هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

قسمت دوم سوالاتون مربوط به بخش جیلبریک میشه و اینجا جاش نیس
اما در مورد بخش اول سوالاتون!
زاحت بازی کنین هییییچ مشکلی پیش نمیاد
حساسیت هم به خرج ندین
بنده 80 گیگ فت دارم و 3 ساله دارم 24 ساعته ازش کار میکشم آخ هم نگفته
شده کنسول 3روز روشن بوده!
اما استفاده از جیلبریک امکان داره مشکلاتی برای کنسول پیش بیاره
وقتی از چیزی اطلاعات نداری چرا حرف میزنی
:دی الان ترول کردم یا شدم ؟ :دی
بعضیا اینجوری میگن خواستم ببینم چه حسی داره :دی
P1020015-420-90.jpg
منم قبل خرید اینجوری حساس بودم . ولی الان دارم عین چی ازش کار میکشم :biggrin1:
چراغ قرمزشم همیشه روشنه :biggrin1:
فقط جایی بزارش که گرد و خاک نباشه و تهویه خوبی هم داشته باشه.
یلدا و ps3 هم مبارک :biggrin1:

مرسی دوسته عزیز همچنین..
آنچارتد3 رو ریختن رو هارد واسم زمان اجرا ارور میده اولش 8001یه همچین چیزیه....مشکل از چیه؟!!فایلی کم داره

دوست عزیز اینجا سوالات جیلبریک مطرح نمیشه
تو بخش مربوطه بپرسید سریعتر هم جواب میگیرید

آقایون من میخوام ps3 320 بگیرم ایکسم دارم به نظرتون چی کار کنم خویه یا نه تو رو خدا کمک کنید نظرم اینه اگه گرفتم چون زیاد نمیتونم بازی کنم ایکسو رد کنم اینو نگه دارم راستی می خوام دست دو بگیرم دو تام دسته داره چیارو باید در نظر بگیرم تا سالم باشه 24 ساعت مهلت تست گرفتم تو رو خدااا

آقایون من میخوام ps3 320 بگیرم ایکسم دارم به نظرتون چی کار کنم خویه یا نه تو رو خدا کمک کنید نظرم اینه اگه گرفتم چون زیاد نمیتونم بازی کنم ایکسو رد کنم اینو نگه دارم راستی می خوام دست دو بگیرم دو تام دسته داره چیارو باید در نظر بگیرم تا سالم باشه 24 ساعت مهلت تست گرفتم تو رو خدااا
دوست عزیز بستگی به خودت داره . یه عده هستن اصولا دوست دارن برن تو مغازه 10 تا 10 تا گیم 2 هزار تومنی بخرن و لم بدن جلو تلوزیون و بازی کنن و بگن به به چقدر خوبه ایکس باکس . یه عده هم هستن کم تر بازی میکنن . یا وقت ندارن یا حوصله ندارن ترجیح میدن ماهی 2 تا بازی کنن ولی درست و حسابی و بدون دغدغه . راحت از امکانات آنلاین استفاده کنن .
شما اگه میخوای گیم کپی بازی کنی همون ایکس باکس بهتره . هک Ps3 و گیم کپی اجرا کردنش خیلی مسخرست و مثل 360 نیست که بری یه کیسه گیم بخری بیای بازی کنی . دنگ و فنگ داره و بازی های جدیدم مثل آدم اجرا نمیکنه و خلاصه فایده نداره .
ولی اگه میخوای اوریجینال بازی کنی و برات مهم نیست که کم بازی کنی Ps3 بخر و اون 360 رو هم رد کن بره چون قابل مقایسه نیستن .

گرد و خاک
بوی سوختگی
صدای فن
گرما
پیچهای پشت دستگاه
صدای گردون دیسک
تو هر دو حالت ایستاده و نشسته
شکستگی
بچلونش ببین توش آت آشقال نداره که .
همینطور دسته ها .
رنگ نوشته های رو دسته توسی یا جیوه ای باید باشه.
شوک کار میکنه . غِر غِر اضافی نداره
پشت دسته 5 تا پیچ داره .
خروجی اچ دیش سالمه.
هنگ نمیکنه.
بایه بار دیسک گذاشتن میخونه
ورودی پاور سیاه شدگی یا ذوب شدگی نداره
و و و :دی

سلام...
سوالم اینه که چرا توی PS3 کیفیت AA اینقدر پایینه.بعضی وقتها که اصلا خیلی فجیع میشه و یارو رو اصلا پله پله هم نه خود پله قشنگ میبینیم
biggrin1.gif
(توی کیلزون 3)آخه اشکال از تلوزیون هم نبود چون توی LCD 42 اینچ بازی میکردیم همراه با کابل HDMI!حالا کلا PS3 اینجوریه یا نه،چیزه دیگه ایه؟

