هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

به روح اعتقاد داری؟
من یه مشکلی داشتم عجیب غریب . توی این چندوقته هم که پستارو خوندم به این موضوع بر نخوردم
خلاصه مشکل اینه
من پلی استیشنم خود به خود روشن میشه .. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 09:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال میشه بازی های سگا یا نینتندو رو با ps3 بازی کرد؟

میشه دوستان بگن از کجا بازی اوریح میشه بگیرم..فروشگاه اینترنتی باشه بهتره!!!تضمینی و بازی های آک باشه بهتره...قیمتشون هم مناسب باشه...من موندم بهترین بازی پلی 3 50 دلار هستش اینجا توی این مملکت..میفروشن خدا تومان..

میشه دوستان بگن از کجا بازی اوریح میشه بگیرم..فروشگاه اینترنتی باشه بهتره!!!تضمینی و بازی های آک باشه بهتره...قیمتشون هم مناسب باشه...من موندم بهترین بازی پلی 3 50 دلار هستش اینجا توی این مملکت..میفروشن خدا تومان..

قیمت $ = به تومان نیست که برادر گگذشت زمانی که دلاری 900-1000خرید میکردیم..پرپرمون کردنن رفت. شما میتونی از Dc خرید کنی..و باقیشو بلد نیستم.

یه سوال کمی مسخره ! اگه هارد ps3 رو وصل کنم به pc و فرمتش کنم و دو باره به ps3 وصلش کنم چه اتفاقی میافته ؟ :d

هارد داخلی باید فرمت خود PS3 بشه.. والا میپوکه .

---------- نوشته در 09:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------

بله باید فت 32 باشه usb3 باشه بهتره البته با 2 هم کار میکنه مشکلی نداره ولی خب 3 سرعتش تو ویندوز بهتره به شرطی که مادربرد هم 3 ساپورت کنه

حامد جان هارد USB3 با اسلیم ها سازگاری نداره .. زمزمه کاهش قیمت هارد هم توی بازار هستش.. ماهم منتظریم بیاد پایین.. اینجوری مشتری کام خیلی کم شده.. اصلا جالب نیست :|
هارد های USB3.0 توسط یک هاب USB2.0 در کنسول PS3 قابل استفاده هستند! بزرگترین نکته در خرید هارد .. 7200RPM بودن هارد هست.

آخرین ویرایش:
اخه من موندم این SEAGATE چی داره!!!!ریخته تو بازار اختلافش با 500WD-چهل هزار تومانه...آسموووووون
الان م همه هاردای موجود 7200 هستن...
من میخوام یه تست انجام بدم هاردای اینترنال با باکس قابل استفاده نیستن؟؟؟
ادبتور هم داره در ضمن برقش قوی تر هستش..!

سلام این سایت قیمتاش عالی هرکی ارجینال بازه یه سر بزنه بک mw3میده 80 تومن :-o:-o!ولی به شخصه خودم از این ساینت خرید نکردم

http://forum.bazicenter.com/thread53623/

یه سوال کمی مسخره ! اگه هارد ps3 رو وصل کنم به pc و فرمتش کنم و دو باره به ps3 وصلش کنم چه اتفاقی میافته ؟ :d
اگه فرمتش کنی وصل کنی به کنسول دوباره خودش فرمتش میکنه فایل سیستمش فت32 نیست یه نوع فایل سیستم شبیه فت 32 هستش
جدیدا هم که وصلش کنی یه ارور میده بهت بعد باید بری تو حالت ریکاوری و کلی دنگ و فنگ تا بتونی راهش بندازی بهتره این کارو نکنی
اقایون یکی یه کمکی بکنه ،
میشه بازی های سگا یا نینتندو رو با ps3 بازی کرد؟
نه نمیشه به صورت اوریجینال فقط اونایی که تو store به فروش میرسن اجرا میشه
اخه من موندم این SEAGATE چی داره!!!!ریخته تو بازار اختلافش با 500WD-چهل هزار تومانه...آسموووووون
الان م همه هاردای موجود 7200 هستن...
من میخوام یه تست انجام بدم هاردای اینترنال با باکس قابل استفاده نیستن؟؟؟
ادبتور هم داره در ضمن برقش قوی تر هستش..!
ببین میتونی با باکس انجام بدی مشکلی هم نداری کابل ساتا رو وصال میکنی به کنسول کابل برقم که از آداپتور میگیری مشکل اصلی جابجاییشونه باید ثابت بزاری یه جا بمونه که این یکم اذیت کنندس یا اگه میخوای جابجا کنی باید مراقب باشی
با باکس تست کردی بهم خبر بده نتیجشو
هارد داخلی باید فرمت خود PS3 بشه.. والا میپوکه .

---------- نوشته در 09:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------

حامد جان هارد USB3 با اسلیم ها سازگاری نداره .. زمزمه کاهش قیمت هارد هم توی بازار هستش.. ماهم منتظریم بیاد پایین.. اینجوری مشتری کام خیلی کم شده.. اصلا جالب نیست :|
هارد های USB3.0 توسط یک هاب USB2.0 در کنسول PS3 قابل استفاده هستند! بزرگترین نکته در خرید هارد .. 7200RPM بودن هارد هست.
زمزمش هست ولی تا عملی بشه خدا میدونه با این وضعیتی که دلار داره میره بالا بعید نیست گرون بشه
دلار امروز بانکی 1430 صرافی 1550 فکرشو بکن.....:|

با فرمت ps3 کدوم یکی از اینا حذف میشه؟

1. تروفیها
  2. آپدیتها ( حالا هرچی )
  3. دانلودها
  4. سیو ها
  5. همه موارد + کلهم هرچی که تو ps3 بود حذف میشه . و در واقع به حالت کارخونه ای بر میگرده.
با رستور کردن ps3 به حالت کارخونه ای چی؟

اگه فرمتش کنی وصل کنی به کنسول دوباره خودش فرمتش میکنه فایل سیستمش فت32 نیست یه نوع فایل سیستم شبیه فت 32 هستش
جدیدا هم که وصلش کنی یه ارور میده بهت بعد باید بری تو حالت ریکاوری و کلی دنگ و فنگ تا بتونی راهش بندازی بهتره این کارو نکنی

فریمور باید دوباره نصب شه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or