هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
سلام دوستان این هندزفری بلوتوث چه طور مچ میشه با پلی 3؟ کدوم قسمت ؟
بعد من یه هندزفری بلوتوث سونی اریکسون دارم ماله پی 990 هست میشه ازش استفاده کرد ؟ ممنون
فقط صدا رو بشنوم نمیخواد صدا بره:d ممنون

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اقا كسي نميخواد جواب اين سوال مارو بده؟؟؟

رفیق اینکاری که میگم امتحان کن ببین درست میشه یا نه.دستگاهت رو خاموش کن.در حالی که چراغ جلوی PS3 قرمزه دستت رو بذار روی دکمه ی روشن شدن و نگه دار تا علاوه بر بوق روشن شدن یه بوق دیگه هم بزنه(یعنی وقتی چراغ به جای قرمز سبز شد دستت رو همچنان نگه دار تا یه صدای بوق دیگه هم بده ) و اونوقت دستت رو بردار.اونوقت تنظیمات تصویر به حالت اولیه در میاد.حالا 2 تا سوال ازت میکنه هر دو رو بزن Yes خودش به طور اتوماتیک روی بالاترین کیفیت ممکن تصویر رو تنظیم میکنه.ببین چی میشه.

سلام دوستان این هندزفری بلوتوث چه طور مچ میشه با پلی 3؟ کدوم قسمت ؟
بعد من یه هندزفری بلوتوث سونی اریکسون دارم ماله پی 990 هست میشه ازش استفاده کرد ؟ ممنون
فقط صدا رو بشنوم نمیخواد صدا بره:d ممنون

سلام رفیق
برو به قسمت Accessory Settings و بزن Manage Bluetooth Device و بزن Register New Device و Start Scanning رو بزن حالا PS3 در حال سرچ کردن اون هدست میباشد که باید هدستت هم در حال سرچ کردن باشه.بستگی به مدل هدست فرق میکنه.مثلا هدست اصلی خود سونی(که باندل Socom هم داشت) باید دکمه ی روشن شدن رو چند ثانیه نکه میداشتی نمیدونم این یکی هم همینطوره یا نه.وقتی با هم ست شدن میتونی از قسمت Accessory Settings قسمت Voice Changer تستش کنی.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
دقیقا حرف همین آرمان جان هستش ببین تو اکانتت ریاد پول نیست؟
یه چک بزن ببین شاید پول زیاد توشه

الان به غیر از این 50 دلاری پول دیگه توش هست؟ چون اکانت PSN بیشتر از 150 دلار رو نمیتونه نگه داره.اگه اشتباه نکنم.قبلا که اینطوری بود.

دوستان ممنون از راهنماییتون .تو اکانت که هیچی نیست خالی خالی هست.کدش فکر کنم سر کاری بود.

emerald

کاربر سایت
Jan 13, 2012
13
دوستان من چندتا بازی توی هارد درایوم دارم امروز برای اولین بار به PS3 متصلش کردم و یکی از بازی ها رو اجرا کردم یدفعه وسط بازی پیام اومد که دیسک بازی بیرون اومده برای ادامه بازی دیسک رو وارد و ریستارت کنید! میخواستم بدونم مشکل چیه؟ اصلا درسته هارد درایو برای مدت طولانی یه PS3 متصل باشه و بازی کرد؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
دوستان من چندتا بازی توی هارد درایوم دارم امروز برای اولین بار به PS3 متصلش کردم و یکی از بازی ها رو اجرا کردم یعدفه وسط بازی پیام اومد که دیسک بازی بیرون اومده برای ادامه بازی دیسک رو وارد و ریستارت کنید! میخواستم بدونم مشکل چیه؟ اصلا درسته هارد درایو برای مدت طولانی یه PS3 متصل باشه و بازی کرد؟

سوال شما مربوط به این بخش نمیشه!این به سوالات مربوط به کپی خور جواب داده نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
رفیق اینکاری که میگم امتحان کن ببین درست میشه یا نه.دستگاهت رو خاموش کن.در حالی که چراغ جلوی PS3 قرمزه دستت رو بذار روی دکمه ی روشن شدن و نگه دار تا علاوه بر بوق روشن شدن یه بوق دیگه هم بزنه(یعنی وقتی چراغ به جای قرمز سبز شد دستت رو همچنان نگه دار تا یه صدای بوق دیگه هم بده ) و اونوقت دستت رو بردار.اونوقت تنظیمات تصویر به حالت اولیه در میاد.حالا 2 تا سوال ازت میکنه هر دو رو بزن Yes خودش به طور اتوماتیک روی بالاترین کیفیت ممکن تصویر رو تنظیم میکنه.ببین چی میشه.

سلام رفیق
برو به قسمت Accessory Settings و بزن Manage Bluetooth Device و بزن Register New Device و Start Scanning رو بزن حالا PS3 در حال سرچ کردن اون هدست میباشد که باید هدستت هم در حال سرچ کردن باشه.بستگی به مدل هدست فرق میکنه.مثلا هدست اصلی خود سونی(که باندل Socom هم داشت) باید دکمه ی روشن شدن رو چند ثانیه نکه میداشتی نمیدونم این یکی هم همینطوره یا نه.وقتی با هم ست شدن میتونی از قسمت Accessory Settings قسمت Voice Changer تستش کنی.
ممنون داداش
اقا این سرچش شد و بعد اسمش اومد ولی پسورد میخواد؟!!!!! همه ههندزفری ها اینجوریند؟ پسورد میخوان یا فقط مال من اینجوریه ممنونو

