هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ضربه نخورده؟
زیاد تو شارژ نمونده؟
با pc شارژ میکنی یا خود کنسول یا دستگاه دیگه؟
میخوای یه بار ریستش کن ببین درست میشه؟
یه چیز نوک تیز (مداد یا خودکار یا سوزن) بردار یه سوراخ زیر دسته هستش توش یه کلید داره با اون فشار بده یعد ریست میشه با کابل وصل کن به دستگاه بعد روشنش کن احتمالا درست بشه
البته اگه جواب سوالای بالا مثبت باشه باید بیشتر فکر کرد در موردش
نه !
نه !
کنسول خودم !
ریست کردم 2 دست بازی کردم مشکلی نداشت چند دست دیگه بازی کنم ببینم چی می شه !

12 رنک یا لول علیرضاس که به تعداد تروفی ها و نوع تروفی بستگی داره
902 هم تعداد کل تروفی هاس که تا الان گرفته
بقیه هم کل تروفی ها به تفکیک نوع اشون
که گرفتن پلات از همه سخت تر و برنز از بقیه آسون تره

سبز : لول يوزر
زرد : تعداد كل تروفي ها
قرمز : از هركدوم از تروفي ها چندت گرفته .

ممنون.
واسه اینا باید حتما کد آنلاین داشته باشیم.
با بازی دست 2 نمیشه؟

ممنون.
واسه اینا باید حتما کد آنلاین داشته باشیم.
با بازی دست 2 نمیشه؟

نه حمید جان . شما بازی رو که بازی کردی یه سری تروفی بهت می ده که توی پرتابل ایدیت نشون می ده ! حالا بعضی بازی ها تروفی های آنلاین دارن ! مثل Bf3 ! اونم حالا تازه بعضی از بازی ها نیاز به کد آنلاین داره :دی مثل بازی های EA و بعضا بازی های انحصاری جدید

شما احتمالا کنسولت red screen شده (یه جورایی بریک شده) هکش کرده بودی؟ چون اکثرا تو حالت هک اینجوری میشه

دوست عزیز منم می دونم رد اسکرین شده و کنسول هم هک شده و بعد از مدت چند ماهی اینجوری شده

حالا بگید لطفا برای حل رد اسکرین چه باید کرد ؟

آنلاین یا آفلاین و سینگل؟

بالطبع اگه اینترنت وصل نباشیه که نباید مشکلی باشه . برای آنلاین ، ولی نت وصل باشه برای سینگل هم گیر می کنه ، اصن یه وضی :دی .

مهرزاد مورتال کمبت که برا منم اینجوری میشه , ولی تو آچارتد نشد !

اژدهای درونی دچار مشکل **** شده :دی .

//

بچه ها یه سوال ! سیو ها رو توی ps3 می شه ترانسفر کرد ؟ یعنی می شه مثلا من سیو دوستم رو بگیرم و از اون استفاده کنم ؟ :دی

تقریبا میشه چون بعضی از بازی ها فقط سیوهاش روی یه اکانت کار میکنند و اگر جا بجا بشن امکانش نیست
بعد سیوهای بازی اگز میخواهی بر داری باید ریجن بازیت با سیوی که برمیداری یکی باشه مگر نه کار نمیکنه

• Like
Reactions: .:Pouria:.
دوست عزیز منم می دونم رد اسکرین شده و کنسول هم هک شده و بعد از مدت چند ماهی اینجوری شده

حالا بگید لطفا برای حل رد اسکرین چه باید کرد ؟
تو اسم تپیک نوشتیم غیر از مسائل هک
برو تو بخش jailbreak بپرس کمکت میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or