هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سوال

سلام به همه ی دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ دهید :

1- من بازی god of war 3 رو اورجینال دارم بعد پشتش نوشته pal 720.1080i و من وقتی بازی رو اجرا میکنم با مانیتور LG 2261vp که خروجی htmi هم داره و1080p هم پشتیبانی میکنه ولی یه مشکلی هست که بازی رو 720p اجرا میکنه و من مجبورم برای اینکه 1080 اجرا شه تو display setting تیک 720 رو بردارم میخواستم ببینم راهی هست که خود دستگاه بازی های رو که 1080p هستند رو اتوماتیک اجرا کنه ؟

2- وقتی که بازی های کپی رو بازی میکنیم از کیفیت بازی کاسته میشه (نسبت به اورجینال )

دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون ...>:d<

2- وقتی که بازی های کپی رو بازی میکنیم از کیفیت بازی کاسته میشه (نسبت به اورجینال )

نه !! مگه فیلمه کپیش فرق داشته باشه تازی کپی فیلمم تغییر نمیکنه .. ( کپی از روی اصل )

دوستان یه سوال دارم :D
من اگه دستگاهم رو هک کنم میتونم باهاش آنلاین بازی کنم؟
با هک جدید بچه ها میگن میشه .. قسمت jailbreak اینو بپرس .. بیشتر توضیح میدن ..

:d:d:d:d
اهان دقیقا ماله من هم همین طور میشه
من دوتا دلیل مبینم که هست یکی یا لنزش ضیعف شده یا داره کم کم به چراغ زرد نزدیک میشه :((:((

خب حالا چیکار کنم یک ماهه خریدمش :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
من دارم سکته میکنم کمک کنید دلیلش چیه !

آخرین ویرایش:
درود بر شما.آقا من یک پی اس 3 اسلیم گرفتم.طبق آموزش هک بدون دانگل جلو رفتم و مشکلی نبود.الان که مولتی من رو اجرا میکنم و از بازی بک اپ میگیرم باز هم مشکلی نیست ولی برای اجرای بازی این مشکل رو دارم که وقتی بازی رو اجرا میکنم یک صفحه سیاه میاد و بعد از چند ثانیه میره تویه صفحه اصلی پی اس3!!!!!!!!!!!!!!من از ورژن multiMAN ver 1.15.00 MEGA [20110131_200000] استفاده میکنم

درود بر شما.آقا من یک پی اس 3 اسلیم گرفتم.طبق آموزش هک بدون دانگل جلو رفتم و مشکلی نبود.الان که مولتی من رو اجرا میکنم و از بازی بک اپ میگیرم باز هم مشکلی نیست ولی برای اجرای بازی این مشکل رو دارم که وقتی بازی رو اجرا میکنم یک صفحه سیاه میاد و بعد از چند ثانیه میره تویه صفحه اصلی پی اس3!!!!!!!!!!!!!!من از ورژن multiMAN ver 1.15.00 MEGA [20110131_200000] استفاده میکنم
قسمت PS3 JAILBREAK مربوط به این موضوع میشه عزیز... اونجا بپرس جوابت رو سریع میدن ..
من هنوز این هک و انجام ندادم بتونم راهنماییت کنم ;)اونجا همه پی اس رو هک کردن :d

سلام
من چند روز دیگه می خوام یه ps3 250gb بخرم. چه نصیحتی می کنید؟
وقتی دستگاه رو خریدم بهترین فیرمور که می تونم نصب کنم که هم احتمال سوختن دستگاه پایین باشه هم بازی های کپی رو بتونم روش بریزم و اجرا کنم چیه؟

سلام
وقتی دستگاه رو خریدم بهترین فیرمور که می تونم نصب کنم که هم احتمال سوختن دستگاه پایین باشه هم بازی های کپی رو بتونم روش بریزم و اجرا کنم چیه؟
سلام عزیز
مبارک باشه پیشاپیش ..
عزیز.. سونی نمیسوزه .. ( در صورت هک و فلان و اینا ) فقط در اثر گرما میسوزه .. و به اون میگنBReak شدن حالا بعضیا مینویسن brick یه همچین چیزی خلاصه منظور بریک شدنه .. که در حال حاضر با برنامه های جدید . .آمااری از بریک شدن ندادن !!
پس با هر فریم وری که شما بگیری قابل هک'ه ..
چیز خاصی مد نظرم نیست پیشنهاد کنم اگه بودجه شمام میرسید که MOVE بخری .. حتما بخر. . تجربه توپیه

سلام
آموزش نصب Kmeaw CFW (اجرای بازیها بدون نیاز به دانگل و خاموش روشن کردن کنسول از پشت )

خسته نباشید دوستان از اونجایی که من ps3 fat داشتم و آخرین دانگرد waninkoko انجام دادم و دیگه بالا نیامد درس گرفتم
حالا میخوام یه ps3 جدید بگیرم اما نمی دونم باید مدل خاصی بگیرم یا نه چون هم میخوام بازی های هک روش بگیره هم الکی نسوزه لطفا کامل راهنمایی کنید اگه فروشگاه اینترنتی واسه خرید هست لطفا بگید fat یا slim بگیرم ؟ کلا الان چی کار کنم؟
شما هم جز قربانیان waninkoko بودی
با kmeaw cfw مشکلات به صفر رسیده و با خیال راحت جیلبریک میشه کرد
آموزش نصب Kmeaw CFW (اجرای بازیها بدون نیاز به دانگل و خاموش روشن کردن کنسول از پشت )

به نظر من slim بگیر و حتما 3.55 روش باشه نه بالاتر

سلام
دوست عزیز داخل سایت یوتیوب سرچ کردم برای آموزش باز کردن ps3 Slim رو یه فایل تصویری پیدا کردم ولی هر کاری که می کنم یا اجازه دانلود نمیده یا اگرم که میده نصفه دانلود میشه.
لینک فایلش رو می گزارم اگه وقت کردی یه نگاه بهش بنداز ببین میتونی کاریش کنی.ممنونم از کمکت
http://www.youtube.com/watch?v=hf3aD2Owbek)

اگر عجله نداری خودم همین امروز برات لینک از رپیدشیر برات میزارم کامل

جاش مناسب هستش و همچنين اطاق هم سرد هستش
تازه از خنك كننده هاي كوچيك مثل فن هاي كوچيك نيز برا سرد نگه داشتن دستگاه نيز استفاده ميكنم
اينجور بگم هيچ مشكلي نيست گاه گداري موقع خروج از گيم ها بخصوص بازي هاي مربوط به MOVE رسيت ميشه:((:((:((:((:((:((:((
من یک سوالی دارم این بازی مو را از خوده psn دانلود کردی یا روی بلوری بوده
چون اگر از روی psn دانلود کردی احتمال میدم بد دانلود شده برای همین هی گیر میکنه و یا هنگ میکنه از اول دانلودش کن ببین درست میشه یا نه

1- من بازی god of war 3 رو اورجینال دارم بعد پشتش نوشته pal 720.1080i و من وقتی بازی رو اجرا میکنم با مانیتور LG 2261vp که خروجی htmi هم داره و1080p هم پشتیبانی میکنه ولی یه مشکلی هست که بازی رو 720p اجرا میکنه و من مجبورم برای اینکه 1080 اجرا شه تو display setting تیک 720 رو بردارم میخواستم ببینم راهی هست که خود دستگاه بازی های رو که 1080p هستند رو اتوماتیک اجرا کنه ؟

ببین عزیز اگر میخواهی این بازی را با بهترین رزولوشن بازی کنی باید دستی تمامه تیکه ها را برداری به عیراز 1080 را بذاری و بری بازی کنی تا بره روی اون این طوری میشه با بهترین کیفیت بازی کرد

خب حالا چیکار کنم یک ماهه خریدمش :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
من دارم سکته میکنم کمک کنید دلیلش چیه !

هیچ کاری نمیخواهی انجام بده این قدر بازی کن تا خودش خراب بشه چون من هیچ راهی برات ندارم
منم دارم با دستگاهم همین کار را میکنم این قدر بازی میکنم تا خراب بشه تا راهش همینه:((/:):|:-s:-s:-s

• Like
Reactions: Ἁlireza
من یک سوالی دارم این بازی مو را از خوده psn دانلود کردی یا روی بلوری بوده
چون اگر از روی psn دانلود کردی احتمال میدم بد دانلود شده برای همین هی گیر میکنه و یا هنگ میکنه از اول دانلودش کن ببین درست میشه یا نه
نه تو خود ديسك موجود بود كه نصبش كردم
حالا اصلا اون هم بكنار
چرا كنسول بايد بعد از خروج رسيت كنه؟؟؟؟خيلي كم اتفاق ميافته:d
بيشترين حالتش بعد از خروج از بازي هاي MOVE هستش

نصب بازی pc در ps3

سلام . دوستان یه سوال داشتم با توجه به اینکه میشه ویندوز لینوکس روی هارد ps3 نصب کرد میشه بازی های pc رو هم درون هارد نصب کرد و بازی کرد ؟
اگر میشه لطفآ بگید بازی ها باید اورجینال باشند یا کپی هم میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or