هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوست عزیز اینکه میگی ماهی دوتا بازی نمیشه که!!!!!ولی اگه قرار باشه بازیهای اوریج باشه میشه گفت اره میشه یکاریش کرد!!

نمیگم که ندارم اوریج بگیرمو بازی کنم ولی تو شهر ما از وقتی کپی خورش امده بازی اوریج خیلی کم شده!چکار کنم؟!
اکثر دوستان هم که دارن کپی بازی میکنن همه بازی ها رو بدون مشکل رفتن!!من زیاد اشنایی ندارم به این دستگاه جایی هم که ایم بازی رو نصب کردن برام کامل نصب نشده!(یجورایی مثل 360 شده باید یه مدت صبر کنی تا بازی کامل بصورت کپی براش عرضه بشه)امیدوارم دستگاه خوبی از آب دربیاد(شاید باورتون نشه دمو بازیه THE LAST OF USرو که دیدم دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم)
الان قیمت یه بازی اوریج خیلی بالا باشه چنده!!؟؟سایتی هست اینترنتی بفروشه؟؟مرسی از راهنماییتون

---------- نوشته در 10:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

گالکسی اس چیه بابا....هیچوقت گوشی رو با یه کنسول مقایسه نکن!!!!

خب میتونی بگی از تهران برات بفرستن اوریجینال رو
در مورد سوالاتون در ضمینه کپی هم تو بخش ps3 jailbreak بهتر راهنماییت میکنن
قیمت بازی متفاوته دسته 2 های 20-25 تمنی تا آکبند های 250-60 تمنی داره خودت باید ببینی چی لازمته اون مدلی تهیه کنی

اساتید محترم یه مشکلی پیش اومده واسم بد جوری رو اعصابه

من مدتیه وقتی Ps3 خودمو با کابل HDMI به مانیتور وصل میکنم تصویر نمیده و مانیتور میره تو حالت HDMI Powe Saving مدل مانیتور LG W2261VP هست
اول فکر کردم مشکل از کابل بعد بردم با همون کابل رو LCD خونه تست کردم دیدم راحت داره تصویر میده هم تصویر هم صدا ولی تو مانیتور مشکل داره.با همین کابل به همین مانیتور 360 رو وصل میکنم هیچ مشکلی نیست ولی Ps3 تصویر نمیده.رو Pc هم تصویر نمیده مجبورم با DVI به Pc وصلش کنم.

الان دوستان یکی منو راهنمایی کنه چه کاری میشه کرد که دوباره تصویر بده.عجیب رفته رو اعصاب.

آخرین ویرایش:

من مدتیه وقتی Ps3 خودمو با کابل HDMI به مانیتور وصل میکنم تصویر نمیده و مانیتور میره تو حالت HDMI Powe Saving مدل مانیتور LG W2261VP هست
اول فکر کردم مشکل از کابل بعد بردم با همون کابل رو LCD خونه تست کردم دیدم راحت داره تصویر میده هم تصویر هم صدا ولی تو مانیتور مشکل داره.با همین کابل به همین مانیتور 360 رو وصل میکنم هیچ مشکلی نیست ولی Ps3 تصویر نمیده.رو Pc هم تصویر نمیده مجبورم با DVI به Pc وصلش کنم.

الان دوستان یکی منو راهنمایی کنه چه کاری میشه کرد که دوباره تصویر بده.عجیب رفته رو اعصاب.
؟؟؟؟؟

display settings رو ریست کردی؟
وقتی کنسول رو standby هستش و به مانیتور وصله دستت رو بذار رو power رو نگه دار تا 3 تا بوق بزنه
ببین تصویر میگیری

یک سوال برای من پیش اومده شاید هم کمی سطحی باشه و اون این که خیلی از بازی ها مثل Heavy Rain تا جایی که فهمیدم برای طی مراحل نیاز قابل توجهی به دونستن زبان انگلیسی داره مخصوصا که حتی بیشتر مواقع دیالوگ ها بصورت زیرنویس هم در بازی نمایش داده نمیشن که این خودش کارو سختر می کنه سوال اینه که خیلی ها که می گن این بازی ..... تموم کردیم واقعا اینقدر به زبان انگلیسی تسلط دارن اونم با این وضعیت اموزشی در ایران!؟ و سوال دیگه اینکه چند در صد بازی های توپ مثل بالایی در PS3 نیاز به دونستن زبان تا این سطح برای طی کردن مراحل دارد؟
با سپاس

آرتین جان مشکلت اینجوری حل میشه
کنسول و مانیتور رو خاموش کن
بعد کابل رو وصل کن سپس مانیتور رو روشن کن بعد کنسولو روشن کن برو رو hdmi تصویر میاد
قبلاهم گفته شده خودمم گفتم الان هم میگم:d
هیچ وقت در حین اینکه دستگاه روشنه کابلشو جدا نکنید هر دستگاهی و هر نوع کابلی کلا باید خاموش بشه دستگاه بعد کابل ها ازش جدا یا وصل بشه

بعد کنسولو روشن کن برو رو hdmi تصویر میاد
چطوری برم تصویر ندارم که.
display settings رو ریست کردی؟
وقتی کنسول رو standby هستش و به مانیتور وصله دستت رو بذار رو power رو نگه دار تا 3 تا بوق بزنه
ببین تصویر میگیری
3 بوغ میزنه خاموش میشه امین :d
نه ریست نکردم ولی آخه نامردیه رو ال سی دی خونه راحت میاد رو مانیتورم داره گیر میده این چه وضعیه آخه

نه ریست نکردم ولی آخه نامردیه رو ال سی دی خونه راحت میاد رو مانیتورم داره گیر میده این چه وضعیه آخه

وقتی خاموشه باید این کار رو بکنی دیگه
بعد 3 تا بوق روشن میکنی
من همین مدل رو داشتم باهاش مشکلی نداشتم
به ال سی دی خونه وصل کن برو تو display settings اونجا خروجی رو از رو auto بردار و بذار رو hdmi و 1080 بعد به مانیتور وصل کن باید درست شه

این کار رو شما انجام بده ، احتمالا درست میشه:
کابل ها را وصل کن (کنسول خاموش باشه)
انگشتت را روی دکمه پاور کنسول نگه دار ، روشن میشه و بوق میزنه ، انگشتت را برندار ، دوباره بوق میزنه و تصویر میاد (اینجوری تنظیمات تصویر reset میشه)

من یه مشکلی داشتم عجیب غریب . توی این چندوقته هم که پستارو خوندم به این موضوع بر نخوردم
خلاصه مشکل اینه
من پلی استیشنم خود به خود روشن میشه .. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or