هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اگه کنسول کپی خور هست بجز این 2 باقی بازیهای دیگر رو نمیشه اجرا کرد .
اگه کپی خو ر نیست شما به فریمور 3.7 نیاز دارید و جدیدترین فریمور 3.4 هست که هنوز بازی واسه این فریمور نیومده
ممنون بابت پاسخ
آره کپی خوره
یعنی اگه کپی خور باشه میشه فقط اون 2 تا بازی رو روش اجرا کرد؟
برا اجرای بازی های دیگه راه حل چیه؟؟
ممنون
سلام دوستان....عزیز تر از جان
یه وسترن 500 خریدم My Passportپارتیشنو فت 32 کردن بازی هم ریختن برام یکی از دوستان...ولی مولتی من رو که اجرا میکنم بازیارو نمیشناسه..مشکلش کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید..(شایدم جاش اینجا نبود ولی جاشو پیدا نکردم)مرسی
یعنی برام روشن شد اصلا به این جمل که نوشته شده (به غیر از مسائل کپی خور) رو یا نمیبینید یا سواد خوندنشو ندارید
بابا هر چیزی که به نظرتون به هک و کپی مربوط میشه بخش خودشو داره برید تو اونجا بپرسید بهتون بهتر کمک میکنن
دوستان برای بازی warhammer40000 یه آپدیت اومد منم آپدیتش کردم,ولی از وقتی آپدیتش کردم از هر 10باری که میخوام آنلاین بازی کنم 9بارشو دستگاه فریز میکنه(قبلا سر بازی دیگه ای اگه فریز میکرد وقتی بلوری رو از دستگاه در می آوردم دستگاه ریست میشد,ولی الان ریست نمیشه و مجبورم با دکمه خاموشش کنم)اول میخواستم بدونم این فریزهای زیاد دستگاه رو خراب میکنه یا نه؟بعدشم میخواستم بدونم راهی هست که فریز نکنه یا نه؟
پیشاپیش ممنون
احتمالا مشکل از آپدیت بوده که ناقص دانلود شده شما به نظر من یه بار دیگه فایلشو دانلود کن شاید درست بشه اگه نشد فایل آپدیت رو پاک کن بعد از هاردت بکاپ بگیر بعد فرمت کن هاردو بعد ریستور کن احتمالا درست بشه
یک سوال داشتم (ps3 slim) برای نگهداری بهتر چند نکته است که من یکی از آنها را شنیدم . وقتی دیگر با کنسول کاری نداریم برای مدت زمانی که از کنسول استفاده نمیکنیم (چند ساعت یا یک روز و یا بیشتر ) برای طولانی شدن عمر دستگاه از برق مستقیم خارج شو یم ( در مدل اسلیم کابل دو شاخه برق آن را بکشیم.( AC power cord ) ) . آیا تاثیری دارد و مفید است یا نه فرقی نمیکند ؟​
این کار ها تاثیر داره ولی نه خیلی زیاد بهتره برای چند روز که نمیخواید روشنش کنین از برق بکشید چون اینجوری که هر روز بکشید بعد وصلش کنید به پین های محل اتصال دستگاه صدمه میزنه و توصیه من اینه که بیشتر از وجود گرد و خاک نگران باشید تا از برق کشیدن یا این جور کار ها گرد و خاک دشمن اصلی این دستگاهه

یعنی برام روشن شد اصلا به این جمل که نوشته شده (به غیر از مسائل کپی خور) رو یا نمیبینید یا سواد خوندنشو ندارید
بابا هر چیزی که به نظرتون به هک و کپی مربوط میشه بخش خودشو داره برید تو اونجا بپرسید بهتون بهتر کمک میکنن

ممنون آقای با سواد

ممنون آقای با سواد

حالا بیا و خوبی کن مرد حسابی اونایی که هی میایید در موردمسائل هک و اینا حرف میزنید و مشکلاتوون رو میگید بلکه یکی جواب بده
من به خاطر خودتون میگم برید اونور یه بخشی داریم به اسم ps3 jailbreak اونجا هر چند تا سوال بپرسید بهتون میگن جوابشو همینطور که من اینجا به دوستان کمک میکنم اونورم امثال من هستن
فقط به خاطر خودتون میگم اینقدر رعایت نکنید تا هم اخطار بگیرید هم بن بشید
---------------
کسی تا حالا هارد اکسترنال آداپتوری یه ترا بایت با فت 32 از طریق usb به کنسولش وصل کرده؟ میتونه 1 ترابایت رو ساپورت کنه؟ چون من هر کاری میکنم نمیشناسه

حالا بیا و خوبی کن مرد حسابی اونایی که هی میایید در موردمسائل هک و اینا حرف میزنید و مشکلاتوون رو میگید بلکه یکی جواب بده
من به خاطر خودتون میگم برید اونور یه بخشی داریم به اسم ps3 jailbreak اونجا هر چند تا سوال بپرسید بهتون میگن جوابشو همینطور که من اینجا به دوستان کمک میکنم اونورم امثال من هستن
فقط به خاطر خودتون میگم اینقدر رعایت نکنید تا هم اخطار بگیرید هم بن بشید

حامد عزیز درست میگن دوستان . . شما سئوالتون رو جای درستی بپرسید.. بهتر جواب میگیرید.. یه موقع دیدین ما اشتباه گفتیم خب .. دوستانی که هک وارد ترن به اون قسمت سر میزنن تا جواب شمارو بدن
[h=3]
sticky.gif
مهم: سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3[/h]

آقا یکی جواب بده تو رو خدا
هیچ فرقی ندارن دوست عزیز . ریجن 3 یه فرقی که داره اینه که Action تو منوی ps3 با دکمه دایره هست بر عکس دستگاه های ریجن 1 و 2 که با ضربدر کارها انجام میشه . بقیشم بر میگرده به فیلم بلوری و اینا . تو ایران میگن ریجن 2 فیلم بلوری بیشتر گیر میاد ولی در ضمینه گیم هیچ تفاوتی ندارن . کلا ریجن 2 بعدش 1 بعدش 3 رو من پیشنهاد میدم ولی بازم میگم فرق خاصی ندارن .

آقا ارزش داره ایکس باکسو با پلی 3 تعویض کنم البته اگه تعویض کنم تا اردیبهشت یه ایکس باکس بر میدارم
اگه هزینه بازی اوریجینال براتون مشکلی نیست چرا که نه؟ عوض کن حالشو ببر
آقا کسی رزیزتنس 2 رو به پچ 1.60 آپدیت کرده تا حالا من می خوام آپدیت کنم هی قطع میشه یه بار هم کامل شد بازی کلا بالا نیومد
بیا اینجا توضیح داده
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC
آقا ریجن 1 بهتره یا 2 پلی 3 رو میگم نه بازی
آقا یکی جواب بده تو رو خدا
در جواب کامل محمد عزیز باید بگم که ریجن 3 یه تفاوت عمده ای که با نسخه های دیگه داره قیمت پایینشه معمولا ریجن 3 ارزونتره
قیمت تا آخر دی کی افت میکنه ؟! :d
بالاخره آخر دی یا کی؟:d
معمولا تو فصل امتحانات یه کوچولو افت قیمت داریم البته تو مایه های 5-10 تمن ولی بعدش بالا مره
-------------
آقا کامیار ممنون منم به خاطر خودشون میگم

هیچ فرقی ندارن دوست عزیز . ریجن 3 یه فرقی که داره اینه که Action تو منوی ps3 با دکمه دایره هست بر عکس دستگاه های ریجن 1 و 2 که با ضربدر کارها انجام میشه . بقیشم بر میگرده به فیلم بلوری و اینا . تو ایران میگن ریجن 2 فیلم بلوری بیشتر گیر میاد ولی در ضمینه گیم هیچ تفاوتی ندارن . کلا ریجن 2 بعدش 1 بعدش 3 رو من پیشنهاد میدم ولی بازم میگم فرق خاصی ندارن .
آقا دمت گرم خیلی حال دادی

یعنی دستگاه من که با دکمه دایره تایید میکنه و اکسپت میکنه ریجنش 3 هست دیگه درسته؟؟؟
دیگه از کجاش میشه فهمید؟
از رو شماره سریالش cech-xxxxx این شماره رو بده به من بهت بگم برای کدوم ریجنه و کدوم کشور قرار بوده بره که به دست شما رسیده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or