هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

1-
3- نه .. نه .. فقط گران .. قیمت هر دی وی دی رو میتونم براتون 800 تومان ارسال کنم ..
44- لیست کاملی ندارم
6- مبارکه
سلام دوست عزیز
هزینه خرید هر بازی ps3 چند در می یاید
با توجه به اینکه شما گفتید می توانید قیمت هر دی وی دی رو را 800 تومان ارسال کنید یعنی هر بازی روی یک دی وی دی رایت می شود و 800 تومان هزینه دارد یا بیشتر؟
هزینه ارسال به شهرستان چقدر است؟
ممنون:x

سلام دوستان
من به تازگی یک دستگاه ps3 320 گیگ و هنوز با آن بازی نکردم
فروشنده گفت فریمور دستگاه 320 خودش 3.55 است و نیازی به آپدیت فریمور به 3.55 نمی باشد
ولی دیشب وقتی برای اولین بار دستگاه را به تلویزیون وصل کردم تا تلاش کنم که نرم افزار CFW را نصب کنم دیدم در قسمت مشخصات سیستم ورژن نرم افزاری را 3.40 نوشته است و حجم آزاد دستگاه را 263 GB
دقیقا غبارتهای زیر:

system software : version 3.40
MAC Address: AB: E3 : EE : 62 : 5B : E8
Free Spece : 263GB/ 298 GB

با توجه به اینکه دستگاه 320 گیگ خریداری کردم و روی جعبه هم علامت 3D را زده آیا سرم کلاه رفته و مشکلی در دستگاه وجود دادرد که نرم افزار آن 3.40 است و حجم هارد آن 263 GB ؟؟؟
ممنون
تا بعد از هک کردن دستگاه کنسول، هارد اکسترنال ببرم فروشگاههای سطح شهر تابرام بازی بریزند داخلش
در مورد حجم هارد فکر نکنم مشکلی باشه چون برا منم 20 گیگ :d ولی کلا 18 گیگ داره که 15 گیگ هم خالیه:d

این دسته تقلبیه یا اصلیه ؟
67785477740892588656.jpg

23103052287617236761.jpg
قلابی در سطح تیم ملی

دوستان یه سوال مهم دارم که حتما جوابش رو می خوام:
من می خوام برم MGO ولی بخاطر آپدیت 2 گیگیش نمی تونم...دوستم آپدیت رو روی کنسولش داره،می خواستم بپرسم می تونه از طریق لن آپدیت رو بهم کنسول من انتقال بده یا رو فلش بهم بده؟
من تا حالا این آپدیت رو ندیدم و نمی دونم می ره رو دیتابیس بازی یا بعد آپدیت یه دیتابیس جدا تو فلودر بازیها بوجود میاد،ولی اگه دیتابیس جدا داشته باشه بنظرم حتما می شه انتقالش داد.
لطفا هر راهی رو می شناسید که بدون وصل شدن به اینترنت بشه این آپدیت رو ریخت بگید چون با وجود اینکه adsl دارم نمی تونم این آپدیت رو بگیرم.
ممنون.

دوستان یه سوال مهم دارم که حتما جوابش رو می خوام:
من می خوام برم MGO ولی بخاطر آپدیت 2 گیگیش نمی تونم...دوستم آپدیت رو روی کنسولش داره،می خواستم بپرسم می تونه از طریق لن آپدیت رو بهم کنسول من انتقال بده یا رو فلش بهم بده؟
من تا حالا این آپدیت رو ندیدم و نمی دونم می ره رو دیتابیس بازی یا بعد آپدیت یه دیتابیس جدا تو فلودر بازیها بوجود میاد،ولی اگه دیتابیس جدا داشته باشه بنظرم حتما می شه انتقالش داد.
لطفا هر راهی رو می شناسید که بدون وصل شدن به اینترنت بشه این آپدیت رو ریخت بگید چون با وجود اینکه adsl دارم نمی تونم این آپدیت رو بگیرم.
ممنون.

سلام رفیق.
کنسول شما یا رفیقتان هک شده است یا نه؟

سلام خدمت دوستان PS3 باز
دوستان سوالی داشتم خدمتتون اونم اینه که بنظر شما کسی که بخواد زیاد آنلاین بازی کنه با گیم های کپی با این وضعیت بن شدن کنسول ایکس باکس تو لایو شما چه کنسولی رو پیشنهاد میدین؟ ایکس باکس یا پی اس 3؟؟؟
قرار بر بازی های ارجینال باشه که الان ایکس باکس اسلیم هست که کپی خور هم نیست و با خریدش هم از مزیت های ایکس باکس بی نصیب نمی مونیم هم از کینکت!!!

پس بنظر شما الان امن ترینشون کدومه برا بازی کردن با گیم های کپی توی لایو؟!!

پیشاپیش ممنون

سلام رفیق.
کنسول شما یا رفیقتان هک شده است یا نه؟
نه دوست عزیز.کنسولای جفتمون هک نشده ست منم هیچ وقت هک نمی کنم چون می خوام راحت آنلاین بازی کنم.دوستمم همین طور.
یعنی هیچ راهی نداره که بدون دانلود بتونم این آپدیت رو بریزم؟
2 گیگ واقعا ستمه و سرورای دانلود آپدیتش هم که در حد تیم ملی هستن،چند دفعه سعی کردم دیدم بعد 10 دقیقه دانلودش قطع شد.

دوستان دستگاه من فریمور 3.41 داره و هک شدس !
حالا میخوام از خیر این هک بگذرم و فریمور 3.55 رو دانلود کنم و مثل قبلاً به PSN وصل بشم و با بازیهای اورجینال بگیرم، در این مورد مشکلی ندارم !
یعنی بعد از آپدیت به مشکلی برنمیخوره دستگاه ؟
یا وقتی وارد اکانت PSN میشم، بن نمیشم ؟

خواهشاً پاسخ بدید.

دوستان من هارد کنسلمو عوض کردم ویه هارد 500 گذاشتم
حالا وقتی روشن میکنم میگه با فلش به 3.55 آپدیت کن ولی هر کاری میکنم نمیشه
با فلش و هاردم تست کردم ولی میگه فایل آپدیت وجود نداره در صورتی که تو دیسک هست
چیکار کنم؟

نه دوست عزیز.کنسولای جفتمون هک نشده ست منم هیچ وقت هک نمی کنم چون می خوام راحت آنلاین بازی کنم.دوستمم همین طور.
یعنی هیچ راهی نداره که بدون دانلود بتونم این آپدیت رو بریزم؟
2 گیگ واقعا ستمه و سرورای دانلود آپدیتش هم که در حد تیم ملی هستن،چند دفعه سعی کردم دیدم بعد 10 دقیقه دانلودش قطع شد.

نه رفیق متاسفنه راهی نیست.البته وقتی میخوای آپدیتش رو دانلود کنی دو راه داره یکی دانلود از راه http یکی هم torrent جفتش رو امتحان کن ببین کدوم راحت تره و مشکلی نداره

دوستان دستگاه من فریمور 3.41 داره و هک شدس !
حالا میخوام از خیر این هک بگذرم و فریمور 3.55 رو دانلود کنم و مثل قبلاً به PSN وصل بشم و با بازیهای اورجینال بگیرم، در این مورد مشکلی ندارم !
یعنی بعد از آپدیت به مشکلی برنمیخوره دستگاه ؟
یا وقتی وارد اکانت PSN میشم، بن نمیشم ؟

خواهشاً پاسخ بدید.

سوال بالا رو بیزحمت یه نگاهی بندازید !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or