آقا دمت گرم طوری گفتی که خودتم فکر کنم از ps3 راضی نیستی پس نگیرم بهتره برم ی گالاکسی اس بگیرم نه؟؟؟

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

گرد و خاک
بوی سوختگی
صدای فن
گرما
پیچهای پشت دستگاه
صدای گردون دیسک
تو هر دو حالت ایستاده و نشسته
شکستگی
بچلونش ببین توش آت آشقال نداره که .
همینطور دسته ها .
رنگ نوشته های رو دسته توسی یا جیوه ای باید باشه.
شوک کار میکنه . غِر غِر اضافی نداره
پشت دسته 5 تا پیچ داره .
خروجی اچ دیش سالمه.
هنگ نمیکنه.
بایه بار دیسک گذاشتن میخونه
ورودی پاور سیاه شدگی یا ذوب شدگی نداره
و و و :دی
یا علی بیخیال شم بهتره

سلام...
سوالم اینه که چرا توی PS3 کیفیت AA اینقدر پایینه.بعضی وقتها که اصلا خیلی فجیع میشه و یارو رو اصلا پله پله هم نه خود پله قشنگ میبینیم
biggrin1.gif
(توی کیلزون 3)آخه اشکال از تلوزیون هم نبود چون توی LCD 42 اینچ بازی میکردیم همراه با کابل HDMI!حالا کلا PS3 اینجوریه یا نه،چیزه دیگه ایه؟
شما مطمئنی رو اچ دی تنظیم کردی ps3 رو ؟ :دی

یا علی بیخیال شم بهتره
علی یارت :دی

نه عزیز جان صحبت بیخیالی نیست ولی برادرانه بهت میگم که اولا سعی کن جنس الکترونیک دست دو نخری مگر از یه نفر که واقعا بدونی دستگاه درست و حسابیه . اگه ته دلت شک داری نسبت به خوب بودنش و سالم بونش نخر . از شانست مشکلی پیش بیاد واسش غصه میخوری .
صحبتم هم در مورد قصد خودت بود . گفتم تو زمینه کپی بازی کردن اگه خیلی حرفه ایی هستی و حوصله داری واسه اجرای هر بازی هی این ور اون ور رو بخونی و اینا مشکلی نداره ولی اگه از اون دسته هستی که میخوای گیم رو بزاری و اجرا بشه باید بهت بگم ps3 کپی خور شده به دردت نمیخوره . اگر هم گیم اوریجینال میتونی تهیه کنی یا از دوستی آشنایی کسی بگیری که مشکلی نیست و خیلی هم عالیه .

نه عزیز جان صحبت بیخیالی نیست ولی برادرانه بهت میگم که اولا سعی کن جنس الکترونیک دست دو نخری مگر از یه نفر که واقعا بدونی دستگاه درست و حسابیه . اگه ته دلت شک داری نسبت به خوب بودنش و سالم بونش نخر . از شانست مشکلی پیش بیاد واسش غصه میخوری .
صحبتم هم در مورد قصد خودت بود . گفتم تو زمینه کپی بازی کردن اگه خیلی حرفه ایی هستی و حوصله داری واسه اجرای هر بازی هی این ور اون ور رو بخونی و اینا مشکلی نداره ولی اگه از اون دسته هستی که میخوای گیم رو بزاری و اجرا بشه باید بهت بگم ps3 کپی خور شده به دردت نمیخوره . اگر هم گیم اوریجینال میتونی تهیه کنی یا از دوستی آشنایی کسی بگیری که مشکلی نیست و خیلی هم عالیه .
خیلی ممنون بهترین راهنمایی بود مرسی پس رفتم واسه ی گالاکسی اس آقا دمت گرم

دوست عزیز اینکه میگی ماهی دوتا بازی نمیشه که!!!!!ولی اگه قرار باشه بازیهای اوریج باشه میشه گفت اره میشه یکاریش کرد!!

نمیگم که ندارم اوریج بگیرمو بازی کنم ولی تو شهر ما از وقتی کپی خورش امده بازی اوریج خیلی کم شده!چکار کنم؟!
اکثر دوستان هم که دارن کپی بازی میکنن همه بازی ها رو بدون مشکل رفتن!!من زیاد اشنایی ندارم به این دستگاه جایی هم که ایم بازی رو نصب کردن برام کامل نصب نشده!(یجورایی مثل 360 شده باید یه مدت صبر کنی تا بازی کامل بصورت کپی براش عرضه بشه)امیدوارم دستگاه خوبی از آب دربیاد(شاید باورتون نشه دمو بازیه THE LAST OF USرو که دیدم دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم)
الان قیمت یه بازی اوریج خیلی بالا باشه چنده!!؟؟سایتی هست اینترنتی بفروشه؟؟مرسی از راهنماییتون

---------- نوشته در 10:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

گالکسی اس چیه بابا....هیچوقت گوشی رو با یه کنسول مقایسه نکن!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or