هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یکی از کاربرای عزیز جایی گفته بودن که حالت قرار گیری دستگاه زیاد مهم نیست..الیم 160 هستش...درسته؟؟؟!!(الان خفته..ایستاده نیست!(اگر بخوام حالت ایستاده بذارمش باید بذارمش جفت 360(دشمن خونی هستن:d:d)که جا رو میز بیشتر بشه...
ایستاده مشکلی پیش نمیاد براش...!!!؟(گرمایشی یا لنز)
چون کپی خوره بازی از رو بلوری نصب نکردم روی هارد دستگاه ولی وقتی بازیای(کپی)رو اجرا میکنم دیسک که نمیچرخه درسته؟؟؟یه لرزشی هست(خیلی کم)وقتی که دست میزنم به دستگاه مال فنه؟

واسه من 25124 هست.رجیون 3 ، درسته؟

..........

رجیون درایو رو از کجا میشه بفهمیم؟

در اصل 2512A هست نه 4 کنسولتون برای ریجن 3 هست همونطور که حدس زدید و مربوط به کشور هنگ کونگ میشه
اونو اطلاعی ندارم چجوری میشه فهمید
گردو خاک اسیب جدی به ps3میرسونه درسته؟؟؟؟!!!
کلا دشمن اصلی ps3 گرد و خاک و رطوبته که بیشتر اینجا گرد و خاک هست تا رطوبت اگه کنسولتون رو برای مدت زیادی (مثلا 2 هفته بیشتر) میخواید خاموش کنید بهتره کلا بزارید تو جعبش چون گرد و خام میشینه رو برد و اتصال های پایه آی سی ها و بعد از روشن کردن اون گرد و خاک در اثر گرما میسوزه و اتصال هایی بین پایه ها ایجاد میکنه که باعث از کار افتادن دستگاهتون میشه
البته این اتفاقات خیل نادره ولی خب احتیاط شرط عقله

گردو خاک اسیب جدی به ps3میرسونه درسته؟؟؟؟!!!
*خوب آره دیگه
خاک به نظر من به تمام وسایل الکتریکی و برقی حالا هرچی که میخاد باشه آسیب میزنه

راستی حامد دوتا ps3 رو بخاد با کابل لن به هم وصل کنی هاب میخاد یا نه؟
اگه آموزشی سراغ داری به صورت تصویری لینکشو بده که همه استفاده کنن
اینکه بری تو settings به زیرمجموعی network settinge بعداون عددا رو {192.168.0.1}وارد کنی رو چند دفعه امتحان کردم نشده
اگه بصورت عکس یا فیلم جایی هست آدرسو بذار

آخرین ویرایش:
یکی از کاربرای عزیز جایی گفته بودن که حالت قرار گیری دستگاه زیاد مهم نیست..الیم 160 هستش...درسته؟؟؟!!(الان خفته..ایستاده نیست!(اگر بخوام حالت ایستاده بذارمش باید بذارمش جفت 360(دشمن خونی هستن:d:d)که جا رو میز بیشتر بشه...
ایستاده مشکلی پیش نمیاد براش...!!!؟(گرمایشی یا لنز)
چون کپی خوره بازی از رو بلوری نصب نکردم روی هارد دستگاه ولی وقتی بازیای(کپی)رو اجرا میکنم دیسک که نمیچرخه درسته؟؟؟یه لرزشی هست(خیلی کم)وقتی که دست میزنم به دستگاه مال فنه؟
ایستاده مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه خیالتون راحت اتفاقا باعث میشه گرد و خاک رو برد نشینه
در مورد سوالات آخرتون برید تو بخش jailbreak بپرسید بهتر کمک میکنن

ایستاده مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه خیالتون راحت اتفاقا باعث میشه گرد و خاک رو برد نشینه
در مورد سوالات آخرتون برید تو بخش jailbreak بپرسید بهتر کمک میکنن

حامد جان تو حالت ایستاده برا درایو بلو ری که مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه مال من کپی خور نیست.

حامد جان تو حالت ایستاده برا درایو بلو ری که مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه مال من کپی خور نیست.
نه علی جان مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت
---------
از یه جهت هم به قضیه نگاه کنیم یه جورایی به نفع دستگاهه چون گرد و خاک دیگه رو برد زیاد نمیشینه میره کف دستگاه و از طرفی هم (اینو تو فروم های خارجی خوندم) سنگینی دیسک بلوری روی موتور درایو نمیوفته که از نظر بالا بردن عمر مفید هم موثره (البته اینا همش تاثیر کمی داره ولی خب از همین یه ذره ها شروع میشه آخرش میبینید دستگاه 2 سال بیشتر کار میکنه)

ببخشید من ps3 رو تازه خریدم میشه بگید چیکار ها باید بکنم که ps3 کپی خور نشه چون من همه 14 تا بازی ارجینال دارم برای همین پرسیدم؟
راستش هیچ کاری بزار تو خونتون بمونه و سمت بازار یا مغازه ای نبر که برات کپی خورش کنن
کپیخور کردن دستگاه به این صورت نیست که خود به خور انجام بشه باید برده بشه بیرون داده بشه به کسی که این کارس و اون هم یه سری برنامه ها میریزه رو دستگاه که کپیخور میشه
به نظر من شما که 14 تا بازی اوریجینال (دیسک بلوری) داری اصلا سمتش نرو دردسرش زیاده و نمیارزه آنلاینشو فدا کنی برای یکم ارزونتر شدن بازی ها

مرسی حامد جان..
ولی من سوال اصلیم این بود که این لرزش دستگاه از فنه؟؟؟یا چرخیدن بلوری؟؟
خواهش میکنم
اصولا نباید صدا بده ولی اگه لرزش خفیف داره یا صدا در میاد ازش بخوابونش چون این لرزش های ریز میتونه به مرور زمان ایرادی ایجاد کنه برای اسلیم پایه مخصوصش هست (دیدم تو بازار) اگه پایشو گیر بیاری بتونی با پایه ایستاده بزاری بهتره خیلی پایه شیکی هستش

سلام من پلی3 نمیدونم بعد یک ساعت که روشن میمونه داخل بازی آنجارتد3 صدای فنش بالا میره و دستگاه زیاد داغ میکنه صدای فنش اینجوری وووووووو قبلا حدود دوماهی دستگاه خاموش بوده وحالت خوابیده بوده . سال ساختش 2009 از نمایندگی لادیز گرفتم مدل اسلیم:|:-s:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or