هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

گرما بستگی داره ولی شما باید حتما سعی کنی این جوری نشه!چون ممکنه چراغ زرد بده و .....!:biggrin1:سعی کنید حتات عادی بزارید(افقی چون من افقی عمودی قاتی میکنم:biggrin1:)این حالت بهترین هستش و ریسک کمتری هم داره

سلام

میگم دوستان یه سوال تاکتیکی!:cheesygri

وقتی کنسول را خاموش میکنیم اشکال نداره دیسک رو از درایو خارج نکنیم و بزاریم توی درایو بمونه!؟

نکنه یه وقت به لنز اسیب برسه!!؟

نظر شما چیه!!؟

من هم همين سوال رو دارماگه كسي جواب بده ممنون ميشم در ضمن من PING اينترنتم رو هم چككردم و 295 نشون داد خوبه يا بده؟ من DIAL-Up ام يعني چون پينگ پايينه ميتونم انلاين بازي كنم؟؟
++++++++++++++++++++++++++++++
اخه اسليمه عمودي واي نميسته كه؟؟ بعد از پشت دستگاه اون قدر حرارت نميزنه

سلام

وقتی کنسول را خاموش میکنیم اشکال نداره دیسک رو از درایو خارج نکنیم و بزاریم توی درایو بمونه!؟

نظر شما چیه!!؟

دوستان کسی نیست که مارو دریابد!!:biggrin1:

من هم همين سوال رو دارماگه كسي جواب بده ممنون ميشم در ضمن من PING اينترنتم رو هم چككردم و 295 نشون داد خوبه يا بده؟ من DIAL-Up ام يعني چون پينگ پايينه ميتونم انلاين بازي كنم؟؟
++++++++++++++++++++++++++++++
اخه اسليمه عمودي واي نميسته كه؟؟ بعد از پشت دستگاه اون قدر حرارت نميزنه
پینگ من فک نکنم با DIAL UP ایران بشه 295 !!!
پینگ هرچی پایین تر باشه بهتره !
یه سری پایه هم برای سلیم اومده که میتونه عمودی واستونتش !!! مثل PS2 هیچ تغییری یا مشکلی هم ایجاد نمیشه !

سلام

نظر شما چیه!!؟

من همیشه توی PS3ـم یا MW2 هست یا GOWIII هیچ مشکلی هم پیش نمیاد نگران نباش ! :)

سلام
یه سؤال
پینگ من همش رو 380 هستش و سرعت adsl من هم 2 مگ هست
می‌خوام ببینم برای بازی آنلاین مناسبه چون من یکم دلی دارم و می‌خوام ببینم عادیه یا مشکل از جای دیگست:neutral:

این بازی ها که برای اجرا احتیاج به اینستال تو هارد دارن چجوری پاک میشن؟
به مرور هارد پر نمیشه؟

چرا متاسفانه HDD PS3 پر می شه ...... ولی میتونین بازی هایی که لازم ندارین رو پاک کنین ( رو قسمت اینستال شده مثلث و پاک دلیت کنین ) یا اینکه هارد رو عوض کنین ( من اینکارو کردم یه هارد 640gig گذاشتم خیالمو راحت کردم .... )

سلام
یه سؤال
پینگ من همش رو 380 هستش و سرعت adsl من هم 2 مگ هست
می‌خوام ببینم برای بازی آنلاین مناسبه چون من یکم دلی دارم و می‌خوام ببینم عادیه یا مشکل از جای دیگست:neutral:

سلام به نظر من از ping شماست چون ping بالای 360 برای us و 280 برای eur بد هست ....... و برای 2mb خیلیه من 512 دارم pingام رو 260-280 میچرخه ........

الان تو PSN چه بازیهایی بیشتر از همه تو بورس هستن(یعنی ایرانیا بیشتر بازی میکنن) چون میخوام بازی بخرم موندم چی بگیرم...بعد جوری باشه که حداقل تا 1-2ماهه دیگه همینطور رو بورس باشه...:biggrin1:

الان تو PSN چه بازیهایی بیشتر از همه تو بورس هستن(یعنی ایرانیا بیشتر بازی میکنن) چون میخوام بازی بخرم موندم چی بگیرم...بعد جوری باشه که حداقل تا 1-2ماهه دیگه همینطور رو بورس باشه...:biggrin1:
CALL OF DUTY
RED DEAD
UNCHARTED2
FIFA
WORLD CUP

نه ؛ به هیچ وجه تخصص ندارن ، PS3 قبلی رو که Yellow Light شده بود بردم تعمیرگاه مرکزی سونی تو خیابون جمهوری ، بعد دو هفته گفتن این درست بشو نیست ، درستش که نکردن هیچی ، زدن Drive رو هم خراب کردن .
بازم میگم ، به خاطر این چیزها اصلا دست به PS3 نزنید و بازش نمنید چون پشیمون میشید . اینا تجربیات خودمه که دارم میگم . دست هیچکس هم ندید PS3 رو تا براتون تعمیر کنه .
سلام من میخوام ps3 بخرم . شما که تجربه داری اگه ممکنه منو راهنمایی کنید توی خرید ps3 . ضمنا مگه شما روزی چندساعت بازی میکردی که دستگاه قبلی(دستگاه های )خراب شد. البته من نظرم اسلیم 120 گیگه . اگه در این مورد راهنمایی کنی ممنون میشم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or