هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام عزيزان
من ميخوام يه پلي استيشن3 بخرم اگه امكان داره ميشه فرق بين ريجن هارو بگين
من فقط ميدونم ريجن پال چيه و از اين 1 و 2 و 3 و 4 كه شما نوشتي هيچ اطلاع ندارم و براي اولين باره تو عمرم به چشم ميبينم
خواهش ميكنم كمك كنين ثواب داره!

منم دقیقن مشکل همین دوستمون دارم
اگه میشه کمک کنید
ممنون

آقايون كسي نيست جواب منو بده؟

1 مال امریکاس ، 2 اروپا ، 3 ژاپن و آسیای شرقی ، 4 هم استرالیا ...
پیشنهاد من 2 هست و بعدش هم 3 ...

شما اگر به طور دقیق میخواهی اطاعات درباره پلی3 میخواهی سر در بیاری بهتر بری به این تاپیک اطلاعات تکمیلی در مورد ps3 / راهنمای خرید سربزنید

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
ريجن

1 مال امریکاس ، 2 اروپا ، 3 ژاپن و آسیای شرقی ، 4 هم استرالیا ...
پیشنهاد من 2 هست و بعدش هم 3 ...

دستت درد نكنه،ولي بازم چندتا سوال دارم
اگر بازي هاي پلي استيشن3 ريجن فري هستن،پس چرا وقتي ميخوان بازي رو بفروشن ميگن اين بازي ريجنش فلانه؟
البته من خودم حدسم اينه كه ريجن بازي مال هر كجا باشه زبان بازيم مال همون جاست،درسته؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دستت درد نكنه،ولي بازم چندتا سوال دارم
اگر بازي هاي پلي استيشن3 ريجن فري هستن،پس چرا وقتي ميخوان بازي رو بفروشن ميگن اين بازي ريجنش فلانه؟
البته من خودم حدسم اينه كه ريجن بازي مال هر كجا باشه زبان بازيم مال همون جاست،درسته؟
من چون خودم هنوز PS3 نگرفتم اینو نمیدونم (به زودی میگیرم)...اما فک کنم همون زبانشون فرق داشته باشه یا شایدم کلا اجرا نمیشه.........اگه فیلم بخوای ببینی که میدونم اگه ریجن ها یکی نباشه نمیخونه دستگاه , در رابطه با بازی هم اگه ریجن بازی با دستگاه یکی باشه کلا خیالت راحت تره دیگه چرا آخه بخوای یه ریجن مخالف با دستگاه بگیری :-/:-/........:d...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من چون خودم هنوز PS3 نگرفتم اینو نمیدونم (به زودی میگیرم)...اما فک کنم همون زبانشون فرق داشته باشه یا شایدم کلا اجرا نمیشه.........اگه فیلم بخوای ببینی که میدونم اگه ریجن ها یکی نباشه نمیخونه دستگاه , در رابطه با بازی هم اگه ریجن بازی با دستگاه یکی باشه کلا خیالت راحت تره دیگه چرا آخه بخوای یه ریجن مخالف با دستگاه بگیری :-/:-/........:d...
ما فک کنم همون زبانشون فرق داشته باشه
نه اون رو میشه درست کرد ! ولی اولش انگلیسی هست ! و مشکلی نیست !
اگه فیلم بخوای ببینی که میدونم اگه ریجن ها یکی نباشه نمیخونه دستگاه
بله باید ریجن دستگاه با فیلم یکی باشه !
در رابطه با بازی هم اگه ریجن بازی با دستگاه یکی باشه کلا خیالت راحت تره دیگه چرا آخه بخوای یه ریجن مخالف با دستگاه بگیری :-/:-/........:d...
ولی بازی هیچ ربطی به ریجن نداره ! فوقش میخوای dlc ـهای بازی رو دانلود کنی دیگه که اونم باید با اکانتت بخونه و بازی ، به دستگاه ربطی نداره !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان از کجا میشه دسته اصل از تقلبی رو تشخیص داد.
تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال ‏(
multipage.gif
1 2)

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
یه سوال!
می دونم که هر دسته USB با PS3 کار می کنه , این واسه فرمون هم صادقه؟ مثلا هر فرمون USB بی نام و نشونی کار می کنه تو بازی ها؟ یا بستگی به بازیش داره؟

فکر نکنم هر دسته usb با ps3 کار کنه ها!!
تازه دسته هایی هم که از سال 2008 به قبل مخصوص ps3 ساخته شده بودن با آپدیت جدید PS3 دیگه کار نمیکنن (منظورم دسته های شرکت هایی به جز سونی هست)

فرمون رو هم مخصوص هست و هر فرمونی کار نمیکنه

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان یه سوال دارم در مورد بازی Ninja Gaiden sigma 2 ...

این بازی Ninja gaiden sigma 2 رو حدودا 2 سال پیش روی ایکس باکس 360 بازی کردم الان این نسخه ps3 رو دانلود و بازی کردم که 1سال بعد از نسخه ایکس باکس 360 اومد ! این دقیقا همون داستان و همون بازی نینجا گایدن سیگما روی ایکسباکس 360 هستش ؟ هیچ فرقی نداره دوستانی که بازی کردن ؟؟؟؟

لطفا جواب بدین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر