هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

گه نه امیدی به هک شدنش هست یا دیگه بعد از 4 سال انتظار قیدشو بزیم بریم سراغ یه کنسول دیگه؟
خیلی ها قیدشو زدن شما هم بیخیال هک شو دیگه خیلی طول کشید ارزش نداره و اگه امکانش هست برات بازی بخر و تعویض کن...مثل منو خیلی از بچه ها...یا کلا" بیخیالش شو...

دوستان در كل نظرتون در مورد تعويض ps3 با xbox چيه ؟ از يه نظر ميترسم xbox بخرم سه لامپي بشه:biggrin1: دوباره از اين طرف هر چي فكر ميكنم 1 سال ps3 خريدم فقط 8 عنوان بازي تونستم بازي كنم و مشكل لنز ps3 هم هست كه حتما بايد ديسك مثل آيينه باشه و كوچكترين خش هم روش نباشه كه لنز نسوزه
ميخواستم يه راهنمايي كنين با چندتا استدلال توپ كه منو ار اين سر در گمي نجات بدين:eek:

دوستان در كل نظرتون در مورد تعويض ps3 با xbox چيه ؟ از يه نظر ميترسم xbox بخرم سه لامپي بشه:biggrin1: دوباره از اين طرف هر چي فكر ميكنم 1 سال ps3 خريدم فقط 8 عنوان بازي تونستم بازي كنم و مشكل لنز ps3 هم هست كه حتما بايد ديسك مثل آيينه باشه و كوچكترين خش هم روش نباشه كه لنز نسوزه
ميخواستم يه راهنمايي كنين با چندتا استدلال توپ كه منو ار اين سر در گمي نجات بدين:eek:

خوب قراره از بازي كردن لذت ببري قرار نيست خودتو ازار بدي اگه خريد بازي سخته.......خوب با مدل هاي جديد 360 عوض كن كه مشكل 3 چراغ خيلي كمتري دارن...

دوستان ديسك بازي حتما بايد صاف صاف و بدون حتي كوچيكترين خش باشه تا به لنز آسيب نزنه يا نه تا اين حد نميخواد حساسيت نشون داد؟
وفتي ديسك رو ميگيرم زير نور لامپ خط و خش هايي خيلي كوچيك ديده ميشه ولي نه اونجوري كه دست بكشي خط و خشها رو احساس كني در كل تا چه اندازه مشكلي پيش نمياد؟

سلام دوستان ببخشید که ربطی به تایپیک نداره ولی یه سوالی برام پیش اومده
دوستانی که بازی های پلی 3 رو میخرن ایا اونا رو میفروشن یا نه نگه میدارن؟؟؟؟
ممنون شرمنده که ربطی به تایپیک نداشت
بازم شرمنده

دوستان ديسك بازي حتما بايد صاف صاف و بدون حتي كوچيكترين خش باشه تا به لنز آسيب نزنه يا نه تا اين حد نميخواد حساسيت نشون داد؟
وفتي ديسك رو ميگيرم زير نور لامپ خط و خش هايي خيلي كوچيك ديده ميشه ولي نه اونجوري كه دست بكشي خط و خشها رو احساس كني در كل تا چه اندازه مشكلي پيش نمياد؟
من حدود 3 ساله که ps3 دارم و باهاش خیلی وقتا فیلم میبینم یا موزیک گوش میکنم. وcd های که استفاده میکنم خش هم دارن . اون طوری که شما فکر میکنی نیست اونقدر مهم نیست . بهتره که cd خش نداشته باشه اون خش های که شما میگی خیلی جزئی هستش
در ضمن من قبلا xbox داشتم و 3 چراغ شد . به نظرم همین ps3 خوبه و بازی های انحصاری بیشتری داره در ضمن راحت میتونی بازی ها رو عوض کنی و نخری

دوستان من چجوری میتونم 1صحنه از بازی رو ضبط کنم؟
دستگاه ps3
تی وی= w550 دارایusb هم هست
و آنتن دیجیتال که قابلیت ضبط رو usb رو داره(برند=دنای)

به دفترچه نگاه کن

به نظر شما ps3 افقی بزاریم یا عمودی؟

منم فکر میکردم باید افقی بزارم اما تو دفترچه ی اون نوشته تنبلی کار زشته اه نه ببخشید:blushing: نوشته عمودی بزاریم بهتره.
من از اون اول روش سلفون کشیدم و عمودی گذاشتم دیگه خاک نمی گیره
همه ی عکسای اونم عمودی.

سلام دوستان ببخشید که ربطی به تایپیک نداره ولی یه سوالی برام پیش اومده
دوستانی که بازی های پلی 3 رو میخرن ایا اونا رو میفروشن یا نه نگه میدارن؟؟؟؟
ممنون شرمنده که ربطی به تایپیک نداشت
بازم شرمنده
اونی که پولداره نگه میداره اونی که وضعش متوسطه میبره با یه بازی دیگه تعویض میکنه تا تجربه بازی های بیشتری رو داشته باشه!

حالا یه سوال داشتم تاپیک کپی خور کردن PS3 برای اجرای بازی های کپی PS1 و PS2 کجا هست؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or