هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام به همه!تو بازیایی مثل Guitar Hero Mettalica , Def Jam Rapstar میگه حتما باید میکروفون وصل کنیم تا بره تو بازی.... میخواستم بدونم هر میکروفونی میشه؟!

سلام به همه!تو بازیایی مثل Guitar Hero Mettalica , Def Jam Rapstar میگه حتما باید میکروفون وصل کنیم تا بره تو بازی.... میخواستم بدونم هر میکروفونی میشه؟!

گیریم بشه :دی
به کجا وصلش کنی؟
نه !
فقط میکروفون های بازی
اینا هم با usb متصل میشن

Guitar Hero World Tour Microphone (PS2- PS3- Wii - Xbox 360).jpg

سلام
def jam رو نميدونم، اما سري GH و RB فقط با ميکروفونهايي کار ميکنن که usb خور باشن. از اونجايي که اين مدل ميک کمتر توي بازار گير مياد (بري توي انبارش هم بپرسوني چشماشون در مياد :d) بايد از ميک هاي مخصوصي که براي بازي تهيه شدن، استفاده کني. مارک GH يا RB روشون خورده.
البته يه سري ميک هاي third party هم ساخته شدن که اينجا اصلا گير نمياد. اينم ليست ميکهاي سازگار با ps3:
http://wiki.scorehero.com/ControllerCompatibility

به غير از اينا تقريبا هيچ جوره راه نداره؛ دور هدست و اينا رو خط بکش

پ.ن: من خودم ميک خريدم که اينا رو ميگم ;) لامصب عجب لذتي هم داره :x مخصوصا اگر هم گيتار بزني هم بخوني :x:x اونم RB: beatles :x:x:x

كسي ميدونه ديكسه بلوري چقدر عمر ميكنه؟!الان كه اينهمه پول به بازيهاي اورجينال ميديم تا چه مدت اعتبار دارن؟!(از روي كنجكاوي ميپرسم)
اگه درست استفاده کنی 100 سال عمر میکنن (جدی میگم ها) جلو افتاب نزار رطوبت زیاد نزار بهش برسه و گرمای زیاد بهش نده که باعث تغییر فیزیکی نشه اگه این 3 تا کار رو انجام بدی من بهت قول میدم نوه نتیجه هات هم میتونن بازی کنن
باید گیتار وصل باشه حداقل ولی میکروفون رو نمیدونم
سلام
میخواهم کنسول را با وایرلس وصل کنم به لپتاپ .وقتی پسورد رجیستر دیوایس را میزنم ارور میدهد. چکار باید بکنم
مودمتو پیدا میکنه؟ قدرت سیگنالش چقدره؟
اگه اینا درستن مشکل از پسورده درست تایپ کنی حله

با سلام
میخوام یه ps3 دست دوم بگیرم یه جا یه اسلم 250 دیدم با کلی بازی رو هارد میگفت 340 قیمتش معقوله؟
برای خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟

با سلام
میخوام یه ps3 دست دوم بگیرم یه جا یه اسلم 250 دیدم با کلی بازی رو هارد میگفت 340 قیمتش معقوله؟
برای خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
بهتره اکبند بگیری و هک نشده چون معلوم نیست چه بلایی سرش آوردن به اسم هک
ولی به هر حال پیچ ها رو چک کن ببین جای رد پیچ گوشتی نداشته باشه
ضربه نخورده باشه و شماره سریالشم این مدلی شروع بشه CECH-21

سلام دوستان
یه پلی 3 80 گیگی فت هست که روشن میکنم صفحه سیاه میاد بالا و یه خط قرمز سمت چپ تصویر میاد و دیگه هیچی نمیاد

مشکل از چیه دوستان ؟

دو سئوال برام پیش اومده!
1. قیمت ps3 مدل 160 یا 120
2.psn رو میشه توش مجانی بازی کرد؟ یعنی مثلا میری آنچارتدذ رو مولتی پلیر بزنی درست.مثلا 1 ماه مجانی داری یا تا ابد مجانیه؟
توضیح بدید(بگید مثلا مثل 360 باید گلد داد تا بشه بازی کرد یا نه!)

دو سئوال برام پیش اومده!
1. قیمت ps3 مدل 160 یا 120
2.psn رو میشه توش مجانی بازی کرد؟ یعنی مثلا میری آنچارتدذ رو مولتی پلیر بزنی درست.مثلا 1 ماه مجانی داری یا تا ابد مجانیه؟
توضیح بدید(بگید مثلا مثل 360 باید گلد داد تا بشه بازی کرد یا نه!)

۱-قیمت تاپیک جدا داره شروین جان
۲-کلا تا وقته سرور های psn شما رو یاری کنن مجانیه نیازی به گلد ملد هم نیست

دوسته من ماله کشور ایران نیست این را مطمئن باش
نه بابا!!! شما مطمئنی برا ایران نیست؟؟!؟=))
ایشون پرسیده چه کشورهایی رو ساپورت میکنه؟!
همه میدونن ایران تو لیست sing up هم نیست!!!:|

آخرین ویرایش:
نه بابا!!! شما مطمئنی برا ایران نیست؟؟!؟
ایشون پرسیده چه کشورهایی رو ساپورت میکنه؟!
همه میدونن ایران تو لیست sing up هم نیست!!!!

خونسرد باش عمو جون اتفاقی نیوفتاده
ایشون جوابشون را داد
اگه کسی که سوال کرده مشکلی داشته باشه خودش مطرح میکنه

خونسرد باش عمو جون اتفاقی نیوفتاده
ایشون جوابشون را داد
اگه کسی که سوال کرده مشکلی داشته باشه خودش مطرح میکنه
نه داداش!! چون من خودمم میخواستم در باره ی این TV/VIDEO SERVICE که چه کشورایی دقیقآ ساپورت میکنه بدونم!!!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back