هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان من تازه افتادم تو خط ps3 واسه همین سوالاتم اولیه هست!
من دستگاهم رو با روش kmeaw cfe هک کردم و multiman دارم ولی تو بازی ها از جهت اجرا از روی hard external یا ریختن بازی ها روی ps3 مشکل دارم(بلد نیستم)
نمیشه از روی hard external مستقیم بازی رو به هارد ps3 منتقل کرد؟
یا از رو external خوند؟

سلام دوستان
میشه راهنمایی کنین چطوری هارد اکسرنال رو Fat 32 کنم
که بازی کپی PS3 رو بریزم که اجرا کنه
SwiSS KNIFE بگیر ..
حله..

دوستان من تازه افتادم تو خط ps3 واسه همین سوالاتم اولیه هست!
من دستگاهم رو با روش kmeaw cfe هک کردم و multiman دارم ولی تو بازی ها از جهت اجرا از روی hard external یا ریختن بازی ها روی ps3 مشکل دارم(بلد نیستم)
نمیشه از روی hard external مستقیم بازی رو به هارد ps3 منتقل کرد؟
یا از رو external خوند؟
از روی اکسترنال که راحت میشه اجرا کرد مشکل چیه؟ !
مشکلات برنامه مورد نظر هم در تاپیک خودش..

سلام دوستان
من به تازگی یک دستگاه ps3 320 گیگ و یک هارد اکسترنال seagate 640 گیگ گرفتم و هنوز با آن بازی نکردم و دارم تلاش می کنم که نرم افزار CFW را نصب کنم تا بعد از هک کردن دستگاه کنسول، هارد اکسترنال ببرم فروشگاههای سطح شهر تابرام بازی بریزند داخلش
1- به نظر شما پارتیشن بندی هارد را چگونه قرار بدهم تا از فضای هارد حداکثر استفاده شود؟ 640 گیگ را یک پارتیشن کنم یا بیشتر؟
2- فرمت آن باید fat32 باشد یا خیر؟ و آیا انجام اینگونه فرمت نیاز به نرفزار خاصی دارد یا با خود ویندوز قابل انجام است؟
3-در خرید کپی بازیها نکته خاصی نمی باشد؟ آخه قیمت کپی بازی را در فروشگاههای مختلف از هر عدد 1500 تا 7000 تومان متغییر می گویند!! آیا تفاوتی در کپی آنها وجود دارد یا گران فروشی می کنند؟
4- در صورت امکان لیست بازیهای باحال ps3 که صرفا مربوط به همین کنسول است را قرار دهید تا آنها را خریداری کنم چون من دستگاه ایکس باکس 360 هم دارم و بازیهای مشترک بین این دو دستگاه را با ایکس باکس انجام می دهم
بسیار ممنون:x

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من به تازگی یک دستگاه ps3 320 گیگ و یک هارد اکسترنال seagate 640 گیگ گرفتم و هنوز با آن بازی نکردم و دارم تلاش می کنم که نرم افزار CFW را نصب کنم تا بعد از هک کردن دستگاه کنسول، هارد اکسترنال ببرم فروشگاههای سطح شهر تابرام بازی بریزند داخلش
1- به نظر شما پارتیشن بندی هارد را چگونه قرار بدهم تا از فضای هارد حداکثر استفاده شود؟ 640 گیگ را یک پارتیشن کنم یا بیشتر؟
2- فرمت آن باید fat32 باشد یا خیر؟ و آیا انجام اینگونه فرمت نیاز به نرفزار خاصی دارد یا با خود ویندوز قابل انجام است؟
3-در خرید کپی بازیها نکته خاصی نمی باشد؟ آخه قیمت کپی بازی را در فروشگاههای مختلف از هر عدد 1500 تا 7000 تومان متغییر می گویند!! آیا تفاوتی در کپی آنها وجود دارد یا گران فروشی می کنند؟
4- در صورت امکان لیست بازیهای باحال ps3 که صرفا مربوط به همین کنسول است را قرار دهید تا آنها را خریداری کنم چون من دستگاه ایکس باکس 360 هم دارم و بازیهای مشترک بین این دو دستگاه را با ایکس باکس انجام می دهم
بسیار ممنون:x
1- یک پارتیشن
2- بله ،‌ SWISS‌KNIFE
3- نه .. نه .. فقط گران .. قیمت هر دی وی دی رو میتونم براتون 800 تومان ارسال کنم ..
44- لیست کاملی ندارم
6- مبارکه

دوستان شرمند ارزونترین هدست موجود برای ps3 چنده:d؟(کیفیت مهم نیست فقط میخوام یه صدای بره یه صدای هم بیاد:d) لطفا اگه میشه یه مدل هم بگید .
جبرا هست هدست بلوتوث که قیمتش بین 25 تا 28 ـه ! ( من خودم 28 گرفتم )

• Like
Reactions: M3ti J70
سلام دوستان
من به تازگی یک دستگاه ps3 320 گیگ و هنوز با آن بازی نکردم
فروشنده گفت فریمور دستگاه 320 خودش 3.55 است و نیازی به آپدیت فریمور به 3.55 نمی باشد
ولی دیشب وقتی برای اولین بار دستگاه را به تلویزیون وصل کردم تا تلاش کنم که نرم افزار CFW را نصب کنم دیدم در قسمت مشخصات سیستم ورژن نرم افزاری را 3.40 نوشته است و حجم آزاد دستگاه را 263 GB
دقیقا غبارتهای زیر:

system software : version 3.40
MAC Address: AB: E3 : EE : 62 : 5B : E8
Free Spece : 263GB/ 298 GB

با توجه به اینکه دستگاه 320 گیگ خریداری کردم و روی جعبه هم علامت 3D را زده آیا سرم کلاه رفته و مشکلی در دستگاه وجود دادرد که نرم افزار آن 3.40 است و حجم هارد آن 263 GB ؟؟؟
ممنون
تا بعد از هک کردن دستگاه کنسول، هارد اکسترنال ببرم فروشگاههای سطح شهر تابرام بازی بریزند داخلش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or