هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان.
میخاستم ببینم ps3 هم مثل xbox سیستی مشابه system link داره(به هر دوشون کابل لن رو وصل کردم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدن)؟

من خودم امتحان نکردم ولی باید بشه و تا اونجایی که توی سایت های خارجی خوندم وقتی وصل میکنی به هم خودشون ip و ... را درست میکنند و نیازی به انجام کار خاصی نیست.

زیرنویس در حالت فایل .Sub .Idx قابل تغییر نیست.. دقت کنید روی سیستمتون فارسی هم نباشه.. با این نوع فرمت نشون میده .. اما *.srt تنظیمات خاص خودش رو داره.

یه سئوال .. فریمور هر بازی که نیاز داره رو از کجا بفهمم ..
و اینکه.. یه سئوال دیگه داشتم... اون قسمت کسی جواب نداد داخل اسپویل میزارم. چون بی ربط با تاپیکه!
کسی مولتی من بلده؟ هاردم Ntfsه داخل ستینگ میرم عوض کنم بشه فرمت برنامه همین.. ولی مینویسه PLease wait رو هیچکاری نمیکنه!

برای سوالت بهتر که بری به بخش هک که در این بخش هست
PS3 Jailbreak

راهی هستش که از بازیها عکس گرفت؟

ببین بستگی به بازی داره که این امکان را داشته باشه و یا نه چون بعضی از بازی ها این جوری توی خوده بازی گزینه عکس داره و میتوانی از بازیت عکس بگیری و بعضی هم نه همچنین گزینه ای نداره:d

آخرین ویرایش:
زیرنویس فارسی هم نشون میده این روش؟
آره نشون میده اگه آموزش کاملشو میخوای برو اینجا کار خودمه اون پست
زیرنویس در حالت فایل .Sub .Idx قابل تغییر نیست.. دقت کنید روی سیستمتون فارسی هم نباشه.. با این نوع فرمت نشون میده .. اما *.srt تنظیمات خاص خودش رو داره.

یه سئوال .. فریمور هر بازی که نیاز داره رو از کجا بفهمم ..
و اینکه.. یه سئوال دیگه داشتم... اون قسمت کسی جواب نداد داخل اسپویل میزارم. چون بی ربط با تاپیکه!
کسی مولتی من بلده؟ هاردم Ntfsه داخل ستینگ میرم عوض کنم بشه فرمت برنامه همین.. ولی مینویسه PLease wait رو هیچکاری نمیکنه!
ما میخوایم زیرنویس srt رو به sub/idx تبدیل کنیم میدونم sub/idx قابل تغییر نیست ولی اگه با برنامه srt رو به اون مدلی که بخوایم تبدیل کنیم میشه با aviaddxsub یه فایل divx ازش کشید بیرون
تو گوگل بگردی فکر کنم میتونی پیدا کنی چه فریموری لازم داره
بعدی رو هم برو تو بخش jailbreak بپرس
راهی هستش که از بازیها عکس گرفت؟
تو حالت اوریجینال از طریق منو خود بازی ها (یه سری خاص) میتونید هم عکس بگیرید هم فیلم برداری کنید
سلام دوستان.
میخاستم ببینم ps3 هم مثل xbox سیستی مشابه system link داره(به هر دوشون کابل لن رو وصل کردم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدن)؟
به این حالت میگن lan party که باید تو بازی قابلیتش موجود باشه شما هر دو رو وصل میکنی به یه روتر و تو تنظیمات network پرو+کسی ست میکنی (هر پورت مودم یه آی پی داره) بعد میری رو تنظیمات lan party بازی و اجرا میکنی
cod ها و آنچارتد 3 رو میدونم lan party دارن

برای سواله دوخمت بهتر که بری به بخش هک که در این بخش هست
PS3 Jailbreak

آره نشون میده اگه آموزش کاملشو میخوای برو اینجا کار خودمه اون پست

ما میخوایم زیرنویس srt رو به sub/idx تبدیل کنیم میدونم sub/idx قابل تغییر نیست ولی اگه با برنامه srt رو به اون مدلی که بخوایم تبدیل کنیم میشه با aviaddxsub یه فایل divx ازش کشید بیرون
تو گوگل بگردی فکر کنم میتونی پیدا کنی چه فریموری لازم داره
بعدی رو هم برو تو بخش jailbreak بپرس
بلدم بابا.. خودم اونجام همش ، پرسیدم . کسی جواب نداد خودم پیدا کردم.. :|

سلام
من بعد از 4 ماه دوباره میخوام برم سر وقت ps3
آیا باید اپدیت جدیدی روش بریزم برای بازیهای جدید مثل uncharted 3 یا killzone 3 یا غیره
یادمه تابستون نمیشد این بازیهارو اجرا کرد میگفتن آپدیت جدید باید بیاد؟الان میشه؟؟؟
الان آپدیت 3.55 روشه و بازیهایی مثل uncharted 2 , killzone 2 روشه؟؟
ممنون

سلام
من بعد از 4 ماه دوباره میخوام برم سر وقت ps3
آیا باید اپدیت جدیدی روش بریزم برای بازیهای جدید مثل uncharted 3 یا killzone 3 یا غیره
یادمه تابستون نمیشد این بازیهارو اجرا کرد میگفتن آپدیت جدید باید بیاد؟الان میشه؟؟؟
الان آپدیت 3.55 روشه و بازیهایی مثل uncharted 2 , killzone 2 روشه؟؟
ممنون

اگه کنسول کپی خور هست بجز این 2 باقی بازیهای دیگر رو نمیشه اجرا کرد .
اگه کپی خو ر نیست شما به فریمور 3.7 نیاز دارید و جدیدترین فریمور 3.4 هست که هنوز بازی واسه این فریمور نیومده

اگه کنسول کپی خور هست بجز این 2 باقی بازیهای دیگر رو نمیشه اجرا کرد .
اگه کپی خو ر نیست شما به فریمور 3.7 نیاز دارید و جدیدترین فریمور 3.4 هست که هنوز بازی واسه این فریمور نیومده

ممنون بابت پاسخ
آره کپی خوره
یعنی اگه کپی خور باشه میشه فقط اون 2 تا بازی رو روش اجرا کرد؟
برا اجرای بازی های دیگه راه حل چیه؟؟
ممنون

دوستان برای بازی warhammer40000 یه آپدیت اومد منم آپدیتش کردم,ولی از وقتی آپدیتش کردم از هر 10باری که میخوام آنلاین بازی کنم 9بارشو دستگاه فریز میکنه(قبلا سر بازی دیگه ای اگه فریز میکرد وقتی بلوری رو از دستگاه در می آوردم دستگاه ریست میشد,ولی الان ریست نمیشه و مجبورم با دکمه خاموشش کنم)اول میخواستم بدونم این فریزهای زیاد دستگاه رو خراب میکنه یا نه؟بعدشم میخواستم بدونم راهی هست که فریز نکنه یا نه؟
پیشاپیش ممنون

سلام دوستان....عزیز تر از جان
یه وسترن 500 خریدم My Passportپارتیشنو فت 32 کردن بازی هم ریختن برام یکی از دوستان...ولی مولتی من رو که اجرا میکنم بازیارو نمیشناسه..مشکلش کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید..(شایدم جاش اینجا نبود ولی جاشو پیدا نکردم)مرسی

سوال

یک سوال داشتم (ps3 slim) برای نگهداری بهتر چند نکته است که من یکی از آنها را شنیدم . وقتی دیگر با کنسول کاری نداریم برای مدت زمانی که از کنسول استفاده نمیکنیم (چند ساعت یا یک روز و یا بیشتر ) برای طولانی شدن عمر دستگاه از برق مستقیم خارج شو یم ( در مدل اسلیم کابل دو شاخه برق آن را بکشیم.( AC power cord ) ) . آیا تاثیری دارد و مفید است یا نه فرقی نمیکند ؟​

یک سوال داشتم (ps3 slim) برای نگهداری بهتر چند نکته است که من یکی از آنها را شنیدم . وقتی دیگر با کنسول کاری نداریم برای مدت زمانی که از کنسول استفاده نمیکنیم (چند ساعت یا یک روز و یا بیشتر ) برای طولانی شدن عمر دستگاه از برق مستقیم خارج شو یم ( در مدل اسلیم کابل دو شاخه برق آن را بکشیم.( AC power cord ) ) . آیا تاثیری دارد و مفید است یا نه فرقی نمیکند ؟​
من که 2سال ِ به برقه آخ نگفته !
نمیدونم شاید تاثیر داشته باشه ؟!

دوست عزیز این کار واسه زمانی خوبه که شما نمیخواین از دستگاه برای 4-5 روز حد اقل استفاده کنین وگرنه اگه قرار باشه هی دو روز یه بار از برق بکشیدش به نظر من مفید که نیست هیچ ضرر هم داره . هر موقع میبینین قراره یه چند روزی یا بیشتر دستگاه روشن نشه از برق بکشین ولی زیر 4 روز من توصیه نمیکنم :دی

دوست عزیز این کار واسه زمانی خوبه که شما نمیخواین از دستگاه برای 4-5 روز حد اقل استفاده کنین وگرنه اگه قرار باشه هی دو روز یه بار از برق بکشیدش به نظر من مفید که نیست هیچ ضرر هم داره . هر موقع میبینین قراره یه چند روزی یا بیشتر دستگاه روشن نشه از برق بکشین ولی زیر 4 روز من توصیه نمیکنم :دی
من این نکته را روی برگه گارانتی یکی از شرکتهای که کنسول را گارانتی می کند دیدم و از آنها هم پرسیدم که تایید کردند ( هر چند که گارانتی ps3 من این شرکت نیست) ولی چون دیدم پرسیدم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or