هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان فاینال فانتزی من تو یکی از دموها صفحش سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته(کنسول هنگ نمیکنه) مشکل از بازیه یا دستگاه؟ راهنماییم کنید

دوستان فاینال فانتزی من تو یکی از دموها صفحش سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته(کنسول هنگ نمیکنه) مشکل از بازیه یا دستگاه؟ راهنماییم کنید
دستگاه اگه کپیه؟ برو تو این بخش ps3 jailbreak بپرس
اگه نیست بیشتر توضیح بده ببینم ریست میشه میاد تو منو چه اتفاقی بعدش میوفته؟

یه سوال کوچولو !

یکی از آشنایان من یه PS3 سری فت داره و میگه که لنزش خیلی ضعیفه !!!!

میخوام بدونم با شرایط الان (که کاملا هک شده) نیاز به لنز هست؟

چون قصد خریدش رو دارم، به نظر شما بگیرمش ؟ اصلا لنزش در حال حاضر به کار میاد ؟(چندی میارزه؟ 40 گیگه فکر کنم!!!)

آقا من تا بعد از ظهر با مانيتورم خيلي راحت با PS3 بازي ميكردم اما الان كه روشنش كردم صفحه سياهه و مانيتور هيچي نشون نميده ! كابل HDMI كه در ميارم دسكتاپ PC رو نشون ميده (كه الان اينجا دارم پست ميدم :d) ولي وقتي دوباره كابل وصل ميكنم صفحه سياه ميشه .... كسي ميدونه مشكل چيه ؟؟

یه سوال کوچولو !

یکی از آشنایان من یه PS3 سری فت داره و میگه که لنزش خیلی ضعیفه !!!!

میخوام بدونم با شرایط الان (که کاملا هک شده) نیاز به لنز هست؟

چون قصد خریدش رو دارم، به نظر شما بگیرمش ؟ اصلا لنزش در حال حاضر به کار میاد ؟(چندی میارزه؟ 40 گیگه فکر کنم!!!)

کامل ؟ :-/
تصمیم پای خودتونه بهرحال جنس ناقص دارین میخرین!

آقا من تا بعد از ظهر با مانيتورم خيلي راحت با PS3 بازي ميكردم اما الان كه روشنش كردم صفحه سياهه و مانيتور هيچي نشون نميده ! كابل HDMI كه در ميارم دسكتاپ PC رو نشون ميده (كه الان اينجا دارم پست ميدم :d) ولي وقتي دوباره كابل وصل ميكنم صفحه سياه ميشه .... كسي ميدونه مشكل چيه ؟؟

آرش مطمئنی مشکل از تصویر مانیتوره؟
زبونم لال کنسول که چیزیش نیس ؟:دی

جواب منو ندادی که !!!!!

آقا من تا به حال ps3 نداشتم ، الان اینو بگیرم میخوام همه بازی هاش رو بازی کنم ! حالا حالا هم با بازی های جدید مثل آنچارتد 3 کار ندارم !

داشتن لنز ضعیف اختلالی تو بازی کردن به وجود میاره ؟(هک شده در نظر بگیرید! - از روی هارد بازی کنم!!)

جواب منو ندادی که !!!!!

آقا من تا به حال ps3 نداشتم ، الان اینو بگیرم میخوام همه بازی هاش رو بازی کنم ! حالا حالا هم با بازی های جدید مثل آنچارتد 3 کار ندارم !

داشتن لنز ضعیف اختلالی تو بازی کردن به وجود میاره ؟(هک شده در نظر بگیرید! - از روی هارد بازی کنم!!)

ببین عزیز اگر در مورد هک و از این چیزها سوال داری برو توی این بخش هر چی سوال داری بپرس
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151

جواب منو ندادی که !!!!!

بیبینید شما اول اگر بخواهید بازی کنید به شرطی میتونید که دستگاهتون هک شده باشه این از این دوم اینکه بالاخره لنز ضعیف شما رو اذیت میکنه لنز ضعیف یا دیر میخونه یا بعضی از فایل ها رو کپی نمیکنه که ارور میده

ببین عزیز اگر در مورد هک و از این چیزها سوال داری برو توی این بخش هر چی سوال داری بپرس
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151
سوالم در مورد هک نیست که دادا !
واسه همین دارم اینجا میپرسم !
در مورد خود کنسول ps3 و کاربرد لنزش در وضعیت هک دستگاه هست!!

بیبینید شما اول اگر بخواهید بازی کنید به شرطی میتونید که دستگاهتون هک شده باشه این از این دوم اینکه بالاخره لنز ضعیف شما رو اذیت میکنه لنز ضعیف یا دیر میخونه یا بعضی از فایل ها رو کپی نمیکنه که ارور میده
مرسی !
ولی اگه بازی کلا با هارد سرو کار داشته باشیم چی؟(همون یه دونه اریجینال داخلش باشه کافیه !)

من از مانیتور LG2261VP که رزولیشن 1080*1920 هست و از کابل HDMI استفاده استفاده میکنم
عزیز طبیعیه هیچ مشکلی نداره بیخود خودتو اذیت نکن بعضی بازی ها کیفیت سایه بالاس بعضی ها پایین طبیعیه

مانیتورت چیه؟ وقتی میخوای کابل رو در بیاری خاموش کن مانیتور رو چون سیستمش قاطی میکنه بعدشم کلا کابل رو محکم جا بزن بعد روشن کن این برای تمام وسیله ها صدق میکنه نه فقط ps3
سوالم در مورد هک نیست که دادا !
واسه همین دارم اینجا میپرسم !
در مورد خود کنسول ps3 و کاربرد لنزش در وضعیت هک دستگاه هست!!

مرسی !
ولی اگه بازی کلا با هارد سرو کار داشته باشیم چی؟(همون یه دونه اریجینال داخلش باشه کافیه !)
ببین عزیز من ما اینجا هیچی در مورد هک و اینکه درایو دستگاهت لازمت میشه نمیدونیم اگه میخوای به نتیجه برسی برو تو بخش ps3 jailbreak

آرش مطمئنی مشکل از تصویر مانیتوره؟
زبونم لال کنسول که چیزیش نیس ؟:biggrin1:

امين مث كه بد بخت شدم ! :| الان به TV هم وصل كردم باز همونه كنسول روشن ميشه ولي تصوير سياه ، چيزي نشون نميده ، حالا چي كار بايد بكنم ؟ .... نميدونم چرا اينجوري شد ! تا بعد از ظهر سالم بود!

امين مث كه بد بخت شدم ! :| الان به TV هم وصل كردم باز همونه كنسول روشن ميشه ولي تصوير سياه ، چيزي نشون نميده ، حالا چي كار بايد بكنم ؟ .... نميدونم چرا اينجوري شد ! تا بعد از ظهر سالم بود!

سوخته ! برو یدونه دیگه بگیر #:-s

حال کردی جوابو :d

دوست عزیز اگه دستگاه رو با کابل av وصل کردی باید default کنی .(*این راهو امتحان کن* ) دستگاه رو خاموش کن دستت رو روی دکمه ی پاور نگه دار بعد از از اینکه روشن شد یه بوق میزنه(البته به جز بوق روشن شدن دستگاه در اصل بوق دوم) بعد دستت رو بردار بعد نسبت به مانیتورت تنظیم میکنه . اگه جواب داد که هیچ اگه نه مشکل از جای دیگه هست موفق باشی ;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Apóllōn

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or