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون داداش
اقا این سرچش شد و بعد اسمش اومد ولی پسورد میخواد؟!!!!! همه ههندزفری ها اینجوریند؟ پسورد میخوان یا فقط مال من اینجوریه ممنونو
پسووردشو 4 تا 0 بزن ببین قبول میکنه؟ اگه نکرد تو دفتر چه خود هدست باید نوشته باشه

sasan831

کاربر سایت
Apr 16, 2012
8

سلام رفیق

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي خداي من اقا دمت گرم اين همه مدته ps3 دارم تازه الان گذاشتمش رو كيفيت 720 عجب كيفيتي پسر اقا يه دنيا ممنونم ازت فقط بگو چطوري ازت تشكر كنم بگو چطور جبران كنم خيلي مردي بخدا دمت گرم

كاپتان بلكتم داداش ولي خيلي سنگينه نكش

آخرین ویرایش:

perslion

کاربر سایت
Mar 13, 2012
17
من خودم دسته ps2 با تبدیل گرفتم 22 تومن دسته اصل 12 و تبدیل 10تومن(تبدیلش یه فیش usb داره که میخوره به دستگاه یه سرش دیگش هم که جای 2 تا دسته ps2 داره میخوره)
من راضی ام باهاش فوتبال -ماشین بازی میکنم.
sku_10908_1.jpg

شرمنده میشه آدرس بدید از کجا گرفتید؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دمت گرم حل شد
مرسی
+++++++++
نمیشه صدایه بازی رو فقط شنید؟
نه صدای بازیو نمیتونی بشنوی اگه از اون مدل میخوای یه سر بیا پروفایلم تو بخش آلبوم ها یه وایرلس هدست استریو گزاشتم اون هم صدای صحبتو هم صدای بازیو انتقال میده
ولی قیمتش بالاس
شرمنده میشه آدرس بدید از کجا گرفتید؟
توپخونه پاساژ لباف و مغازه های بر خیابون چندتاشونو بگردی دارن (البته نه اونیکه تو عکس هستش)
همشونم کیفیتشون یکیه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
سلام به فن بوی های عزیز من ازتون مشورت می خوام...حدود 9 ماه ایکس باکس داشتم و الان یه پلی 3 گرفتم و چون کف بازی هیوی رین بودم اونرو انجام دادم ..حالا دلم واسه بازی های جدید تنگ شده ولی بودجه ندارم که برم دائم بازی اورجینال بخرم و بازی جدیدا هم که دانگل میخواد ..به نظرتون دوباره ایکس باکس بگیرم؟ اما خداییش بازی انحصاری ها خیلی شاخن و من فقط هیوی رین رو بازی کردم اگر دستگاه رو نگه دارم و با انحصاری هاش خودمو سرگرم کنم امکانش هست که بعدا فریمورش هک بشه و مثل 3.55 بشه بازی کپی انجام داد/؟ از وقتی با پلی 3 بازی میکنم لذت بازی رو تازه فهمیدم چون کنسولش واقعا قویه ولی این بازی جدیدا بدجور داره قلقلکم میده...شماها جای من بودید چکار میکردید؟؟؟

sasan831

کاربر سایت
Apr 16, 2012
8
اقا يه سوال ديه دارم ممنون ميشم جوابم رو بدين خدايي خيلي بچه هاي با معرفتي هستين

دوستان pal به چه معناست كه در بعضي ال سي دي ها بكار ميره و اينكه از كجا بايد بدونم ال سي دي بنده pal هستش

پيشاپيش سپاس گذارم

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به فن بوی های عزیز من ازتون مشورت می خوام...حدود 9 ماه ایکس باکس داشتم و الان یه پلی 3 گرفتم و چون کف بازی هیوی رین بودم اونرو انجام دادم ..حالا دلم واسه بازی های جدید تنگ شده ولی بودجه ندارم که برم دائم بازی اورجینال بخرم و بازی جدیدا هم که دانگل میخواد ..به نظرتون دوباره ایکس باکس بگیرم؟ اما خداییش بازی انحصاری ها خیلی شاخن و من فقط هیوی رین رو بازی کردم اگر دستگاه رو نگه دارم و با انحصاری هاش خودمو سرگرم کنم امکانش هست که بعدا فریمورش هک بشه و مثل 3.55 بشه بازی کپی انجام داد/؟ از وقتی با پلی 3 بازی میکنم لذت بازی رو تازه فهمیدم چون کنسولش واقعا قویه ولی این بازی جدیدا بدجور داره قلقلکم میده...شماها جای من بودید چکار میکردید؟؟؟
سلام ببینید در مورد هک و اینا که اینجا جاش نیست
درمورد خرید بازی خب شما یکی بگیر بعد بفروش یکی دیگه بگیر نهایت 10 تومن زیر قیمت میتونی بدی بره و بازی دیگه رو بگیری

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

اقا يه سوال ديه دارم ممنون ميشم جوابم رو بدين خدايي خيلي بچه هاي با معرفتي هستين

دوستان pal به چه معناست كه در بعضي ال سي دي ها بكار ميره و اينكه از كجا بايد بدونم ال سي دي بنده pal هستش

پيشاپيش سپاس گذارم
پال یه نوع سیستم برای تلویزیون ها هستش که مشخص میکنه اون تلویزیون تو کدوم ریجن تولید شده کلا تلویزیون های امروزی همه مولتی سیستم هستن و هم پال و هم NTSC رو ساپورت میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر