هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان من چند وقتیه دیگه بازی پیدا نمیکنم. دیشب مجتمع کامپیوتر شهرک غرب بودم رو به روی میلاد نور هیجا بازی نداشت. جایی برا تعویض بازی میشناسید؟؟؟
لطفا ادرس دقیق رو برام pm کنید

سلام
-آیا حافظه فلاش usb که جهت نصب کاستوم بکار می رود باید fat32 باشد یا هر فرمتی باشد اشکالی ندارد؟
ممنون
بله بايد FAT32 باشه ، تا اونجاي كه من اطلاع دارم
سُلام دوستان . ببخشید که اینقدر سوال میپرسم .

من اگر بخوام فیلمی که رو دی وی دی باشه ( مثلا قهوه تلخ دی وی دی ) رو با PS3 نگاه کنم باید چیکار کنم .؟ ( همین سوال رو برای CDهم دارم ) مرسی

سوال بعدی اینه که یه فایل منیجری که خیلی توپ باشه و کار باهاش راحت و همه کار انجام بده واسه PS3 چیه ؟ لینک هم بدین مرسی

سوال بعدی !! هم اینه که چه فرمت هایی رو ساپرت میکنه خصوصا فیلم ، چون avi رو ساپرت نکرد . میشه نام هاشون رو بنویسین .

سوال بعدی در مورد دانگل هستش ، یه سوراخی روش هست که نوشته جفتش آپدیت ، اون برای چیه و چطوری میشه با اون کار کرد ؟

سوال بعدی اینه که میشه به یکی از USB ها یه هاب وصل کنیم و به اون چند تا کول دیسک بزنیم ؟ اشکالی پیش نمیاد ؟

یه جایی تو نظیمات وجودداره مبنی بر تنظیم کردن با دسگاه های بلوتوس ، یعنی میشه موبایل بهش وصل کرد ؟ اگر نه به چه دردی میخورد ؟ ممنون

اگر بخوام از فلش مموری عکسی یا موزیکی یا فیلی رو به هارد با مولتی منیجر انتقال بدم ، باید به کدوم پوشه کپی کنم ؟؟

تشکر بی پایان از شما دوستان گلم
1- هيچي DVD رو ميزاري تو كنسول و پلي ميكني اين كه ديگه خيلي ساده هستش
2- در رابطه با فايل منيجر كه نميدونم ولي اينجا يه سر بزن (كنسول شما هك هستش ديگه؟؟؟)
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151
3- اينها MP4 , WMV , DIVX , TS , MPEG , غيره .... در كل تقريبا خيلي ها رو ساپورت ميكنه
برا ديدن MKV هم ميتوني از مبدل هاي مخصوص PS3 استفاده كني مثل MKV to VOB يا غيره...
4- اينجا رو ببين http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=36492
5- اره ميشه هيچ مشكلي هم به وجود نمياد فقط يه هاب درستو حسابي بزن بهش
6- بعضي موبايل ها اره ولي برا استفاده از هدست هاي بولوتوسي مخصوص هستش
7 - نمي دونم چون من دستگاه كپي ندارم

سلام یه سوال فوری فشنگی جفنگی :
چجوری قابلیت 3D کنسول رو فعال کنم
تلویزیون سه بعدی هم داریم.
هيچي به سادگي اپديت 3.55 رو نصب ميكني كه فعال بشه و انوقت يه بازي يا فيلم 3D ميزاري توش خودش رديف ميشه
اگه ناقص بود يا گمراهتون كردم ببخشيد

آخرین ویرایش:
2- در رابطه با فايل منيجر كه نميدونم ولي اينجا يه سر بزن (كنسول شما هك هستش ديگه؟؟؟)
3- اينها MP4 , WMV , DIVX , TS , MPEG , غيره .... در كل تقريبا خيلي ها رو ساپورت ميكنه
برا ديدن MKV هم ميتوني از مبدل هاي مخصوص PS3 استفاده كني مثل MKV to VOB يا غيره...

