هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام من پلی3 نمیدونم بعد یک ساعت که روشن میمونه داخل بازی آنجارتد3 صدای فنش بالا میره و دستگاه زیاد داغ میکنه صدای فنش اینجوری وووووووو قبلا حدود دوماهی دستگاه خاموش بوده وحالت خوابیده بوده . سال ساختش 2009 از نمایندگی لادیز گرفتم مدل اسلیم:|:-s:(
شما قبل از روشن کردن باید خاکشو میگرفتی اون گرد و خاک باعث تولید صدا شده صداش خیلی بلنده؟ یا یه نواخته؟ بالا پایین نمیشه صداش؟
دوستان یه Ps3 160 ریجن 3 کپی خور نیست و دو ماه کار کرده رو به چ قیمتی میتونم بفروشم؟
یه تاپیک هست برای قیمت گزاشتن http://forum.bazicenter.com/thread24798/ فکر کنم اسمش این باشه انجا بپرس بهتر جوابتو میدن

با سلام خدمت اساتید
من تازگی یه pS3 گرفتم اما متاسفانه وقتی از قسمت Display خروجی رو روی 1080i یا 1080p قرار میدم تصویر مدام قطع و وصل میشه مشخصات TV هم Sony (LED&LCD) 46Inch Full HD البته من از کابل HDMI Ver 1.3 استفاده میکنم ممکنه نیاز به 1.4 باشه ؟ پیشاپیش از شما سپاسگذارم

شما قبل از روشن کردن باید خاکشو میگرفتی اون گرد و خاک باعث تولید صدا شده صداش خیلی بلنده؟ یا یه نواخته؟ بالا پایین نمیشه صداش؟

نه یک نواخت بود بالا پایین نمی شد یکم زیاد بود بعد علت زیادد داغ کردن اسلیم چیه؟

با سلام خدمت اساتید
من تازگی یه pS3 گرفتم اما متاسفانه وقتی از قسمت Display خروجی رو روی 1080i یا 1080p قرار میدم تصویر مدام قطع و وصل میشه مشخصات TV هم Sony (LED&LCD) 46Inch Full HD البته من از کابل HDMI Ver 1.3 استفاده میکنم ممکنه نیاز به 1.4 باشه ؟ پیشاپیش از شما سپاسگذارم
سلام
مشکل میتونه از چند چیز باشه
1. کابلتون کابل خوبی هست؟ قیمتشو بگید چند خریدید میتونم بفهمم خوبه یا نه
2. احتمالا ورودی تلویزیونی مشکل داره
3. احتمالا خروجی کنسول مشکل داره
4. احتمالا باید کابل 1.4 تهیه کنید که این کار تو مرحله آخر قرار داره
----------
توصیه: کابل رو یه بار سر و ته کنید بزنید ببینید فرقی میکنه؟
جای ورودی رو تلویزیون رو عوض کنید یعنی کابل رو بزنید به یه ورودی دیکه
خیلی خیلی آروم وقتی وصله به دستگاه (هم تلویزیون هم کنسول و 1080 هست و قطع و وصل میشه) از پشت تلویزیون و کنسول یکم بالا پایین کنید ببینید درست میشه ؟
احتمال این یکی بیشتره شاید تلویزیونتون تنظیمش بهم خورده
نه یک نواخت بود بالا پایین نمی شد یکم زیاد بود بعد علت زیادد داغ کردن اسلیم چیه؟
یه نواخت باشه مشکلی نداره احتمال گرم شدنش هم چون بازی انحصاریه و به اصطلاح سنگینه باعث تولید گرمای زیاد میکنه
مشکلی نداره با خیال راحت بازی کن حالشو ببر

آقا سلام می خواستم بدونم پلی 3 1080 یا ایکس باکس تو بازی میگم نه تو منو؟
یه سوال دیگه آیا هکش نرم افزاریه یا سخت افزاری؟؟؟ ممنون میشم

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده؟

آخرین ویرایش:

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده؟
اولا یکم صبور باش جوابتو میدن
پلی 3 بعضی بازیاش 1080 هستن MGS4 و GOW3 رو میدونم ایکس باکس هم تصویر رو scale میکنه به اندازه تصویر تلویزیون
برای سوال بعدیت برو تو بخش jailbreak بپرس بهت میگن اینجا ماها هیچی از قضیه هک و کپی نمیدونیم

سلام بالاتر از رزولیشن p1080 داریم؟
نه فعلا نیمده بالاترین الان 1080p هست
سلام من پی اس تری ریفر دارم نمیدونم چرا بغل هاردش داغ میکنه و فنش میره روی دور 2 و صدا میده؟
تو حالت عادی داغ میکنه یا بازی میکنی؟
هک شده که نیست؟
اگه عادی داغ میکنه خوب نیست ولی اگه تو بازی داغ میکنه مشکلی نداره احتمالا هاردش 7200 هست دور موتورش به خاطر همین داغ میکنه کلا از ریفر ها مداوم کار نکشید چون یه بار به اصطلاح خودمون سکته کردن!

سلام به همگی عزیزان
چندتا سوال داشتم..
گیم پد پلی 3 باطری داخلی داره درسته؟؟؟!!!
عمره باطریچ چند وقت هست؟؟!!
قابل تعویضه؟؟
من که دستگاهو تازه گرفتم با شارج اولیش یچیزی نزدیک 3 تا 5 روز بازی کردم در هر روز 3ساعت(تقریبا)..فکر نکنم به همین صورت بمونه عمرش کمتر میشه--باطریه دیگه!!!
اگر مستقیم با سیم وصل باشه خودش بصورت اتوماتیک جریان برق شارج دهی رو قطع میکنه پس نباید مشکلی برا باطری داخلیش پیش بیاد؟!

سلام به همگی عزیزان
چندتا سوال داشتم..
قابل تعویضه؟؟
من که دستگاهو تازه گرفتم با شارج اولیش یچیزی نزدیک 3 تا 5 روز بازی کردم در هر روز 3ساعت(تقریبا)..فکر نکنم به همین صورت بمونه عمرش کمتر میشه--باطریه دیگه!!!
اگر مستقیم با سیم وصل باشه خودش بصورت اتوماتیک جریان برق شارج دهی رو قطع میکنه پس نباید مشکلی برا باطری داخلیش پیش بیاد؟!
به هر حال باطریه دیگه و هر باطری اتلاف انرژی داره . شما واسه اینکه طول عمرش بیشتر بشه هر وقت شارژش داشت خالی میشد ( پیغام داد ) بزن به شارژ اینطوری عمرش طولانی تر میشه . ولی اگه مثلا با شارژ پر بزنی به سیم باطری اصطلاحا دشارژ میشه و این برای باطری بده .

سلام به همگی عزیزان
چندتا سوال داشتم..
قابل تعویضه؟؟
بله باطری داخلی داره
اگه مداوم کار بشه با شارژ پر تا 8 ساعت هم جواب میده البته اگه شوکش خاموش باشه روشن باشه 5 ساعت
بله قابل تعویضه البته آدم حرفه ای رو میخواد لحیم کاری داره
نه اتفاقا همینجوری میمونه به شرطی که شما بعد از شارژ از دستگاه بکشی و با دستگاه یا آداپتور های دیگه شارژ نکنی و کاملا خالیش نکنی یعنی رسید به زمان چشمک زدن زود بزنی شارژ و وقتی داره شارژ میشه دسته خاموش باشه (یعنی همزمان نزن شارژ از اونورم بازی کن مگه اینکه مجبور شدی). اگه این مسائل رو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد براش
خودش اتوماتیک شارژ رو قطع نمیکنه حواست باشه زیاد نزنی یمونه تو شارژ

سلام و خسته نباشید
من تا به حال با hdmi کار میکردم و حالا کجبور به استفاده از کابل کونپوننت شدم(سه رنگ)

اما نه تصویر بهم میده نه صدا

از سالم بودن سیمم هم اطمینان دارم چون جای دیگه تست کردم
ممکن از تنظیمات داخل کنسول باشه؟
مشکل چیه؟

سلام و خسته نباشید
من تا به حال با hdmi کار میکردم و حالا کجبور به استفاده از کابل کونپوننت شدم(سه رنگ)

اما نه تصویر بهم میده نه صدا

از سالم بودن سیمم هم اطمینان دارم چون جای دیگه تست کردم
ممکن از تنظیمات داخل کنسول باشه؟
مشکل چیه؟

کنسولت روی همون تنطیمات hdmi مونده باید قبل اینکه کونپونیت بزنی از تو تنظیمات از hdmi رو به کمونپونیت تغییر می دادی فک کنم با ریست کردن درست بشه دکمه پاور کنسول رو نگه دار.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or