای نگرانی نداره فقط عمل امنیتی این کنسوله ...عمل طبیعی کنسول هستش ..

بعدشم که دیگه خیالم راحت شد :d..(اینجا اطلاعات غلط میدن گاهی :|)
دستت درد نكنه ممنون از راهنمايي هاي دوست گرامي
فقط 2 تا مطلب
1- اينكه من اصلا با كنسول زياد بازي نميكنم چون سر كار هستم نهايتا هفته اي يك ساعت كنسولو روشن كنم
2- براي خروج از بازي ها هم اول به منوي درون بازي برميگردم بعد دكمه ي (كه علامت پلي استشين داره، رو دسته رو ميگم ) رو ميزنم و سپس QUITE GAME ميكنم:(
مگه اين طوري نبايد خارج بشم؟؟؟؟؟؟:-o
پس ديگه چه علتي داره!!!!=((
عجب:-/

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,656
نام
Arshia
دستت درد نكنه ممنون از راهنمايي هاي دوست گرامي
فقط 2 تا مطلب
1- اينكه من اصلا با كنسول زياد بازي نميكنم چون سر كار هستم نهايتا هفته اي يك ساعت كنسولو روشن كنم
2- براي خروج از بازي ها هم اول به منوي درون بازي برميگردم بعد دكمه ي (كه علامت پلي استشين داره، رو دسته رو ميگم ) رو ميزنم و سپس QUITE GAME ميكنم:(
مگه اين طوري نبايد خارج بشم؟؟؟؟؟؟:-o
پس ديگه چه علتي داره!!!!=((
عجب:-/
اگه دیگه نمیخوای بازی کنی سیدی رو عوض کنی نمیخواد بیای توی منو همونجا کنسول رو خاموش کن ...
علت اینه که وقتی هنگ میکنه میای توی منو بجای اینکه 2 ساعت هنگ بمونه ریست میشه و یک عمل طبیعی هیچ موردی هم نداره ..اصلن نگران نباش .

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام دوستان.
من دیروز یه مانیتور Asus ml238h خریدم.رزولوشنش هم 1080p هست.
ps3 رو هم با یه کابل hdmi مارک axtrom وصل کردم بهش.
توی بازی که میرم هر چند دقیقه یه بار صفحه یکی دو ثانیه سیاه میشه یعنی مثه اینه که مانیتور رو روشن خاموش میکنی.
مشکل از کابل و مانیتور که فکر نمی کنم باشه.اخه به pc که وصل میکنم همه چی درسته.
میگم شاید توی ps3 باید تنظیمش کرد.
اگه کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه لطفا.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
سلام به همه دوستان
میخواستم یکم در مورد این رجیون بازی های ps3 توضیح بدید. این رجیون ها چه فرقی باهم میکنند؟
ممنون
اگه این رجیون بازی رو سرچ کنی توی همین تاپیک بزنی.. به نتیجه میرسی ( کامل 100% )

hohoo

کاربر سایت
Feb 7, 2011
6
سلام

سلام دوستان
چند وقتی بود از دستگام استفاده نکرده بودم
الانکه میخام استفاده کنم
تا میرم رو صفحه ویدیو که منو رو بیاره تا بازی کنم
چیزیو نشون نمیده رو صفحه فقط وسط صفحه
این پیغامو میده
not compatible with this signal
این ینی چی؟؟
چیکارش باید بکنم؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
سلام دوستان
چند وقتی بود از دستگام استفاده نکرده بودم
الانکه میخام استفاده کنم
تا میرم رو صفحه ویدیو که منو رو بیاره تا بازی کنم
چیزیو نشون نمیده رو صفحه فقط وسط صفحه
این پیغامو میده
not compatible with this signal
این ینی چی؟؟
چیکارش باید بکنم؟
کابل تصویر سالمه ه ؟ ! کابلی که میره برای TV چیه !
HDMI , یا .. ؟ !

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان من یه مانیتور w2286l دارم از قابلیت 3d هم پشتیبانی میکنه یه بازی gt5 هم که 3d میشه دارم الان میخوام بدونم چطوری میتونم gt5 رو 3d ش کنم عینک هم دارم لطفا راهنمایی کنید .>:d<

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
دوستان من تازگی یه پی اس 3 گرفتم،میخوام وصلش کنم به ال سی دی کامپیوترم که سامسونگ 23500 ئه،اچ دی رو ساپورت میکنه اما با کابل دی وی ای . برای وصل کردنش از تبدیل اچ دی ام ای به دی وی ای استفاده کردم،حالا صدا رو ندارم ! باید چه کار کنم ؟ هندزفری های معمولی رو میشناسه ؟ میشه با هندزفری ؟
دوستان نمیخواید جواب ما رو بدید ؟
یه سوال دیگه هم داشتم،میشه هندزفری بلوتوث به دستگاه وصل کرد برای شنیدن صدا ؟ من تو manage bluetooth device سرچ کردم هندزفریم رو پیدا کرد اما ست نمیشه ! ارور میده،البته یه کد میشه بذاری که من نزدم چون رو هندزفریم نمیشه کد زد :d

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
دوستان نمیخواید جواب ما رو بدید ؟
یه سوال دیگه هم داشتم،میشه هندزفری بلوتوث به دستگاه وصل کرد برای شنیدن صدا ؟ من تو manage bluetooth device سرچ کردم هندزفریم رو پیدا کرد اما ست نمیشه ! ارور میده،البته یه کد میشه بذاری که من نزدم چون رو هندزفریم نمیشه کد زد :d

سلام
دوست من شما وقتی با کابل hdmi یا کابلی که صدا رو ساپورت نمی‌کنه می‌خوای تصویر بگیری صدارو میتونی‌ با کابل معمولی‌ که ۳تا رنگ داره بگیری از اون ۳ تا فیش ۱ دونش مال تصویر ۲تاش مال صدا

و با کابل دیگت هم تصویر
جواب اون یکی سوالتو هم نمیدونم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر