هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان با اینکه میدونم نمیشه اما برای کسب اطمینان میپرسم :میشه از نویگیشن برای بازی های غیر Moveبجای جوی استیک استفاده کرد(برای بازی های دونفره؟)
بعدشم اینکه نویگیشن جای دسته Move رو بگیره؟یعنی برای بازی دونفره موو بجای دوتا دسته موو از یک موو و یک نویگیشن میشه استفاده کرد؟
...اینو تو تاپیک Move پرسیدم کسی جواب نداد...

سوال اولت اینکه شما حتی اگه وصل هم بکنی یه سری دکمه ها و یه آنالوگ کم میاری پس اگرم میشد نمیتونستی بازی کنی..
سوال دومت هم نه هم نمیشه.. :d

دوستان من يه ps3 40 gig دارم ولي از كيفيت تصويرش راضي نيستم يعني تو قسمت تنضيماتش كه ميرم اخرين حد كيفيتش فقط 480i هستش يعني مضخرف حتي p هم نيست
و اينكه نه 720 داره نه 1080 تازه كابل hdmi هم وصل كردم حتي ال سي ديمم full hd هستش ولي نميدونم چرا ps3 بنده گزينه هاي 720 و 1080 رو نداره و ايني ام كه هست 480i هستش كه اصلا از كيفيتش راضي نيستم
چطوري من اينو به p تبديل كنم و چطوري كيفت هاي ديگه مثل 720 و 1080 رو پيدا كنم ؟؟

اقا خدايي كمك كنيد كه يه دنيا ازتون سپاس گذار خواهم شد

سلام من یه کد برای PSN Card $50 به دستم رسید من کد رو وارد کردم بعد که زدم بره مرحله بعد مینویسه :
this playStation Network card has a value of $50.00. do you want to add thes funds to your wallet?
وقتی yes میزنم مینویسه :
the founds could not be added to your wallet.
حالا منظورش چیه؟

داداش دیگه اینقد گاگول نیستم:| فرق ریجن اکانت ها رو بلدم.ریجن اکانتم آمریکا هست.

شما نگفتید ریجن اکانت و کنسولتون مال کجاست ، پس من بیشترین احتمال رو دادم که تفاوت ریجن دلیل اصلی باشد.

در ثانی ، من کی شما رو گاگول خطاب کردم !؟ عفّت کلام داشته باشید. به همه کسانی که قصد راهنمایی تون رو دارند هم اینطوری بی احترامی می کنید !؟

شما نگفتید ریجن اکانت و کنسولتون مال کجاست ، پس من بیشترین احتمال رو دادم که تفاوت ریجن دلیل اصلی باشد.

در ثانی ، من کی شما رو گاگول خطاب کردم !؟ عفّت کلام داشته باشید. به همه کسانی که قصد راهنمایی تون رو دارند هم اینطوری بی احترامی می کنید !؟

داداش حالت خوبه؟من کی به شما بی احترامی کردم؟:-o من چیزی که گفتم در مورد خودم من مگه به شما توهینی کردم که الا ن بهتون برخورده! :-/

داداش حالت خوبه؟من کی به شما بی احترامی کردم؟:-o من چیزی که گفتم در مورد خودم من مگه به شما توهینی کردم که الا ن بهتون برخورده! :-/

اینکه سطح فکر من رو در حدی قرار می دهید که به قول خودتون ، شما را گاگول فرض و خطاب کنم ؛ تمسخر حد شعورم نیست !؟
کاش یه کم ، فقط یه کم ، وجدان داشتید.

---------- نوشته در 02:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

من دیگر جوابی به شما نمی دهم و بحثی با شما ندارم. دوستان و اهل فن ، سوالهای شما رو پاسخ خواهند داد.

اینکه سطح فکر من رو در حدی قرار می دهید که به قول خودتون ، شما را گاگول فرض و خطاب کنم ؛ تمسخر حد شعورم نیست !؟
کاش یه کم ، فقط یه کم ، وجدان داشتید.

oh my GOD! داداش من اصلا قصدم توهین به شما نبود.گفتم شاید فکر کردید تازه کار هستم و چیز زیادی راجع به PSN و PSN CARD نمیدونم.همین!آخر سر مشکل ما رو حل نکردیا!:d

oh my GOD! داداش من اصلا قصدم توهین به شما نبود.گفتم شاید فکر کردید تازه کار هستم و چیز زیادی راجع به PSN و PSN CARD نمیدونم.همین!آخر سر مشکل ما رو حل نکردیا!:d

الان به غیر از این 50 دلاری پول دیگه توش هست؟ چون اکانت PSN بیشتر از 150 دلار رو نمیتونه نگه داره.اگه اشتباه نکنم.قبلا که اینطوری بود.

دقیقا حرف همین آرمان جان هستش ببین تو اکانتت ریاد پول نیست؟
یه چک بزن ببین شاید پول زیاد توشه

دوستان من يه ps3 40 gig دارم ولي از كيفيت تصويرش راضي نيستم يعني تو قسمت تنضيماتش كه ميرم اخرين حد كيفيتش فقط 480i هستش يعني مضخرف حتي p هم نيست
و اينكه نه 720 داره نه 1080 تازه كابل hdmi هم وصل كردم حتي ال سي ديمم full hd هستش ولي نميدونم چرا ps3 بنده گزينه هاي 720 و 1080 رو نداره و ايني ام كه هست 480i هستش كه اصلا از كيفيتش راضي نيستم
چطوري من اينو به p تبديل كنم و چطوري كيفت هاي ديگه مثل 720 و 1080 رو پيدا كنم ؟؟

اقا خدايي كمك كنيد كه يه دنيا ازتون سپاس گذار خواهم شد

اقا كسي نميخواد جواب اين سوال مارو بده؟؟؟

سلام دوستان این هندزفری بلوتوث چه طور مچ میشه با پلی 3؟ کدوم قسمت ؟
بعد من یه هندزفری بلوتوث سونی اریکسون دارم ماله پی 990 هست میشه ازش استفاده کرد ؟ ممنون
فقط صدا رو بشنوم نمیخواد صدا بره:d ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or