هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقایون من الان داشتم به ps3 همینجوری ور میرفتم دیدم تو عکس ها و موزیک ها و فیلم ها اسم کامپیوترم اومده ولی نمیذاره ببینم میگه اجازه نداری:( چجوری میشه وصلش کرد؟

سلام :d یکی بی زحم لینک آخرین آپدیت بعلاوه آموزش ریختن تو USB و ... رو لطف میکنه ؟! :d
آپدیت و زحمت میکشی یه پا میری دم در سایتشون از اونجا میگیریش :دی
فقط دقت کن همریجن کنسولت باشه.
بعد که فایل رو گرفتی اسمشو عوض نمیکنی و میزاری همونجوری باشه.
این فایل رو میندازی تو یه پوشه به اسم UPDATE { با حروف بزرگ }
بعد این پوشه رو از گوشش میگیری :دی میدازی تو پوشه PS3 { با حروف بزرگ }
بعد گوش این پوشه رو هم محکم میگیری :دی میندازی تو فلش میزنی به کنسولت .
بعد تو اطلاعت آپدیت از گزینه آپدیت با فلش استفاده میکنی.

به همین خوشمزگی :دی

---------- نوشته در 08:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

آقایون من الان داشتم به ps3 همینجوری ور میرفتم دیدم تو عکس ها و موزیک ها و فیلم ها اسم کامپیوترم اومده ولی نمیذاره ببینم میگه اجازه نداری:( چجوری میشه وصلش کرد؟
مطمئنا یا پاور دی وی دی داری تو PC
یا مدیا سرورت بازه
یا مدیا پلیرت

به هر حال بهترین گزینه همون مدیا سرور هستش که هر وقت باز کنی همراهش باید فایروال آنتیویروس و خود فایروال اگه داشته باشی ، دیزیبل باشه
بعد میتونی فایل انتقال بدی.

همین :دی

حامد عزیز این برنامه با کنسول جیلبریک نشده هم کار میکنه دیگه؟
بعدش من متوجه نشدم فایل رو تو ps3 اجرا میکنیم یا تو کامپیوتر؟
اگه تو کامپیوتر باید فایل رو اجرا کنیم که همین کار رو بدون ps3 هم میشه انجام داد، کامپیوتر رو مستقیم با LCD لینک کرد و با اجرای هر فیلمی از طریق ویندوز مدیا پلیر اون رو تو LCD دید، آیا ps3 مزیتی نسبت به این داره؟

---------- نوشته در 01:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 PM ارسال شده بود ----------
کپی خور یا کپی نخور؟؟!

من نمیدونم رو کپیخور جواب میده یا نه تو بخش خودش بپرس
شما یه ارتباط و اجازه رو از طریق pc توسط اون برنامه صادر میکنی که کنسول بتونه به تمامی فایل ها و درایو ها دسترسی داشته باشه
در اصل فایل تو ps3 اجرا میشه حالا بخواد هر فرمتی باشه
خب اگه قرار بود کامپیوترو وصل کنی به lcd بیکار بودن همچین برنامه ای بسازن؟:d
دوستان من در این مرحله از بازی *********** 3 گیر کردم طرف رو تعقیب میکنم ولی وقتی به خیابون میرسم کشته میشم :((
لصفا راهنمایی کنید

برو تو تاپیک خود بازی بپرس اینجا جاش نیست
سلام :d یکی بی زحم لینک آخرین آپدیت بعلاوه آموزش ریختن تو USB و ... رو لطف میکنه ؟! :d
راستی USB رو باید Configure کرد ؟! چه قدر حجم میبره ؟!

