هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

خیلی خیلی معذرت که این پستو اینجا هم میدم... چون من خیلی عجله دارم گفتم شاید اون تاپیک دیر بهم جواب بدن گفتم اینجا هم بپرسم !
------------------------------------------------------
دوستان من تا دو سه روز دیگه میخام ps3 بگیرم ... خیلی اطلاعات زیادی راجع به این قضایای ه ک و اینچیزا ندارم !!!

میشه یکی این سوالای منو جواب بده .. ممنون

1- اول یکی یه جای مطمئن برای خرید تو تهران بهم بگه... اینترنتی نمیخام.. یه جا که حضوری برم بگیرم !
2- قیمت ؟
3- برای هک باید دستگاه جداگانه ای بگیرم یا باید کار خاصی بیرون رو کنسول انجام بدن یا خودم هم میتونم تو خونه هک کنم ؟
4- قیمت دسته ارجینال اگه بخام بگیرم چنده؟
5- قیمت بازی فیفا 11 ارجینال الان چنده؟
6- بعد از هک کردن حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم برای بازی کردن؟؟ پس یه سری سایتا که بازیا رو روی dvd میفروشن قضیشون چیه؟؟

فعلا همین سوالای ابتدایی رو دارم... :)

مرسی !

خیلی خیلی معذرت که این پستو اینجا هم میدم... چون من خیلی عجله دارم گفتم شاید اون تاپیک دیر بهم جواب بدن گفتم اینجا هم بپرسم !
------------------------------------------------------
دوستان من تا دو سه روز دیگه میخام ps3 بگیرم ... خیلی اطلاعات زیادی راجع به این قضایای ه ک و اینچیزا ندارم !!!

میشه یکی این سوالای منو جواب بده .. ممنون

1- اول یکی یه جای مطمئن برای خرید تو تهران بهم بگه... اینترنتی نمیخام.. یه جا که حضوری برم بگیرم !
2- قیمت ؟
3- برای هک باید دستگاه جداگانه ای بگیرم یا باید کار خاصی بیرون رو کنسول انجام بدن یا خودم هم میتونم تو خونه هک کنم ؟
4- قیمت دسته ارجینال اگه بخام بگیرم چنده؟
5- قیمت بازی فیفا 11 ارجینال الان چنده؟
6- بعد از هک کردن حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم برای بازی کردن؟؟ پس یه سری سایتا که بازیا رو روی dvd میفروشن قضیشون چیه؟؟

فعلا همین سوالای ابتدایی رو دارم... :)

مرسی !
کمی صبور باشید جواب میدیم .. به تاپیک مربوطه مراجعه شود ... ;) ( هرچند که اونجا هم ربطی به سئوالاتون نداشت آ .. اونجا مربوط به قیمت پی اس بود !!! ) اینو از این جهت میگم که پستتون رو به جا نمیزنین اون موقع از ما گله میکنین که جواب نمیدیم !!!

سلام
1. من یه مانیتور lcd دارم روی خروجیش نوشته D-SUB دوستان میدونید معنیش چیه یعنی خروجیش DVI هستش یا VGA ؟

2. من لب تابم خروجی HDMI داره امکانش هست بتونم PS3 رو به لب تاب وصل کنم و با نمایشگر لب تاب بازی کنم ؟ در این صورت فقط یه کابل HDMI می خواد دیگه ؟

بانشکر

HELP................

HELP................
معنیش همون dsub هست که بهش آنالوگ هم میگیم. فکر کنم VGA هم همونه .
اگر لپ تابتون ورودی داشته باشه میتونید ولی مانیتورش باید HDCP ساپورت باشه که فکر کنم مانیتور هایی که ورودی HDMI دارن اکثرشون HDCP ساپورت هستن .

معنیش همون dsub هست که بهش آنالوگ هم میگیم. فکر کنم VGA هم همونه .
اگر لپ تابتون ورودی داشته باشه میتونید ولی مانیتورش باید HDCP ساپورت باشه که فکر کنم مانیتور هایی که ورودی HDMI دارن اکثرشون HDCP ساپورت هستن .
من اینو میخوام ..
از کجا بفهمم اینو از سایت سونی؟ ؟

بعد برای کسایی که لپ تاپ سونی دارن . .یه سورپرایز هم گذاشته سایت سونی .. چیز جالبی بود!!!
فکر کنم softwaresho گرفتم!!
میتونی از روی لپ تاپ ریموت کنی روی پی اس !!!!!!

سلام لطفا من رو راهنمای کنید.ps3من یه مشکلی براش پیش اومده که وقتی روشنش میکنم و میخوام بازی کنم از رو هارد بازی اجرا نمیشه یعنی کلا دسترسی به هارد رو اجازه نمیده.هارد هم رو دستگاه فرمت نمیشه .این مشکل رو بازی اساسین کرید برام پیش اومد.لطفا من را از نگرانی برهانید....

این یکی رو نشنیدم کسی انجام بده . .ولی از روی FTP که نگاه کردم دیدم میشه اینکارو کرد !! به نظر من میشه ولی کابلم دراز نیست وصل کنم به کام .. حسش نیست .. !! ولی از طریق ftp احتمالش هتس بشه .. اینکه دی وی دی رو بزاری توی پی اس و کپی کنه .. بعییید میدونم از نظر قانون کپی رایت سونی همچین اشتباهی نمیکنه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or