هيچي به سادگي اپديت 3.55 رو نصب ميكني كه فعال بشه و انوقت يه بازي يا فيلم 3D ميزاري توش خودش رديف ميشه

مرسی ولی من همین الان تست کردم ، هم دی وی دی و هم سی دی ، اصلا نمیدونم چطوری باید اجراشون کنم . :(( کول دیسک هم میزنم ، با اینکه عکس و فیلم زیاد توش هست ، نمیدونم چطوری باید اجرا کنم .

البته عکس ها رو از طریق مولتی منیجر میتونم ببینم ولی فیلم رو اصلا . ( موزیک رو هم میتونم از مولتی منیجر ببینم )

فیلم های درون کول دیسک avi mpg mp4 بودن ، که هیچ کدوم رو پخش نکرد . :((

درمورد انتقال از فلش مموری به هارد داخلی میشه راهنمایی کنید که چطوری انتقال بدم ؟ ( عکس - فیلم موزیک )

مرسی . خواهش میکنم کمک کنید ...:-s

مرسی ولی من همین الان تست کردم ، هم دی وی دی و هم سی دی ، اصلا نمیدونم چطوری باید اجراشون کنم . :-s:(( کول دیسک هم میزنم ، با اینکه عکس و فیلم زیاد توش هست ، نمیدونم چطوری باید اجرا کنم .

البته عکس ها رو از طریق مولتی منیجر میتونم ببینم ولی فیلم رو اصلا . ( موزیک رو هم میتونم از مولتی منیجر ببینم ):((

فیلم های درون کول دیسک avi mpg mp4 بودن ، که هیچ کدوم رو پخش نکرد .:((:((

درمورد انتقال از فلش مموری به هارد داخلی میشه راهنمایی کنید که چطوری انتقال بدم ؟ ( عکس - فیلم موزیک )

مرسی . خواهش میکنم کمک کنید ...

سلام
میگن ps3 هک شده به تازگی راسته ؟

یه 5 ماهی میشه
دیگه الان هکش تقریبا کامل شده و اکثر بازی ها قابل اجرا هستن

من یک سوال دارم.
ایا میتونم ps3 را در تلویزیون های معمولی که کابل hdmi ندارند بازی کنم.؟؟
اگه اره .چطوری؟؟؟؟؟
با مانیتور چی؟؟؟

بله یه کابلی داخل دستگاه هست (قرمز و زرد و سفید) به تلویزیون وصل میکنین و بازی میکنین ولی همچین کیفیت مطلوبی نداره

مرسی ولی من همین الان تست کردم ، هم دی وی دی و هم سی دی ، اصلا نمیدونم چطوری باید اجراشون کنم . :-s:(( کول دیسک هم میزنم ، با اینکه عکس و فیلم زیاد توش هست ، نمیدونم چطوری باید اجرا کنم .

البته عکس ها رو از طریق مولتی منیجر میتونم ببینم ولی فیلم رو اصلا . ( موزیک رو هم میتونم از مولتی منیجر ببینم ):((

فیلم های درون کول دیسک avi mpg mp4 بودن ، که هیچ کدوم رو پخش نکرد .:((:((

مرسی . خواهش میکنم کمک کنید ...

سلام دوستان . من بالاخره تونستم فیلم ها و عکس ها و موزیک ها رو که رو فلش مموری بودن اجرا کنم ، به کمک دکمه مثلث ولی هنوز در اجرای فیلم های روی سی دی و دی وی دی مشکل دارم . اصلا نمیدونم چطوری باید اجرا کنم . ممنون میشم راهنمایی کنین

مرررررسی

آخرین ویرایش:
میگن هکش طوری هست که باید بازی هارو روی هارد بریزی و اول باید برای هکش یه بازی اصل بخری . درسته ؟
چون بلو ری هست بازیهای کپیش چنده ؟

یه سئوال 120 گیگ کابل hdmi و 2 دسته داره ؟

دوستان من تازگی یه پی اس 3 گرفتم،میخوام وصلش کنم به ال سی دی کامپیوترم که سامسونگ 23500 ئه،اچ دی رو ساپورت میکنه اما با کابل دی وی ای . برای وصل کردنش از تبدیل اچ دی ام ای به دی وی ای استفاده کردم،حالا صدا رو ندارم ! باید چه کار کنم ؟ هندزفری های معمولی رو میشناسه ؟ میشه با هندزفری ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or