لینک آخریو بهت دادم برو تو فلشت این فولدرو بساز PS3 (حروف بزرگ و کوچیکو رعایت کن) بعد برو فولدر UPDATE رو تو فولدر PS3 بساز بعد فایل PS3UPDAT.PUP رو کپی کن تو فولدر UPDATE
و بعد فلشتو بزن به کنسول برو تو منوی settings بعد تا ته برو بالا بعد system update رو بزن بعد یه گزینه داره همچین متنی داره via storage media اونو بزن آپدیتو از تو کولدیسکت پیدا میکنه و شروع میکنه به نصبش

یه سوال داشتم :

آیا میشه بدون اینکه ps3 رو هک کنیم فایلهای بزرگ رو (بالای 4 گیگ) split کنیم و بریزیم توی هارد داخلی ؟! یا مثلا فایلهای iso رو یه جوری از توی pc بریزیم روی هارد خود دستگاه ؟!

سلام دوستان
میشه بگید ایا پی اس3 بلوری فیلم رو راحت جواب میده یا نه؟
کنسول کپی خور باشه یا نباشه فرقی می کنه؟
من الان می خوام فیلم بلوری کپی بگیرم از اینا که تو پی تی می فروشن موندم راحت جواب کیده یا نه؟....
اگه توضیحاتی بدید ممنون می شم...

سلام دوستان
میشه بگید ایا پی اس3 بلوری فیلم رو راحت جواب میده یا نه؟
کنسول کپی خور باشه یا نباشه فرقی می کنه؟
من الان می خوام فیلم بلوری کپی بگیرم از اینا که تو پی تی می فروشن موندم راحت جواب کیده یا نه؟....
اگه توضیحاتی بدید ممنون می شم...

آره خوب جواب میده ولی اگر میخوای mkv ببینی باید یه برنامه دانلود که روی آپدیت هستش برای همین نمیشه.

آقایون یه سوال چند وقتیه چشمم رو گرفته

جایی رو سراغ دارید بشه اسکین خرید ؟ یا سفارش زد ؟ حالا قیمتش زیاد مهم نیست

مخصوصا قالب دسته Ps3 بزنیم

حالا جای مخصوص این کار نباشه

کجا هست بتونه برچسب درست کنه

تهران باشه :دی ممنون !

آقایون یه سوال چند وقتیه چشمم رو گرفته

جایی رو سراغ دارید بشه اسکین خرید ؟ یا سفارش زد ؟ حالا قیمتش زیاد مهم نیست

مخصوصا قالب دسته Ps3 بزنیم

حالا جای مخصوص این کار نباشه

کجا هست بتونه برچسب درست کنه

تهران باشه :دی ممنون !

محمد عزیزم اگر میخوای یه سری برچسب هستش ( دقیق برچسب نیست ) که میزنن رو لیده لبتاب میتونی از اونا بخری 10 12 تومن بیشتر نیس مدل های مختلفی هم داره من خودم فراریشو دارم.

محمد عزیزم اگر میخوای یه سری برچسب هستش ( دقیق برچسب نیست ) که میزنن رو لیده لبتاب میتونی از اونا بخری 10 12 تومن بیشتر نیس مدل های مختلفی هم داره من خودم فراریشو دارم.

طرح من بدم .. نه اون آماده داشته باشه !

دیگه دارم دیوونه میشم ، دوستم با همین ISPایم با همین سرعت و مثل من نامحدود بدون انجام هیچ تغییراتی که تو این تاپیک امده راحت به PSN وصل میشه و بازی میکنه ولی برای من موقع بازی کردن کانکت نمیشه و ارور DNS میده ، هیچ کسی هم کمکم نمیکنه :(( Motorstrom هم تست کردم اونم کانکت نمیشه ...

دیگه دارم دیوونه میشم ، دوستم با همین ISPایم با همین سرعت و مثل من نامحدود بدون انجام هیچ تغییراتی که تو این تاپیک امده راحت به PSN وصل میشه و بازی میکنه ولی برای من موقع بازی کردن کانکت نمیشه و ارور DNS میده ، هیچ کسی هم کمکم نمیکنه :(( Motorstrom هم تست کردم اونم کانکت نمیشه ...
برو یه لیوان آب خنک بخور یکم خودتو باد بزن آروم بشی مشکلی نیست که بیا کمکت کنم:d
الان وایرلس وصل میشی یا wired؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or