هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان من هاردمو فرمت کردم تروپی هام پاک شد البته قبلش آنلاین شدم و همه‌رو syns کردم حالا می‌تونم اونارو ۲باره بیارم تو کنسول ؟ آخه یه سری بازی‌ها رو می‌خوام پلات کنم می‌خوام ۲باره برگردونم می‌شه ؟
اگه می‌شه بگید چطوری
ممنون;)

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان چه طور میشه PS3 رو کلا فرمت کرد و به حالت تنظیمات اولیه کارخانه برش گردوند ؟ ( مثه همون روزی که خریدیش ) اصلا امکانش هست ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان میخوام یه دسته بخرم
چجوری تقلبی رو از اصل تشخیص بدم؟
اگه قیمتم بدین خیلی خوب میشه>:d<

چندتا پست بروید به عقب دوستان توصیح دادند یا بروید به این تاپیک
تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال

سلام
دوستان من هاردمو فرمت کردم تروپی هام پاک شد البته قبلش آنلاین شدم و همه‌رو syns کردم حالا می‌تونم اونارو ۲باره بیارم تو کنسول ؟ آخه یه سری بازی‌ها رو می‌خوام پلات کنم می‌خوام ۲باره برگردونم می‌شه ؟
اگه می‌شه بگید چطوری
ممنون;)

اگر ساینک کردی مشکلی نداره درباره وصل شو نت و همشون بر میگردند و ساینک کن و همشون میاند

درود به همه دوستان
لطف کنید بهترین headset واسه ps3 رو معرفی کنید....
قیمت و سایتی رو هم که میفروشه بگید

والا بهترین هنذفری ماله خوده سونی هست
بهتر به این سایت بریb-)

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یه عزیزی لطف کنه این سوال مارو جواب بده .

رفیق شما روز اولی که PS3 رو میخری تا روشنش میکنی ازت تاریخ و ساعت میخواد.اگه میخوای تا این مرحله پیش بری باید بازش کنی و باتری مادربرد رو برداری و دوباره بعد از 8 ثانیه بذاریش سر جاش.

ولی اون دیگه خیلی مسخرس.ولی اگه میخوای کاملا مثل روز اولش بشه باید اول مطمئن بشی که هیچ اطلاعات به درد بخوری روی کنسولت نداری.بعدش برو به System Settings بعدش یکی از آیتم های آخر به نام Format Utility رو بزن و بعدش میگه میخوای دستگاهت رو Full Format کنی یا Quick Format .شما بزن Quick Format بعدش همه چی روی دستگاه پاک میشه و آثاری نمیمونه و میشه مثل روز اولش.تا همین حد کافیه و نیازی به Rebuild Database و منوی ریکاوری نیست.

• Like
Reactions: Shah!n

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان میخوام یه دسته بخرم
چجوری تقلبی رو از اصل تشخیص بدم؟
اگه قیمتم بدین خیلی خوب میشه>:d<
من اینو حدود 1 سال و نیم پیش همین جا گفتم

اينو از يكي از تعمير كننده هاي با انصاف پرسيدم
راه تشخيص هيچ ربطي به تعداد پيچ نداره.
الته اون مدلي كه من ديدم اين طوري بود.
من خودم ديدم كه واقعا كپي اصليه به غير از يه مورد.
اونم پشت دسته هست
وقتي دسترو بر ميگردونيين يه جايي سريال زده.
اصلي يه حالت داره كه كدر مانند
ولي دسته هاي غير اصلي ميتوني خودتو پشتش ببيني.(همون جایی که سریال زده)
يه نكته ديگه اي هم كه هست اينكه اين دسته هاي غير اصلي اگه بعد از اپديت دستگاه يعني از 2.70 به بعد فكر كنم ديگه تو دستگاه كار نميكنه.

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
2سوال
1-روی کنسولم دانگله اگه بخوام فلش وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟موقع وصل کردن فلش دانگل اگر روی کنسول باشه مشکل نداره؟
2-6تا بازی کپی که میخوام بازی کنم تا 720 بیشتر ساپورت نمیکنه نمیشه کاری کنم که تا 1080 ساپورت کنه؟ تو اپشن بازی ها این جور گزینه ای نیست البته xmb تا 1080 ساپورت میکنه راه حلی نداره؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
2سوال
1-روی کنسولم دانگله اگه بخوام فلش وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟موقع وصل کردن فلش دانگل اگر روی کنسول باشه مشکل نداره؟
2-6تا بازی کپی که میخوام بازی کنم تا 720 بیشتر ساپورت نمیکنه نمیشه کاری کنم که تا 1080 ساپورت کنه؟ تو اپشن بازی ها این جور گزینه ای نیست البته xmb تا 1080 ساپورت میکنه راه حلی نداره؟

1-نه مشکلی به وجود نمیاد فقط موقعی که میخوای PS3 رو با هک بالا بیاری باید فقط دانگل وصل باشه و هیچ USB دیگه ای اشغال نباشه.
2-اون بستگی به بازی داره بعضی بازیها ساپورت میکنند و بعضی هم نه.PS3 خودش اتوماتیک روی بالاترین کیفیت ممکنه میاره بازی رو.شما میتونی از پشت جلد هر بازی بفهمی این بازی چه رزولوشن هایی رو پشتیبانی میکنه

djcracker

کاربر سایت
Jan 6, 2008
38
من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت خریدم واسه ps3 و حدود 60 تا از بهترین بازیها رو توش داره میخواستم ببینم این بازی ها از چه روشی کپی شدن تو هارد Fat32 و راحت هم اجرا میشن در صورتی که وقتی خودم بازی هارو با فایل منیجر کپی میکنم Split میشن یا به اصطلاح تیکه تیکه میشن و بوت نمیشن از دوستان خواهش میکنم یه روش کار آمد و دقیق رو توضیح بدن فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه.لازم به ذکر هست وقتی رو هارد دستگاه کپی میکنم اجرا میشه مشکلم فقط با هارد اکسترنال هستش.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام.
یکی کمک کنه.من امروز ps3 خریدم.توی مغازه با hdmi تستش کردن همه چی درست بود.ولی تو خونه که به tv میزنم هیچی نشون نمیده.البته tv ورودی hdmi نداره از اون 3 تا فیشی ها زدم.فکر کنم AV باشه اسمش.
ممکنه ps3 روی خروجی Hdmi تنظیم باشه که هیچی نشون نمیده؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام.
یکی کمک کنه.من امروز ps3 خریدم.توی مغازه با hdmi تستش کردن همه چی درست بود.ولی تو خونه که به tv میزنم هیچی نشون نمیده.البته tv ورودی hdmi نداره از اون 3 تا فیشی ها زدم.فکر کنم AV باشه اسمش.
اره مشکل همونه که گفتی .. دمکه پاور رو 6ثانیه یا 10ثانیه نگه دار..

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام.
فهمیدم.تو دفترچش به همچین چیزی اشاره کرده بود.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر