هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من در خرید بلوری رایت شده شک دارم.

آیا استفاده از بلوری کپی شده فیلم ، لنز کنسول رو ضعیف تر میکنه !؟
اگه تضمینی باشه و کیفیت دیسک هم خوب باشه بعید میدونم مشکل ایجاد کنه
ولی کلا تجربه خودم نشون داده اگه دیسک کپی تو دستگاه بزاری تو طولانی مدت صدمه میزنه

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157

نه رفیق . اونی که به لنز آسیب میزنه کثیف بودن و خش دار بودن دیسک هست . در حالت عادی لنز با دیسک اصلا ارتباط فیزیکی نداره ...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه رفیق . اونی که به لنز آسیب میزنه کثیف بودن و خش دار بودن دیسک هست . در حالت عادی لنز با دیسک اصلا ارتباط فیزیکی نداره ...
میدونم ولی سرعت رایت اگه از سرعت خودندن درایو بالاتر باشه مطمئنا آسیب میرسونه
من تو درایو pc تا الان دیسک خش دار نزاشتم ولی همین دیروز سوخت!

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
خوب ببین فاصله ی لنز به دیسک انقدر نزدیک هست که اگر کوچکترین جسم خارجی (گرد و غبار ، کثیفی و ...) روی دیسک باشه به لنز آسیب می رسونه . کم کم اینها لنز و ضعیف می کنند و اگر به دادش نرسی فاتحش خونده میشه . شما همون اثر انگشتت هم که روی لنز بمونه احتمال آسیب رسوندشنش به لنز هست ! البته من خودم خیلی حساس نیستم . من حتی اولین درایو نوریم مال 12 سال پیش هنوز قابل استفاده است :D

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481

به قول ایشون mehrdad_ati ربطی نداره.
لنز کارش خوندنه . حالا اگه سرعت رایت کم و زیاد باشه این لنزـه که تسمیم میگیره با شرایطی که براش گذاشتن بخونه یا نه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من دسته دوستم رو ازش قرض گرفتم باهاش يه بازی رو تموم كنم ولی هر كاری می كنم دستگام دسته رو شناسایی نمی كنه.
قبلا دسته ديگه به كنسولم زده بودم (دو سال پيش حدودا) و راحت با كابل شارژ كه زدم شناسایی كرد ولی الان با كابل شارژ هم شناسایی نمی كنه.
كسی نمی دونه بايد چيكار كنم؟ فريمورمم رو 3.72 هست.
پ.ن: حالا خوبه 50 تومن پول دسته جديد ندادم و گذاشتم برای ماه بعد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من دسته دوستم رو ازش قرض گرفتم باهاش يه بازی رو تموم كنم ولی هر كاری می كنم دستگام دسته رو شناسایی نمی كنه.
قبلا دسته ديگه به كنسولم زده بودم (دو سال پيش حدودا) و راحت با كابل شارژ كه زدم شناسایی كرد ولی الان با كابل شارژ هم شناسایی نمی كنه.
كسی نمی دونه بايد چيكار كنم؟ فريمورمم رو 3.72 هست.
پ.ن: حالا خوبه 50 تومن پول دسته جديد ندادم و گذاشتم برای ماه بعد.

احتمالا دسته فابریکی نیست که نمیتونه شناسایی کنه
با کابل هم وصل میکنی بازم کاری نمیکنه؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نه دسته فابريكه خود كنسول دوستمه، فريمور كنسول خودشم رو 4.11 ـه اگه فابريك نبود خودش نمی تونست استفاده كنه ازش.
بله با كابلم می زنم شناسایی نمی كنه اصلا هنگ كردم.
نمی دونم دكمه ريست دسته اش رو بزنم درست می شه يا نه؟
ويرايش: ريستش كردم درست شد.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه دسته فابريكه خود كنسول دوستمه، فريمور كنسول خودشم رو 4.11 ـه اگه فابريك نبود خودش نمی تونست استفاده كنه ازش.
بله با كابلم می زنم شناسایی نمی كنه اصلا هنگ كردم.
نمی دونم دكمه ريست دسته اش رو بزنم درست می شه يا نه؟
ويرايش: ريستش كردم درست شد.

بعضیوقتا دسته ها نیاز دارن ریست بشن تا این جور مشکلات برطرف بشه
خوبه درست شد نگران بیدیم :d

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
یه سوال ،

سایتی هستش که سریال دستگاه رو وارد کنی و تمام اطلاعات از جمله تاریخ ساخت و ریفر بودن یا نبودن و .... اینا رو بگه؟

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه ، یه ps3 جدید خریدم ، وقتی میزنم ریزاین کنترولر ، دسته رو میخونه دستگاه رو که خاموش روشن میکنی دوباره باید از اوب ریزاین کنی.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه سوال ،

سایتی هستش که سریال دستگاه رو وارد کنی و تمام اطلاعات از جمله تاریخ ساخت و ریفر بودن یا نبودن و .... اینا رو بگه؟

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه ، یه ps3 جدید خریدم ، وقتی میزنم ریزاین کنترولر ، دسته رو میخونه دستگاه رو که خاموش روشن میکنی دوباره باید از اوب ریزاین کنی.
نه نیستش
دستت مشکل داره باید بره برای تعمیر

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
سلام

من به یه مشکل عجیب با دسته دوئل شوک برخوردم ! دقیقا از وقتی که دستگاه رو به led وصل کردم ( که هر جوری فکر می کنم هیچ ربطی نداره ! ) دسته یک بار در میون قاطی می کنه و برای مثال وقتی توی منو ps3 جهت های چپ و راست رو می زنم و اصلا با دایره کاری ندارم اون جهت ها مثل اینتر عمل می کنه و یهو گزینه ها رو باز می کنه . یا حتی وقتی دکمه پلی استین وسط دسته رو فشار می دم باز هم مثل اینتر عمل می کنه و اون گزینه و یا فایل رو باز می کنه !! توی بازی فیفا هم بعضی وقت ها خود به خود پاس می ده و یا دکمه شوت مثل تو سر توپ عمل می کنه و ........ !! در اصل بودن دستم شک ندارم و ضربه ای هم نخورده و هیچیشم نشده . این می تونه ربطی به led داشته باشه واقعا !!!!؟ و کلا چیکار باید بکنم ؟ دسته رو می شه ریست کرد از جایی ؟ یه قسمت سوزنی داره پشت دسته از اونجا می شه این کارو کرد !؟

ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام

من به یه مشکل عجیب با دسته دوئل شوک برخوردم ! دقیقا از وقتی که دستگاه رو به led وصل کردم ( که هر جوری فکر می کنم هیچ ربطی نداره ! ) دسته یک بار در میون قاطی می کنه و برای مثال وقتی توی منو ps3 جهت های چپ و راست رو می زنم و اصلا با دایره کاری ندارم اون جهت ها مثل اینتر عمل می کنه و یهو گزینه ها رو باز می کنه . یا حتی وقتی دکمه پلی استین وسط دسته رو فشار می دم باز هم مثل اینتر عمل می کنه و اون گزینه و یا فایل رو باز می کنه !! توی بازی فیفا هم بعضی وقت ها خود به خود پاس می ده و یا دکمه شوت مثل تو سر توپ عمل می کنه و ........ !! در اصل بودن دستم شک ندارم و ضربه ای هم نخورده و هیچیشم نشده . این می تونه ربطی به led داشته باشه واقعا !!!!؟ و کلا چیکار باید بکنم ؟ دسته رو می شه ریست کرد از جایی ؟ یه قسمت سوزنی داره پشت دسته از اونجا می شه این کارو کرد !؟

ممنون

آقا کیامی سلام
پشت دسته رو ببین یه پیچی وسط دسته به سمت بالا هستش کنار اون یه سوراخ ریز هست با به خلال دندون یا یه مداد یا یه همچین وسیله ای یه دکمه تو اون سوراخ هست بزنش دسته ریست میشه بعد یا کابل وصلش که به ps3 وقتی خاموشه بعد با دکمه وسط روشن کن کنسولتو و در نهاید با دسته خاموشش کن مشکلت برطرف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر