هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من به یه مشکل برخوردم
من تروفی هامو sync کردم بد هارد رو فرمت کردم بد دوباره sync کردم برگشتن ولی‌ الان وقتی تو بازی میرم که تروفی هاش رو برگردوندم وقتی میام بیرون همه تروفی‌های اون بازی از بین رفته !!!
کسی‌ میدونه مشکل از کجاست الانم که اپدیت جدید اومده نمی‌شه sync کنم
لطفا کمک کنید

دیگه نمیدونم کجا بپرسم :|

من به یه مشکل برخوردم
من تروفی هامو sync کردم بد هارد رو فرمت کردم بد دوباره sync کردم برگشتن ولی‌ الان وقتی تو بازی میرم که تروفی هاش رو برگردوندم وقتی میام بیرون همه تروفی‌های اون بازی از بین رفته !!!
کسی‌ میدونه مشکل از کجاست الانم که اپدیت جدید اومده نمی‌شه sync کنم
لطفا کمک کنید

دیگه نمیدونم کجا بپرسم :|

درسته رفیق.تروفی ها از بین نمیرن فقط صفر میشن.شما بعد از اینکه پروفایلت رو روی PS3 اوردی هر بازی ای رو برای اولین بار بذاری توی دستگاه تروفی هاش صفر میشه پس اول همه ی بازیهای توی لیستت رو بذار که همه صفر بشن بعدش یه سینک بکن(این سینکه خیلی کم طول میکشه نسبت به دانلود کل تروفی هات حدودا 2 دقیقه)بعدش همشون میان و دیگه هم صفر نمیشن و مشکلی هم نیست.

• Like
Reactions: jack988
دوستان میگم با ps3 میشه هارد بهش وصل کرد تو هارد فیلم ریخت و نگاه کرد؟؟؟ چه فرمت هایی رو پشتیبانی میکنه؟!

بعد سوال دیگه هم این بود که دانگلی که برا هم ازش استفاده میشه فقط زمانی که میزاریمش رو دستگاه اونو هک میکنه و وقتی که درش میاریم کنسول از هک بیرون میاد؟؟؟
این سوال رو برا این پرسیدم که اگر بازی ارجینالی گرفتم تو لایو برام مشکلی پیش نیاد!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوستان من یه مشکل کوچولو برام پیش اومده اینه با بهتر یه سوال}} من بعضی موقع ها که دارم بازی میکنم با دانگل یه دفعه متوجه میشم از پشت ps slim یه صدای قیززز وییز که فکر کنم صدای اون ترانس اداپتورش باشه میاد ولی اخه صداش خیلی بلنده ریست میکنم دوباره روشن میکنم دیگه اونجوری صدا نمیده .خرابه؟ مشکلی براش پیش میاد؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.>:d<>:d<

سلام دوستان . کنسول من با دانگا هک شده و تمام بازی ها رو اجرا میکنه حتی nfs:hp ولی من وقتی گرند توریسمو 5 رو اجرا میکنم از openmaneger ( البته nfs:hp رو از multi manneger اجرا میکنم ولی بقیه رو نه ) اول اجرا میشه و اون سوالات اولیته در مورد صفحه نمایش و زبان رو میپرسه و لی بعدش لوگو gt میاد و هی روش برراق میشه و دوباره رد میشه و همین . تا چقدر باید صبر کنم ، ؟ باید از این eboot ها استفاده کنم ؟؟
اگه اره لطفا طریقه انتقالش به دستگاه رو توضیح بدین .

مرسی از شما ...

سلام.اگه یه دسته غیر پلی استیشن وصل کنیم به کنسول طوریش نمیشه که؟
نه عزیز مشکلی پیش نمیاد .. فقط به نظرت درست کار میکنه ؟

چه سوت و کوره اینجا:(

کلا همه اینجا سوال میکنن کسی جواب نمیده :d

دوستان میگم با ps3 میشه هارد بهش وصل کرد تو هارد فیلم ریخت و نگاه کرد؟؟؟ چه فرمت هایی رو پشتیبانی میکنه؟!

بعد سوال دیگه هم این بود که دانگلی که برا هم ازش استفاده میشه فقط زمانی که میزاریمش رو دستگاه اونو هک میکنه و وقتی که درش میاریم کنسول از هک بیرون میاد؟؟؟
این سوال رو برا این پرسیدم که اگر بازی ارجینالی گرفتم تو لایو برام مشکلی پیش نیاد!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من نمیدونم چرا فقط من بیچاره بودم که وقتی اینجا اسپام کردم اخطار گرفتم .. اونوقت شما !!!
این صفحات الکی و الکی داره اضافه میشه ..

عزیز شما اگه یه نگاه مینداختی سئوال اخرت کلا تکراریه ..( نکته اول تیکه به مدیران بود .. SORRY()
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد کاملا برمیگرده به حالت اورجینال . .
در مورد هارد هم فکر میکنم کار کنه چون هارد اکسترنال هم کار یه کولدیسک رو انجام میده .. تفاوتی نداره ..

سلام دوستان . کنسول من با دانگا هک شده و تمام بازی ها رو اجرا میکنه حتی nfs:hp ولی من وقتی گرند توریسمو 5 رو اجرا میکنم از openmaneger ( البته nfs:hp رو از multi manneger اجرا میکنم ولی بقیه رو نه ) اول اجرا میشه و اون سوالات اولیته در مورد صفحه نمایش و زبان رو میپرسه و لی بعدش لوگو gt میاد و هی روش برراق میشه و دوباره رد میشه و همین . تا چقدر باید صبر کنم ، ؟ باید از این eboot ها استفاده کنم ؟؟
اگه اره لطفا طریقه انتقالش به دستگاه رو توضیح بدین .

مرسی از شما ...
یا بازی مشکل داره یا همون نکته EBOOT هست که خودت گفتی.. EBOOT هم ریختنش کاری نداره از نرم افزار ps3ftp استفاده کن وارد فولدر بازی شو .. فایل EBOOT رو خودت میبینی..
JUST COPY AND PASTE IT

دوستان من یه مشکل کوچولو برام پیش اومده اینه با بهتر یه سوال}} من بعضی موقع ها که دارم بازی میکنم با دانگل یه دفعه متوجه میشم از پشت ps slim یه صدای قیززز وییز که فکر کنم صدای اون ترانس اداپتورش باشه میاد ولی اخه صداش خیلی بلنده ریست میکنم دوباره روشن میکنم دیگه اونجوری صدا نمیده .خرابه؟ مشکلی براش پیش میاد؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.>:d<>:d<
به نظرم مشکلی نیست ولی سعی کن اول دقت کنی مشکل دقیقا از کجاس یعنی صدا از کحجاس.. بعد میشه فهمید چشه .اینجوری از راه دور که نمیشه گفت !!

سلام دوستان.امروز رفتم انچارتد2رو بخرم دیدم اکشو میده25تومن.(وکیوم هم داشت)فقط اینکه روش نوشته بودplatinum.خوب حالا سوال من ازشما دوستان عزیز اینه که این platinum از نظر کیفیت بازی(افت فریم و...) یا روندومحتویات بازی با سایر بسته ها فرق میکنه یا نه؟ممنون میشم جواب بدید

سلام دوستان.امروز رفتم انچارتد2رو بخرم دیدم اکشو میده25تومن.(وکیوم هم داشت)فقط اینکه روش نوشته بودplatinum.خوب حالا سوال من ازشما دوستان عزیز اینه که این platinum از نظر کیفیت بازی(افت فریم و...) یا روندومحتویات بازی با سایر بسته ها فرق میکنه یا نه؟ممنون میشم جواب بدید

خیر - هیچ فرقی نمیکنه
گاهی اوقات وقتی یکسال از عرضه یک بازی نسبتا پر فروش روی کنسولای سونی میگذزه میان اون بازی رو در قالب پکیجی ارزان به نام Platinum یا Greatest Hits عرضه میکنند که فقط بسته بندی و ... تفاوت داره ولی اصل بازی مثل نسخه اصلیه

سُلام دوستان . ببخشید که اینقدر سوال میپرسم .

من اگر بخوام فیلمی که رو دی وی دی باشه ( مثلا قهوه تلخ دی وی دی ) رو با PS3 نگاه کنم باید چیکار کنم .؟ ( همین سوال رو برای CDهم دارم ) مرسی

سوال بعدی اینه که یه فایل منیجری که خیلی توپ باشه و کار باهاش راحت و همه کار انجام بده واسه PS3 چیه ؟ لینک هم بدین مرسی

سوال بعدی !! هم اینه که چه فرمت هایی رو ساپرت میکنه خصوصا فیلم ، چون avi رو ساپرت نکرد . میشه نام هاشون رو بنویسین .

سوال بعدی در مورد دانگل هستش ، یه سوراخی روش هست که نوشته جفتش آپدیت ، اون برای چیه و چطوری میشه با اون کار کرد ؟

سوال بعدی اینه که میشه به یکی از USB ها یه هاب وصل کنیم و به اون چند تا کول دیسک بزنیم ؟ اشکالی پیش نمیاد ؟

یه جایی تو نظیمات وجودداره مبنی بر تنظیم کردن با دسگاه های بلوتوس ، یعنی میشه موبایل بهش وصل کرد ؟ اگر نه به چه دردی میخورد ؟ ممنون

اگر بخوام از فلش مموری عکسی یا موزیکی یا فیلی رو به هارد با مولتی منیجر انتقال بدم ، باید به کدوم پوشه کپی کنم ؟؟

تشکر بی پایان از شما دوستان گلم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or