هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اساتید این heavy rain move edition قضیش چیه؟ باید حتما دیسکش بیاد یا الان میشه پچش رو دانلود کرد؟

شما میتونی یه راست دیسکش رو برای move بخری
میتونی یه فایل 3 گیگی اگر اشتباه نکنم از psn دانلود کنی که همون heavy rain معمولی رو قابل لستفاده برای move میکنه !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
پولیه یا مجانی؟:d
پولیــــه !

واسه خریدش باید کارت PSN بخری...
البته فراموش نشه واسه لذت بیشتر از بازی حتما Navigation رو بخر...
پ.ن:با DualShock هم میشه ولی خب با وزن سنگینش نسبت به Navigation اون لذت رو از آدم میگیره....

ویرایش:
سلام.. من اون پچ Heavy Rain Move Edition رو از PSN گرفتم، کاملا رایگان هستش و حدود 2.5GB حجمش بود.. توی قسمت Add-On هستش..

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
پولیــــه !

واسه خریدش باید کارت PSN بخری...
البته فراموش نشه واسه لذت بیشتر از بازی حتما Navigation رو بخر...
پ.ن:با DualShock هم میشه ولی خب با وزن سنگینش نسبت به Navigation اون لذت رو از آدم میگیره....
ای کلک b-)میگم تو کودوم قسمت psn هست دانلودش؟ هر جا گشتم نبود که :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دقیقا نمیدونم ولی یه نیگا به قسمت Addon ها بزن...
قیمتش هم تا اونجا که میدونستم £29.99 / €39.99
اینکه پول خود بازیه کامله اگه انقدر گرونه که ولش بعدا کل گیم رو میخرم 50-60 تومن:d
فعلا با دمو start the party مگس میکشم:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
پس چرا من هر کاری می کنم نمیشه؟؟؟؟؟؟ اصلا انگار نه انگار که وصل شده!!!!!
خوب احتمالا با یه کابل دیگه ای این کارو میکنید با کابل خود PS3 به PC وصل کنید شارژ میشه .
من با کابل رم ریدر وصل کردم کار نکرد ولی با کابل خودش کار میکنه مشکلی نداره اگه باورتون هم نمیشه فیلم بگیرم بزارم ؟!

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
پس چرا من هر کاری می کنم نمیشه؟؟؟؟؟؟ اصلا انگار نه انگار که وصل شده!!!!!

خوب احتمالا با یه کابل دیگه ای این کارو میکنید با کابل خود PS3 به PC وصل کنید شارژ میشه .
من با کابل رم ریدر وصل کردم کار نکرد ولی با کابل خودش کار میکنه مشکلی نداره اگه باورتون هم نمیشه فیلم بگیرم بزارم ؟!
بلـــه میتونین به راحتی از طریق PC دسته رو شارژ کنین...
به هیچ وجه هم با کابل رم ریدر اینکارو نکنین چون اکثر کابلای رم ریدر ها USB هست ولی کابل خود دسته PS3 کابلـــه USB 2.0 هستش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر